Ellaster
    Facebook Twitter Instagram
    • Over Ella Ster
    • Contact
    • Schrijvers: insturen artikel
    • Stuur een nieuwstip!
    Facebook Twitter RSS
    Ellaster
    • Home
    • Nieuws
      1. Nederland
      2. Europa
      3. Wereld
      4. Goed nieuws
      Featured

      Goed nieuws: Pfizer aangeklaagd, smart city fiasco, Covid-boetes geschrapt, Robert Kennedy jr. mogelijk presidentskandidaat

      By Ella Ster10 maart 2023
      Recent

      Goed nieuws: Pfizer aangeklaagd, smart city fiasco, Covid-boetes geschrapt, Robert Kennedy jr. mogelijk presidentskandidaat

      10 maart 2023

      Biolab in Erasmus Universiteit Rotterdam maakte dodelijker griepvirus

      5 maart 2023

      Jorn Luka in goed gesprek met Sander Compagner

      20 februari 2023
    • Intel
      • Benjamin Fulford
      • Clif High
      • David Icke
      • Drake Bailey
      • Journalisten
      • Kevin Annett
      • Kim Goguen
      • Klokkenluiders
      • Thomas Williams
    • Val van de Cabal
      • De Cabal
      • NWO
      • De Event
      • Vrijheidsbeweging
      • Exposé
      • English (Fall of the Cabal)
    • Research
      • Geschiedenis
      • Gezondheid
      • Kosmisch
      • Psychologie
      • Recht
      • Spiritualiteit
      • Symboliek
      • Terminologie
      • WingMakers
    • Dossiers
      • 9/11
      • Amerikaanse politiek
      • Baybasin
      • Corona
      • Demmink
      • Dominique
      • Georganiseerd misbruik
      • ITNJ
      • MH17
      • Oregon
      • Pedonetwerken
      • Valse vlag aanslagen
      • English (dossiers)
    • Gouden toekomst
    Ellaster
    Home»Intel»Drake Bailey»Radioshow van Drake Bailey op 6 augustus 2016 

    Radioshow van Drake Bailey op 6 augustus 2016 

    0
    By Ella Ster on 12 augustus 2016 Drake Bailey

    Korte samenvatting van de wekelijkse radioshow van Drake Bailey van 6 augustus 2016, over allerlei politieke, juridische, militaire en kosmische zaken. Tijdsaanduiding van de audiolink aangegeven met [00:00 minuten:seconden] De belangrijkste onderwerpen:

    13:25   We hebben een probleem met de elite. De elite kan doen wat ze willen, althans ze lijken er tot nu toe mee weg te komen. Neem nou de ‘executies’ van de afgelopen weken en maanden. Allerlei mensen die tegen de Democraten waren, waaronder Hillary Clinton maar ook anderen, zijn geëxecuteerd. Ja, ze noemen het zelfmoord, maar het woord is ‘verzelfmoorden’.

    16:00   Hillary moet gearresteerd worden. Met zijn titel als Chief Tribal Marshall biedt Drake zijn diensten aan om in het belang van het volk dit probleem op te lossen. Hij vraagt steun en dekking. Drake wil Hillary aanpakken vanwege het in haar belang laten vermoorden van mensen.

    43:00   Hillary heeft haar nominatie binnen de Democratische partij gekocht. Gekocht en afgerekend. Er is een probleem met de stemmen. Er staan dode mensen op de kieslijst. Als je aan dit verrotte systeem meewerkt kun je aangeklaagd worden voor hoogverraad.

    18:00   Het systeem is verrot. Drake zou graag een herstel naar de Republikeinse vorm van overheid zien. Hij doelt daarbij niet op de politieke partij, maar op een staatsvorm.

    40:25   “Weet je waarom de middenklasse vernietigd moesten worden? Ze kwamen te dicht in de buurt van de rijken. Ze willen niet met jullie omgaan.”

    45:30   De geboorteakte van Obama is uitgelekt. De échte. Het land waar hij vandaan komt heeft het naar buiten gebracht.* “Realiseer je je wat voor impact dit heeft?” Dat betekent dat alles wat hij gedaan heeft, alle wetten die hij getekend heeft, allemaal nietig verklaard kunnen worden. Alles!

    (E*: Volgens de grondwet mag alleen een in Amerika geboren staatsburger president worden. Als Obama niet in Amerika is geboren dan is hij dus ook strafbaar omdat hij dat verzwegen heeft.)

    1:03:45   Drake gebruikt de Europese Unie als voorbeeld van bezuinigingen en inflatie omdat dit het meest overduidelijke voorbeeld op de planeet is. Spanje en Portugal worden gedwongen om hun begrotingstekorten te verminderen lager dan de vereiste 3% van het Bruto Binnenlands Product. Er wordt vanuit de Europese Unie gedreigd met sancties en bezuinigingsmaatregelen.

    1:10:30   Drake klaagt dat hij al ruim zes jaar deze (en een vorige) radioshow deed om wat voor elkaar te krijgen, maar nog steeds geen resultaat ziet. Hij wil hulp krijgen die ook iets gaat opleveren.

    1:31:00   “We hebben de Cabal, zeer sterk, zeer goed gefinancierd. Hun instellingen gaan failliet, maar zij zijn verre van failliet. Dus tegen wie nemen we het op? Ik zou zeggen rond 10 keer het aantal dan dat er van ons zijn, die laten zien wat we van plan zijn: de milities, het continentale leger en anderen.”

    Wij moeten als collectief bij elkaar komen. Er is wantrouwen tegenover Drake, omdat sommigen denken dat hij een geheim agent is, maar Drake daagt ze uit om dat te bewijzen. Wat hij te bieden heeft? Hij is een stuk slimmer dan mensen denken. Hij kan dingen goed onthouden, heeft allerlei dingen bestudeerd. 8 uur per dag voor 2,5 jaar om de esoterische kennis te begrijpen zoals de piramides, etc. Maar daar gaat het niet om. Waar het om gaat is dat wij het eerst zelf moeten doen. De buitenaardsen zullen naar beneden komen en ons helpen, als wij, collectief, onze zaakjes op orde brengen zoals het altijd had moeten zijn. Hij benadrukt dat er niet zomaar een interventie komt, noch een massavernietigings-event. We moeten dit collectief doen.

    Drake vraagt of mensen (die kunnen helpen) via Facebook met hem contact willen opnemen.

    [Drake is onderdeel van de Freedom Movement, afzonderlijke en onafhankelijke groepen die toewerken naar de ontmanteling van de heersende schaduwelite en arrestatie van deze Cabal (illuminati/New World Order).

    Drake is oud-militair en had een zeer hoge positie binnen het Amerikaanse leger. Hij is nu woordvoerder en contactpersoon van de Positive Military, US Militia, klokkenluiders binnen het Pentagon, CIA, FBI, en staat in contact met allerlei andere Amerikaanse en internationale overheidsorganisaties.]

    Audiolink van de Blogtalk-radio-uitzending van 6 augustus 2016

    Ella Ster* met dank aan Cucu en Erick

    Artikelen door mij geschreven mogen elders gepubliceerd worden mits de auteur duidelijk bovenaan of onderaan het artikel staat vermeld. Daarnaast moet er onderaan een link naar mijn website komen: www.ellaster.nl

    Dit delen:

    • Klik om te delen met Twitter (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om te delen op Telegram (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend)

    Gerelateerd

    Hillary Clinton Obama
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticlePentagram of vijfpuntige ster
    Next Article Truth, Honor & Integrity radioshow van Thomas Williams van 11 augustus 2016
    Ella Ster

    Related Posts

    Jessie Czebotar: huiszoeking in Trump’s Mar-a-Lago had te maken met kindermisbruikdossier

    2 september 2022

    8 Opmerkelijke berichten februari 2022

    25 februari 2022

    Pizzagate: feit of fictie?

    29 augustus 2021

    Comments are closed.

    • Recente berichten
    • Aanbevolen

    Klokkenluider Roelie Post: “Kinderen zijn handelswaar geworden”

    23 maart 2023

    Gecanceld en geboycot: “Wat ik allemaal heb doorstaan”

    21 maart 2023

    Goed nieuws: Pfizer aangeklaagd, smart city fiasco, Covid-boetes geschrapt, Robert Kennedy jr. mogelijk presidentskandidaat

    10 maart 2023

    9 opmerkelijke feiten rond de Amerikaanse verkiezingen

    8 maart 2023

    17 signalen dat je door een transformatie heen gaat

    21 april 2021

    Gates en Rockefellers speelden honderd jaar geleden de hoofdrol in fataal vaccinatie-experiment

    27 augustus 2020

    Benut je vrije wil, juist in deze tijd

    1 mei 2020

    David Icke: Alles wat je moet weten maar wat je nooit is verteld

    17 december 2019
    Woordenlijst
    Terminologie

    Deze termen moet je kennen, om te begrijpen wat er in de wereld gaande is – complete lijst

    By Ella Ster3 april 2020
    Onze selectie
    Nederland

    Dit is waarom David Icke een bedreiging is

    By Ella Ster4 november 2022
    Pedonetwerken

    Anneke Lucas: “We praten over het meest duistere in de mensheid en liefde tegelijkertijd…”

    By Ella Ster23 oktober 2022
    Pedonetwerken

    Marc Dutroux werkte voor de Stasi om politici te chanteren met kinderporno

    By Ella Ster11 oktober 2022
    Pedonetwerken

    Pizzagate: feit of fictie?

    By Ella Ster29 augustus 2021
    Exposé
    Coronavirus

    Covid-vaccins en PCR-testen beheerd door de Chinese Communistische Partij

    By Ella Ster17 juli 2022
    Pedonetwerken

    Beroemdheden als dekmantel voor wereldhandel!

    By Ella Ster29 juli 2022
    Coronavirus

    Weefselklonters in bloedvaten blijken zelf-assemblerende elektronische circuits te zijn

    By Ella Ster30 augustus 2022
    Coronavirus

    Baanbrekende rechtszaak tegen makers van coronavirus vanwege het bewapenen van Sars-CoV-2

    By Ella Ster22 oktober 2022
    Populaire berichten

    Klokkenluider Roelie Post: “Kinderen zijn handelswaar geworden”

    23 maart 2023

    Gecanceld en geboycot: “Wat ik allemaal heb doorstaan”

    21 maart 2023

    Goed nieuws: Pfizer aangeklaagd, smart city fiasco, Covid-boetes geschrapt, Robert Kennedy jr. mogelijk presidentskandidaat

    10 maart 2023

    9 opmerkelijke feiten rond de Amerikaanse verkiezingen

    8 maart 2023

    Biolab in Erasmus Universiteit Rotterdam maakte dodelijker griepvirus

    5 maart 2023
    Research

    Achtervolgd door je eigen schaduw: “We houden je in de gaten”

    2 maart 2023

    Verbied de regering Nederland in een oorlog te betrekken

    4 februari 2023

    De dubieuze invloed op klimaatverandering, geo-engineering en weermodificatie

    21 januari 2023
    Over Ella Ster
    Over Ella Ster

    Onder de pseudoniem Ella Ster ben ik begin 2014 begonnen met het delen van nieuwsberichten die niet bericht worden door de grote mediakanalen. Begin 2016 ben ik deze blog gestart.

    Deze blog is voor mensen die op zoek zijn naar de waarheid en alternatieve standpunten en biedt informatie die helpt om het referentiekader te verbreden. Het doel is om mensen op deze manier te helpen ontwaken.

    Door ook de donkere kant van de Cabal te belichten wordt deze ontmaskerd en ontkracht. Tegelijkertijd belicht ik ook de positieve kijk op de toekomst. Beide aspecten zijn essentieel om zo samen toe te werken naar de bevrijding van de planeet en een nieuwe gouden toekomst.

    Tags
    9/11 Annunaki arrestaties banksters Benjamin Fulford bewustzijn buitenaardsen Cabal China CIA coronamaatregelen coronavaccin coronavirus Deep State Demmink Event Federal Reserve geschiedenis Gouden toekomst Hillary Clinton illuminati koningshuis mensenrechtenschendingen Nazi's NWO Pedogate pedonetwerken Pentagon rechtszaak Rothschilds satanisch ritueel misbruik satanisme secret space program soevereiniteit spiritualiteit Thomas Williams transformatie Trump vaccinatie-agenda vaccinaties valse vlag aanslagen Verenigde Naties Vrijheidsbeweging WingMakers World Trust
    © 2016 Ella Ster

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.