Ellaster
    Facebook Twitter Instagram
    • Over Ella Ster
    • Contact
    • Schrijvers: insturen artikel
    • Stuur een nieuwstip!
    Facebook Twitter RSS
    Ellaster
    • Home
    • Nieuws
      1. Nederland
      2. Europa
      3. Wereld
      4. Goed nieuws
      Featured

      Het Andere Nieuws

      By Ella Ster28 januari 2023
      Recent

      Het Andere Nieuws

      28 januari 2023

      Truth Be Told Rally, Londen: Een stem geven aan gewonden en nabestaanden

      25 januari 2023

      Wetenschappelijke instellingen gedragen zich als gedachtenpolitie

      9 januari 2023
    • Intel
      • Benjamin Fulford
      • Clif High
      • David Icke
      • Drake Bailey
      • Journalisten
      • Kevin Annett
      • Kim Goguen
      • Klokkenluiders
      • Thomas Williams
    • Val van de Cabal
      • De Cabal
      • NWO
      • De Event
      • Vrijheidsbeweging
      • Exposé
      • English (Fall of the Cabal)
    • Research
      • Geschiedenis
      • Gezondheid
      • Kosmisch
      • Psychologie
      • Recht
      • Spiritualiteit
      • Symboliek
      • Terminologie
      • WingMakers
    • Dossiers
      • 9/11
      • Amerikaanse politiek
      • Baybasin
      • Corona
      • Demmink
      • Dominique
      • Georganiseerd misbruik
      • ITNJ
      • MH17
      • Oregon
      • Pedonetwerken
      • Valse vlag aanslagen
      • English (dossiers)
    • Gouden toekomst
    Ellaster
    Home»Nieuws»Wereld»FBI insider voorspelt arrestaties van politici en andere hooggeplaatsten in PizzaGate
    Wereld

    FBI insider voorspelt arrestaties van politici en andere hooggeplaatsten in PizzaGate

    Ella SterBy Ella Ster8 februari 2017Updated:1 maart 20172 reacties5 Mins Read

    Vertaald door Cassandra de Wit

    De anonieme FBI insider die PizzaGate vorig jaar voorspelde, heeft me de kans gegeven om hem door middel van een tiental korte vragen te interviewen. Het is GROOT! Het lijkt erop dat het PizzaGate schandaal een aantal zieke senatoren zal neerhalen, evenals congresleden, Wall Street bankiers, journalisten en andere demonische wezens.

    Ik stelde hem een aantal vragen en werd verrast door de antwoorden. Minstens een derde van onze (Amerikaanse) regering is onderdeel van een pedo-ring!

    V: In juli 2016 hebben jullie de wereld verbaasd door PizzaGate te voorspellen op 4chan. Hoe wisten jullie dat?

    A: We hebben PizzaGate niet voorspeld. We hebben aangegeven dat de Clinton Foundation diepe banden heeft en had met een pedofielen netwerk. Met de nieuwe onthullingen over Epstein en Weiner komt dit nu langzaam aan het licht. En we kunnen nog veel meer verwachten. We hebben het ook wel eens mis gehad. Het feit dat de vice-president (Joe Biden) eruit gepikt werd en eerlijk gezegd hadden we niet verwacht dat W.J. (Bill) Clinton in 2017 nog zou leven.

    V: Toen jullie net begonnen om berichten naar buiten te brengen zijn jullie uitgelachen, maar 95% van hetgeen jullie toen hebben beweerd, is inmiddels waar gebleken. Hoe voelt het om het gelijk aan je zijde te krijgen?

    A: Dat hadden we wel verwacht. 4chan was de perfecte omgeving om in contact te komen met de mensen die zich bevinden in de ‘randwereld’, zoals wij dat noemen. Sommigen zien onze boodschap als een LARP (een actief gespeeld rollenspel – red.). Dat is prima. We hebben er ook bewust verkeerde informatie gepost om geloofwaardige ontkenning te waarborgen. Vanaf het moment dat internetspeurders en burgerjournalisten op zoek gingen naar de bevestiging van onze beweringen, kregen wij precies het neerwaartse spiraaleffect waarnaar we op zoek waren.

    V: Kun je ons vertellen wat we in de nabije toekomst mogen verwachten?

    A: We verwachten volgende week wat beweging. Arrestaties van drie dozijn pedofiele politici op hoog niveau . Zeer bekende mensen. En er zullen in het sleepnet nog 42 andere mensen worden gearresteerd, wat het totaal op ongeveer 72 brengt.

    V: Maar waarom een vooraankondiging op 4chan? Brengt dat het verloop van de gebeurtenissen niet in gevaar?

    A: Er zijn woedende reacties om vooral maar geen arrestaties te verrichten. Interne, snode krachten proberen de operatie te dwarsbomen. De beerput in Washington DC is één grote afpersingsarena. Politici worden afgeperst vanwege hun pedofiele activiteiten of ze zijn in de macht van bankiers, grote oliebedrijven, Israël of Saoedi-Arabië. Wanneer de Israëliërs en de Saoedi’s de politici niet meer kunnen afpersen vanwege hun pedofiele afwijkingen, hoe komen ze dan nog aan hun geld en hun politieke invloed? Als de bankiers de vernietiging van hun politieke marionetten niet meer kunnen tegenhouden, hoe moeten ze dan hun financiële systeem in stand houden? Onze alfabet agentschappen (Amerikaanse overheidsorganisaties – red.) komen in het gedrang. Onze binnenlandse veiligheid en het defensie-instrumentarium is volledig gecorrumpeerd. Hoe kunnen we toestaan dat onze ‘krachtige leiders’ ons aan de ene kant de wet opleggen, terwijl ze aan de andere kant de wet gebruiken om onze kinderen te misbruiken?

    V: Goed punt. En, heeft PizzaGate ook te maken met de Westkust?

    A: Het heeft zeker met elkaar te maken. Er is niet perse een connectie met de arrestaties die we volgende week hopen te zien, maar je wilt wel kijken naar CES (Charles Ellis Schumer) en ook naar NP (Nancy Pelosi) om te zien of álle politici ‘Pizzastof’ op hun schoenen hebben.

    V: Nancy Pelosi?

    A: Geen commentaar.

    V: Heb je voor ons nog een paar initialen van politici die momenteel verdacht zijn?

    A: Zeker! B.F., M.B., T.K., D.F., J.M. en L.G. Er bevinden zich ook journalisten, experts, financiële mannen en lobbyisten onder. Velen worden nu opgespoord en staan op het punt voor het voetlicht te treden en te worden gearresteerd. Men kan zelfs suïcidaal worden wanneer men beseft dat er een reëel risico aanwezig is in de gevangenis terecht te komen, geruïneerd te worden en alle macht te verliezen.

    V: Kun je ons vertellen welke politieke pedofielenringen er op dit moment in Amerika actief zijn?

    A: In elke staat. De grootste concentratie bevind zich in het Oosten en het Westen. In het Oosten New York City, de badplaatsen en natuurlijk Washington DC. In het Westen Hollywood, Beverly Hills, Napa Valley en Marin County.

    V: Ah! De rijkere buurten. Maar waarom wordt er niets aan gedaan?

    A: Het zit nog in de doofpot. Wethandhavers (Law Enforcement) krijgen hun bevelen vanuit Washington DC. politiechefs en hoger geplaatsten binnen deze organisatie zijn daar neergezet om de pedofiele netwerken en degenen die daaraan deelnemen uit de wind te houden. De mensen die de wet maken, mogen deze (blijkbaar) ook verbreken omdat zij de wet maken en de baas zijn over degenen die de wet moeten handhaven. Wij geloven dat NIEMAND boven de wet staat.

    V: Maar waarom gaan jullie naar een openbaar forum zoals 4chan?

    A: Omdat wij het Amerikaanse volk nodig hebben om ons bij te staan in deze strijd. Wilt u dat onze kinderen worden beschadigd en verkracht? Willen we politici die onder invloed staan van Saoedische of Israëlische afpersers? Willen we dat onze politici volledig in de macht zijn van Goldman Sachs? Wilt u dat uw dochter eindigt in de handen van een Jeffery Epstein, Alan Dershowitz, of Anthony Weiner?

    V: Is er een link tussen Anthony Weiner en de arrestaties die nog zullen komen van de dertig hooggeplaatste politici?

    A: Jazeker en Weiner zat in dat deel van de pedofiele ring waarin ook zijn ‘mentor’ zich bevond. Wij zijn uiteindelijk op zoek naar bijna 30% van het politieke, Amerikaanse spectrum. Maar nu heb ik genoeg gezegd. Succes!

    Link naar het originele artikel

    Meer informatie over PizzaGate:

    • Pizzagate Wiki
    • Pizzagate
    • Benjamin Fulford kondigt ook arrestaties aan

    Cassandra de Wit  |  bron: ellaster.nl

    Artikelen door mij geschreven mogen alleen 1:1 elders gepubliceerd worden mits de auteur Ella Ster* duidelijk bovenaan of onderaan het artikel staat vermeld. Daarnaast moet er onderaan de vermelding staan: “Bron: www.ellaster.nl”

    Dit delen:

    • Klik om te delen met Twitter (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om te delen op Telegram (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend)

    Gerelateerd

    FBI Hillary Clinton pedonetwerken Washington DC
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleTruth, Honor & Integrity radioshow van van Thomas Williams van 2 februari 2017
    Next Article Thomas Williams en Lily Earthling
    Ella Ster

    Related Posts

    Wetenschappelijke instellingen gedragen zich als gedachtenpolitie

    9 januari 2023

    Fauci’s NIAID betaalde 477.000 dollar om apen transgender te maken

    6 januari 2023

    Officieel onderzoek naar kindermisbruik in 8 stappen

    12 november 2022

    2 reacties

    1. Pingback: RECHTERS IN NEDERLAND WORDEN GEWAARSCHUWD VOOR DE GUILLOTINE | Per Slot Van Rekening

    2. Pingback: Satanische kinderoffers – Levensreis

    Social Icons

    Inschrijven mail-service
    Nederland

    Ontvang nieuwe berichten in je mail

    By Ella Ster16 november 2021
    • Recente berichten
    • Aanbevolen

    Verbied de regering Nederland in een oorlog te betrekken

    4 februari 2023

    Benjamin Fulford: De overgave van Baron de Rothschild zorgt voor aanzienlijke machtsverschuiving 

    30 januari 2023

    Het Andere Nieuws

    28 januari 2023

    Truth Be Told Rally, Londen: Een stem geven aan gewonden en nabestaanden

    25 januari 2023

    17 signalen dat je door een transformatie heen gaat

    21 april 2021

    Gates en Rockefellers speelden honderd jaar geleden de hoofdrol in fataal vaccinatie-experiment

    27 augustus 2020

    Benut je vrije wil, juist in deze tijd

    1 mei 2020

    David Icke: Alles wat je moet weten maar wat je nooit is verteld

    17 december 2019
    Woordenlijst
    Terminologie

    Deze termen moet je kennen, om te begrijpen wat er in de wereld gaande is – complete lijst

    By Ella Ster3 april 2020
    Onze selectie
    Pedonetwerken

    Pedofilieschandaal bij luxe modemerk Balenciaga breidt zich uit

    By Ella Ster2 december 2022
    Nederland

    Dit is waarom David Icke een bedreiging is

    By Ella Ster4 november 2022
    Pedonetwerken

    Anneke Lucas: “We praten over het meest duistere in de mensheid en liefde tegelijkertijd…”

    By Ella Ster23 oktober 2022
    Pedonetwerken

    Marc Dutroux werkte voor de Stasi om politici te chanteren met kinderporno

    By Ella Ster11 oktober 2022
    Exposé
    Coronavirus

    Covid-vaccins en PCR-testen beheerd door de Chinese Communistische Partij

    By Ella Ster17 juli 2022
    Pedonetwerken

    Beroemdheden als dekmantel voor wereldhandel!

    By Ella Ster29 juli 2022
    Coronavirus

    Weefselklonters in bloedvaten blijken zelf-assemblerende elektronische circuits te zijn

    By Ella Ster30 augustus 2022
    Coronavirus

    Baanbrekende rechtszaak tegen makers van coronavirus vanwege het bewapenen van Sars-CoV-2

    By Ella Ster22 oktober 2022
    Populaire berichten

    Verbied de regering Nederland in een oorlog te betrekken

    4 februari 2023

    Benjamin Fulford: De overgave van Baron de Rothschild zorgt voor aanzienlijke machtsverschuiving 

    30 januari 2023

    Het Andere Nieuws

    28 januari 2023

    Truth Be Told Rally, Londen: Een stem geven aan gewonden en nabestaanden

    25 januari 2023

    De dubieuze invloed op klimaatverandering, geo-engineering en weermodificatie

    21 januari 2023
    Research

    Verbied de regering Nederland in een oorlog te betrekken

    4 februari 2023

    De dubieuze invloed op klimaatverandering, geo-engineering en weermodificatie

    21 januari 2023

    Dr. Reiner Fuellmich gaat door na de breuk met de Duitse Corona-onderzoekscommissie

    3 oktober 2022
    Over Ella Ster
    Over Ella Ster

    Onder de pseudoniem Ella Ster ben ik begin 2014 begonnen met het delen van nieuwsberichten die niet bericht worden door de grote mediakanalen. Begin 2016 ben ik deze blog gestart.

    Deze blog is voor mensen die op zoek zijn naar de waarheid en alternatieve standpunten en biedt informatie die helpt om het referentiekader te verbreden. Het doel is om mensen op deze manier te helpen ontwaken.

    Door ook de donkere kant van de Cabal te belichten wordt deze ontmaskerd en ontkracht. Tegelijkertijd belicht ik ook de positieve kijk op de toekomst. Beide aspecten zijn essentieel om zo samen toe te werken naar de bevrijding van de planeet en een nieuwe gouden toekomst.

    Tags
    9/11 Annunaki arrestaties banksters Benjamin Fulford bewustzijn buitenaardsen Cabal China CIA coronamaatregelen coronavaccin coronavirus Deep State Demmink Event Federal Reserve geschiedenis Gouden toekomst Hillary Clinton illuminati koningshuis mensenrechtenschendingen Nazi's NWO Pedogate pedonetwerken Pentagon rechtszaak Rothschilds satanisch ritueel misbruik satanisme secret space program soevereiniteit spiritualiteit Thomas Williams transformatie Trump vaccinatie-agenda vaccinaties valse vlag aanslagen Verenigde Naties Vrijheidsbeweging WingMakers World Trust
    © 2016 Ella Ster

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.