Close Menu
Ellaster
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Over Ella Ster
    • Contact
    Telegram X (Twitter) YouTube RSS
    Ellaster
    • Home
    • Nieuws
      1. Nederland
      2. Europa
      3. Wereld
      4. Goed nieuws
      Featured

      Ella Ster in gesprek met The Maestro

      By Ella Ster9 mei 2025
      Recent

      Ella Ster in gesprek met The Maestro

      9 mei 2025

      Twijfel over zelfdoding van slachtoffer Epstein

      8 mei 2025

      De witte, grijze en zwarte paus en de macht van de Jezuïeten

      28 april 2025
    • Intel
      • Benjamin Fulford
      • Clif High
      • David Icke
      • Drake Bailey
      • Journalisten
      • Kevin Annett
      • Kim Goguen
      • Klokkenluiders
      • Steve Pieczenik
      • Thomas Williams
    • Val van de Cabal
      • De Cabal
      • NWO
      • De Event
      • Vrijheidsbeweging
      • Exposé
      • English (Fall of the Cabal)
    • Research
      • Atlantis
      • Geschiedenis
      • Gezondheid
      • Kosmisch
      • Kunst
      • Psychologie
      • Recht
      • Spiritualiteit
      • Symboliek
      • Terminologie
      • WingMakers
    • Dossiers
      • 9/11
      • Amerikaanse politiek
      • Baybasin
      • Bodegravenzaak
      • Corona
      • Demmink
      • Dominique
      • Georganiseerd misbruik
      • ITNJ
      • Kinderhandel
      • Klimaatagenda
      • MH17
      • Oregon
      • Pedonetwerken
      • Valse vlag aanslagen
      • Weermodificatie
      • Wilfred Wong
      • English (dossiers)
    • Gouden toekomst
      • Events en workshops
    Ellaster
    Home»Research»Kosmisch»Ben jij een ‘Starseed?’
    Kosmisch

    Ben jij een ‘Starseed?’

    Ella SterBy Ella Ster21 augustus 2019Geen reacties8 Mins Read

    Veel mensen voelen zich niet thuis op aarde. Ze hebben een vage herinnering aan een betere en mooiere wereld, die hun échte thuis was. Deze mensen voelen zich een buitenbeentje en hebben moeite zich aan de aardse mores aan te passen. Geldt dat ook voor jou? Dan ben jij wellicht ook een ‘Starseed’.

    Houd in gedachten dat dit maar één planeet is; een kleine stip binnen dit gigantische ding dat we het multiversum noemen. We weten dat er alleen al op onze planeet 8,7 miljoen verschillende soorten leven, dus hoeveel mensen leven er eigenlijk in het multiversum?

    Het is een raadselachtige en ook ontnuchterende vraag. Zelfs als slechts één andere planeet in het universum dezelfde diversiteit aan leven zou hebben, zouden er nog eens 8,7 miljoen soorten zijn die ontdekt kunnen worden. En als een andere planeet leven heeft, is het redelijk om aan te nemen dat dit bij andere planeten ook het geval is.

    Het is verbazingwekkend om je te realiseren hoe klein de aarde is in vergelijking met het hele universum. Voor elke zandkorrel op elk strand op aarde zijn er 10.000 sterren. De Melkweg bevat bovendien miljarden aarde-achtige, potentieel bewoonbare planeten. De Melkweg zelf is slechts een van de miljarden sterrenstelsels en we leven misschien in een oneindig toenemend aantal universa, ook wel bekend als het multiversum.

    Houd die oneindige en onbegrijpelijke grootte van het multiversum in gedachten, terwijl we onze blik een ogenblik op onszelf richten. We zijn allemaal zielen die leven in deze menselijke lichamen en we kwamen hier om ervaring en kennis op te doen. Je ziel heeft ervoor gekozen om nu te incarneren of te reïncarneren in je menselijke bestaan, maar wat was je daarvoor aan het doen?

    Woonde je op aarde? Misschien heb je honderden levens geleefd, continu aan het reïncarneren op deze planeet. Of was je een andere soort, een soort die we als buitenaards beschouwen? Of misschien, zou dit je eerste keer kunnen zijn dat je op aarde ben geïncarneerd?

    Velen van ons beseffen dat er meer is dan dat wellicht direct zichtbaar is, zeker als we die 8,7 miljoen soorten die op aarde leven in beschouwing nemen. Wat als, binnen deze lichamen, veel van onze zielen eigenlijk allemaal van verschillende soorten zijn?

    Als je altijd al het gevoel hebt gehad dat je niet echt ‘menselijk’ bent, dat je niet per se bij de rest van de menigte past, weet dan dat je daarin niet alleen bent. Veel mensen die zich zo voelen noemen zichzelf Sterrenzaden (Starseeds). Dit zijn simpelweg zielen die niet oorspronkelijk van de planeet aarde vandaan komen.

    Ben jij een Starseed?

    Het concept ‘Starseed’ betekent: een ziel die niet oorspronkelijk van planeet aarde is. De echte vraag die hier gesteld moet worden is: wat betekent dat precies voor jou? Past dit concept bij jou? Voel je je alsof de aarde écht je oorspronkelijke thuis is? Of heb je het gevoel dat het begrip ‘Starseed’ gewoon een verzonnen term is om te rechtvaardigen dat je er niet bij hoort? Je zou jezelf deze vragen kunnen stellen terwijl je de rest van dit artikel leest.

    Vaak is het zo, dat als een onderwerp niet met jou resoneert, het dan waarschijnlijk niet voor jou bestemd is. Maar als je merkt dat wanneer je dit artikel leest en je jezelf aangetrokken voelt tot het woord ‘Starseed’ en nieuwsgierig bent om meer te leren, dan zegt dit misschien ook iets over wie je diep van binnen bent, of in anderen herkent.

    De term ‘Starseed’ is op zichzelf al prachtig als je erover nadenkt. Het vertegenwoordigt in feite iemand die simpelweg afkomstig is van een andere ster, planeet, of zonnestelsel. Die hier als een zaadje is geplant, om ons te helpen samen te groeien en bewustzijn en positieve veranderingen in de mensheid te brengen.

    Hier zijn enkele algemene kenmerken die je vraag zouden kunnen beantwoorden

    Er wordt gezegd dat veel Starseed-kinderen in de jaren tachtig werden geboren, en nog meer in het begin van de jaren negentig. Veel mensen die denken dat ze Starseeds zijn, hebben ook het gevoel dat ze niet in de maatschappij passen. Enkele andere veelvoorkomende eigenschappen die mensen ervaren en samenvallen met het concept ‘Starseed’ zijn:

    • Het gevoel dat je niet past in de maatschappij, je sociale groep, of misschien zelfs je familie. Veel Starseeds voelen zich misschien losgekoppeld van hun familie, bijna alsof ze geen familie van elkaar zijn. Nou, misschien komt dat omdat je gewoon nieuw bent op aarde, en hier nog niet helemaal bent gewend aan de energieën, net zoals je familie en vele anderen in de samenleving!
    • Het kan moeilijk zijn om sociale verbanden of maatschappelijke normen te begrijpen. Koetjes en kalfjes-gesprekken zijn misschien niet jouw ding. Je kunt wellicht weerstand voelen voor sociale bijeenkomsten of je een beetje buitengesloten voelen, zelfs als je ze wél bezoekt.
    • Je kunt het economische systeem, of het conventionele onderwijssysteem, of zelfs de culturele normen of religies waarmee je bent opgegroeid, niet volledig begrijpen of ondersteunen.
    • Je kunt gezaghebbende figuren en hiërarchie in de samenleving ter discussie stellen, of iets anders dat ons op een maatschappelijk niveau van elkaar scheidt.
    • Je hebt wellicht een hekel aan rechtlijnige onderwerpen zoals wiskunde en taal, en geeft de voorkeur aan creatievere, minder voor de hand liggende onderwerpen. Misschien vind je het moeilijk om jezelf uit te drukken door woorden en geef je er de voorkeur aan om creativiteit uit te oefenen als een vorm van zelfexpressie.
    • Misschien herinner je je vorige levens die heel duidelijk niet van de aarde komen.
    • Je bent misschien erg empathisch en kunt daardoor gemakkelijk de gevoelens van andere mensen oppikken en bent vatbaar voor hun energieën. Dit is niet altijd even prettig, omdat iedereen die gemakkelijk de energieën van andere mensen kan oppikken, kwetsbaarder is en negatieve gevoelens en stress in zich opneemt.

    Nog wat denkbeelden

    Uiteindelijk is al dit onderzoek naar onze ziel en zelfreflectie op wie we buiten deze menselijke ervaring kunnen zijn, de manifestatie van een dieper verlangen om te begrijpen wie we werkelijk zijn. Hoewel dergelijke informatie sommigen behulpzaam zou kunnen zijn bij het openen van hun geest voor de enorme mogelijkheden die hun ware zelf zou kunnen vertegenwoordigen — is uiteindelijk de enige manier om te ontdekken wie je werkelijk bent, voorbij je persoonlijkheid en menselijke identiteit — om naar binnen te gaan.

    Er wordt gezegd dat Starseeds naar de aarde zijn gekomen om in de massa de mensheid naar een hoger niveau van bewustzijn te helpen bewegen. Het kan moeilijk zijn om deze positieve verschuiving echt te herkennen, gezien alle onrust in de wereld, maar het is belangrijk dat we vertrouwen hebben en weten dat deze verschuiving plaatsvindt.

    Er komen zoveel problemen naar boven en die de mensheid uitdagen om ermee om te gaan, dat we veel kunnen leren van onze ‘zwaktes’ en zo nog sterker naar voren kunnen komen. We zien al vele tekenen dat dit plaatsvindt. Er worden politici gekozen die tegen de wensen van het establishment ingaan, er komt steeds meer weerstand tegen de farmaceutische industrie en bedrijven zoals Monsanto en steeds meer mensen prikken door de massapropaganda-leugens heen. Er is wat dat betreft veel licht te schijnen op alle onrust die zich diep van binnen bij de mensheid afspeelt.

    Meer en meer mensen vergroten hun bewustzijn en worden gedreven door onderwerpen die er écht toe doen. Zaken die er toe bijdragen dat deze massale verschuiving in bewustzijn ook zal plaatsvinden. Zelfs het klimaat verandert, met als resultaat dat steeds meer mensen de menselijke impact op het milieu beginnen te begrijpen en aan te pakken. Deze problemen lijken misschien in het begin ontmoedigend, maar ze helpen om veel positieve verandering in de samenleving teweeg te brengen, verandering die al heel lang nodig is.

    Of je nu denkt dat je een Starseed bent of niet, we kunnen allemaal deel uitmaken van deze verandering en anderen inspireren om daar ook aan bij te dragen. Tenslotte kan het gevoel dat we niet in deze wereld passen of er bij horen, voortkomen uit het feit dat het juist de bedoeling is om te helpen bij het creëren van een nieuwe wereld.

    Ella Ster* | originele tekst door Kalee Brown | Bron: Collective Evolution

    Ella Ster is nu ook te volgen via Mastodon, een onafhankelijk nieuwsplatform, zonder censuur. Lees op Wanttoknow.nl waarom dit initiatief een goed alternatief is voor de gecontroleerde social media. Klik hier voor een overzicht van nieuwsbronnen. Om berichten van Ella Ster te volgen klik je hier en vervolgens op de blauwe Follow-knop.

    Het plaatsen van reacties is vanwege de vakantieperiode niet mogelijk.

    Dit delen:

    • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
    • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
    • Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) Pinterest
    • Klik om te delen op Telegram (Wordt in een nieuw venster geopend) Telegram
    • Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
    • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
    • Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
    • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print
    • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail

    Gerelateerd


    Ontdek meer van Ellaster

    Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

    buitenaardsen Starseeds
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleWingMakers: Het Project Camelot-interview, deel 2
    Next Article Journalist die kinderhandel Jeffrey Epstein onderzocht, nu met de dood bedreigd
    Ella Ster

    Related Posts

    Ard Pisa over mysterieuze ondergrondse structuren en tunnelstelsel onder de piramide in Gizeh

    18 april 2025

    Dit jaar zal turbulent en dynamisch zijn

    27 maart 2025

    Steven Greer: Openbaarmaking van geheime technologie kan de wereld transformeren

    24 februari 2025
    • Recente berichten
    • Aanbevolen

    Lezing: Het plan om de wereld te redden

    11 mei 2025

    Ella Ster in gesprek met The Maestro

    9 mei 2025

    Twijfel over zelfdoding van slachtoffer Epstein

    8 mei 2025

    De witte, grijze en zwarte paus en de macht van de Jezuïeten

    28 april 2025

    Hunebedden om te bekrachtigen, transformeren en te helen

    4 januari 2025

    De 10 Shaolin Deugden kunnen je leven veranderen

    31 juli 2024

    Hoe we ‘Goliath’ kunnen verslaan

    29 juli 2019

    Het Venus Project: creatie van een échte intelligente beschaving op aarde

    20 december 2017
    Advertentie
    Ella Ster's Mailservice
    Nederland

    Ontvang nieuwe berichten in je mail

    By Ella Ster16 november 2021
    Woordenlijst
    Terminologie

    Deze termen moet je kennen, om te begrijpen wat er in de wereld gaande is – complete lijst

    By Ella Ster3 april 2020
    Onze selectie
    Kosmisch

    Steven Greer: Openbaarmaking van geheime technologie kan de wereld transformeren

    By Ella Ster24 februari 2025
    Psychologie

    Helen Hadsell: de koningin van manifestatiekracht

    By Ella Ster7 februari 2025
    Gezondheid

    Oncoloog dr. Makis over successen in kankerbehandeling met ivermectine en fenbendazole

    By Ella Ster13 december 2024
    Exposé

    Shadowgate: “Jouw realiteit wordt gehackt”

    By Ella Ster8 augustus 2024
    Exposé
    Geschiedenis

    Het Q-team begon al een halve eeuw geleden met hun plan

    By Ella Ster2 september 2020
    Pedonetwerken

    Pizzagate: feit of fictie?

    By Ella Ster29 augustus 2021
    Geschiedenis

    De vermeende dubbelganger van Paul McCartney

    By Ella Ster29 maart 2024
    Baybasin

    Gideon van Meijeren: vrijlating Hüseyin Baybaşin wordt gefrustreerd

    By Ella Ster26 augustus 2024
    Populaire berichten

    Lezing: Het plan om de wereld te redden

    11 mei 2025

    Ella Ster in gesprek met The Maestro

    9 mei 2025

    Twijfel over zelfdoding van slachtoffer Epstein

    8 mei 2025

    De witte, grijze en zwarte paus en de macht van de Jezuïeten

    28 april 2025

    Ard Pisa over mysterieuze ondergrondse structuren en tunnelstelsel onder de piramide in Gizeh

    18 april 2025
    Research

    Ard Pisa over mysterieuze ondergrondse structuren en tunnelstelsel onder de piramide in Gizeh

    18 april 2025

    Artikel uit 1868: Pokkenvaccins zijn onnodig, ineffectief en onveilig

    15 april 2025

    Dit jaar zal turbulent en dynamisch zijn

    27 maart 2025
    Over Ella Ster
    Over Ella Ster

    Onder de pseudoniem Ella Ster ben ik begin 2014 begonnen met het delen van nieuwsberichten die niet bericht worden door de grote mediakanalen. Begin 2016 ben ik deze blog gestart.

    Deze blog is voor mensen die op zoek zijn naar de waarheid en alternatieve standpunten en biedt informatie die helpt om het referentiekader te verbreden. Het doel is om mensen op deze manier te helpen ontwaken.

    Door ook de donkere kant van de Cabal te belichten wordt deze ontmaskerd en ontkracht. Tegelijkertijd belicht ik ook de positieve kijk op de toekomst. Beide aspecten zijn essentieel om zo samen toe te werken naar de bevrijding van de planeet en een nieuwe gouden toekomst.

    Tags
    Agenda 21 Amerikaanse verkiezingen Annunaki bewustzijn Bodegraven buitenaardsen China CIA coronacrisis coronamaatregelen coronavaccin coronavirus Covid-19-vaccin Deep State Demmink Event Exposé2 FBI geschiedenis Gouden toekomst illuminati Jeffrey Epstein justitie koningshuis mensenrechten mensenrechtenschendingen Nazi's NWO Oekraïne pedofilie pedonetwerken Pizzagate rechtsstaat rechtszaak satanisch ritueel misbruik satanisme soevereiniteit spiritualiteit transformatie Trump vaccinatie-agenda vaccinaties valse vlag aanslagen Vrijheidsbeweging WingMakers
    © 2016, Ella Ster
    © 2016 Ella Ster

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.