Close Menu
Ellaster
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Over Ella Ster
    • Contact
    Telegram X (Twitter) YouTube RSS
    Ellaster
    • Home
    • Nieuws
      1. Nederland
      2. Europa
      3. Wereld
      4. Goed nieuws
      Featured

      Ondanks 4Chan-hack ontbreekt overtuigend bewijs dat Q afkomstig zou zijn van Mossad

      By Ella Ster7 juni 2025
      Recent

      Ondanks 4Chan-hack ontbreekt overtuigend bewijs dat Q afkomstig zou zijn van Mossad

      7 juni 2025

      Ella Ster in gesprek met The Maestro

      9 mei 2025

      Twijfel over zelfdoding van slachtoffer Epstein

      8 mei 2025
    • Intel
      • Benjamin Fulford
      • Clif High
      • David Icke
      • Drake Bailey
      • Journalisten
      • Kevin Annett
      • Kim Goguen
      • Klokkenluiders
      • Steve Pieczenik
      • Thomas Williams
    • Val van de Cabal
      • De Cabal
      • NWO
      • De Event
      • Vrijheidsbeweging
      • Exposé
      • English (Fall of the Cabal)
    • Research
      • Atlantis
      • Geschiedenis
      • Gezondheid
      • Kosmisch
      • Kunst
      • Psychologie
      • Recht
      • Spiritualiteit
      • Symboliek
      • Terminologie
      • WingMakers
    • Dossiers
      • 9/11
      • Amerikaanse politiek
      • Baybasin
      • Bodegravenzaak
      • Corona
      • Demmink
      • Dominique
      • Georganiseerd misbruik
      • ITNJ
      • Kinderhandel
      • Klimaatagenda
      • MH17
      • Oregon
      • Pedonetwerken
      • Valse vlag aanslagen
      • Weermodificatie
      • Wilfred Wong
      • English (dossiers)
    • Gouden toekomst
      • Events en workshops
    Ellaster
    Home»Dossiers»Kinderhandel»“De sociale dienst van Aragón (Spanje) had helemaal geen onderzoek gedaan”
    Kinderhandel

    “De sociale dienst van Aragón (Spanje) had helemaal geen onderzoek gedaan”

    Ella SterBy Ella Ster6 april 2025Updated:6 april 2025Geen reacties7 Mins Read

    In de zomer van 2022 werd de 10-jarige Lucca voor de ogen van zijn ouders Linda en Louis uit hun huis in Spanje gesleept. Via een Spaanse mediator ontdekten zij waar hun zoon verbleef. Een conflict met de directeur van de dorpsschool in het Spaanse Maella, waardoor Linda en Louis besloten om hun zoon thuisonderwijs te geven, was de aanleiding voor de uithuisplaatsing. Maar in de stukken van de sociale dienst stonden volgens zijn ouders allerlei fouten.  

    deel 1

    Zes dagen nadat Lucca op 12 juli 2022 door de sociale dienst uit hun huis in de Spaanse regio Aragón was gehaald en naar een opvangplek was gebracht (zie deel 1), kwamen zijn ouders Linda en Louis in contact met Joanna Pachwicewicz, een Spaanse mediator. Zij heeft veel ouders geholpen om hun kind terug te krijgen, die het slachtoffer zijn van “internationale institutionele ontvoeringen” zoals zij dat noemt. (zie kader) Zij wist te achterhalen dat Lucca in een ‘safehouse’ in Zaragoza verbleef, de hoofdstad van de gelijknamige provincie, zo’n 300 kilometer ten westen van Barcelona en 130 kilometer van hun eigen woonplaats. 


    “Ze hadden het belangrijkste document opzettelijk achtergehouden”

    Linda

    Linda en Louis probeerden, naast de papieren die de Guardia Civil vlak na Lucca’s ontvoering op de grond had gesmeten en door de wind over het hele terrein waren verspreid, via Pachwicewicz ook de andere juridische stukken van de sociale dienst te bemachtigen. “Ze hadden het belangrijkste document opzettelijk achtergehouden”, vertelt Linda. Dat betrof een juridisch stuk waarbij ze bezwaar konden maken tegen het voorstel van de kinderbescherming van de sociale dienst IASS (Instituto Aragonés de Servicios Sociales, Protección a la infancia), dat ze uit de ouderlijke macht zouden worden geschorst.

    Zaragoza is een provincie in het noordoosten van Spanje en maakt deel uit van de regio Aragón. De streek staat bekend als de ‘Spaanse Toscane’ en Linda en Louis woonden daar op het landgoed ‘Finca La Solución’, met een olijfboomgaard, dieren en eenvoudige natuurcamping.

    De sociale dienst stelde dat Lucca werd verwaarloosd, omdat hij niet naar de dorpsschool ging, geen bezoek bracht aan het consultatiebureau en sociaal geïsoleerd raakte binnen het gezin. In hun rapport stond: “De ouders stellen hun eigen belangen boven die van hun kind.” Lucca’s ouders betwisten dit en benadrukken dat de bezoeken aan het consultatiebureau niet verplicht waren. Ze vertrouwden op een bevriende arts, die regelmatig een medische check-up uitvoerde. “Alles was op onze manier goed geregeld.”


    “Alles was op onze manier goed geregeld.”

    Linda

    “De sociale dienst van Aragón had helemaal geen onderzoek gedaan”, stelt Louis. Vanwege een conflict met de directeur van de dorpsschool, kreeg Lucca sinds de lockdown thuisonderwijs. Een caravan op het terrein deed dienst als leslokaal. Ze gebruikten bestaand Spaans lesmateriaal of Nederlandse schooltelevisie. Linda: “We zijn ook heel creatief bezig geweest om de lesjes te integreren met het dagelijks leven. Bijvoorbeeld biologieles was helpen met de dierenverzorging, terwijl ik ondertussen van alles vertelde over plant- en dierkunde”.  

    Linda en Louis op hun landgoed in Zaragoza.

    De extreme coronamaatregelen op de Spaanse dorpsschool waren voor Linda en Louis een reden om hun zoon vanaf het schooljaar 2020-2021 thuis te houden. Lucca, die na de lockdown enthousiast was om weer naar school te gaan, kwam na enkele dagen huilend thuis. “Kinderen moesten de hele dag een mondkapje dragen, zelfs tijdens de gymnastiekles. Als er een kind nieste of kuchte ging de deur van het lokaal op slot en kwam een vreemde een teststaaf in ieder kinds neus stoppen.”, zegt Linda. Ze vond dat de school was veranderd in een medische instelling. In een brief vroeg ze de directeur om uitleg te geven over de medische handelingen — zoals de temperatuur meten met een voorhoofdthermometer — zonder ouderlijke toestemming en de vereiste certificaten. Hierop kreeg ze nooit antwoord. 

    Het conflict met de schooldirecteur dateerde echter al van voor de coronaperiode. Lucca werd veelvuldig op school gepest en de directeur, tevens zijn leerkracht, weigerde in te grijpen. “Hij had niet veel op met buitenlanders en nam Lucca’s dyslexie niet serieus, waardoor hij de lessen moeilijk kon volgen” zeggen zijn ouders. De school weigerde het lesprogramma aan te passen aan zijn behoeften. Linda en Louis probeerden in de regio een geschikte school voor hem te vinden, waar hij wel begeleiding kon krijgen. Door regelgeving was hij echter verplicht om in zijn eigen gemeente naar school te gaan. 

    “Instanties die illegale dingen doen. Daar komt het eigenlijk allemaal op neer.”

    Linda
    Document wat Linda en Louis onder dwang hebben moeten ondertekenen om Lucca terug te krijgen en hen verplichtte om naar Nederland terug te keren.

    Om meer mogelijkheden voor hun zoon te creëren, overwogen Linda en Louis te verhuizen. Eén optie was Valencia, waar Linda’s werkgever een vestiging had, wat haar carrièrekansen zou verbeteren. “Ook een terugkeer naar Nederland is overwogen. Maar de lockdown en coronamaatregelen hardden de boel vertraagd. Wij konden aanvankelijk niets concreets ondernemen, omdat het zelfs verboden was om de provinciegrens over te gaan. In 2022 namen we serieuze voorbereidingen voor een verhuizing, zoals een makelaar vinden om de finca (landgoed) te verkopen, spullen uit te zoeken en een nieuwe woonplek te vinden. En toen werd hij ontvoerd…. ”, verzucht Linda.

    Joanna Pachwicewicz, die ouders helpt die te maken hebben met een internationale institutionele ontvoering van hun kind, onderzocht de zaak en ontdekte fouten in het rapport van de sociale dienst. Zo werd gesteld dat het gezin in een caravan woonde en later in “een huis met gele stenen”, dat het huis niet schoon was, terwijl de instanties nooit binnen zijn geweest. “Ze wisten niet eens dat Lucca een oudere broer had”, zegt Lucca’s vader. Een serieus gesprek met de directeur of de instanties om naar een oplossing te zoeken is er nooit geweest. De sociale dienst in Aragón nam direct de meest vergaande maatregel om Lucca onder hun voogdij te nemen en stuurde erop aan om Linda en Louis uit de ouderlijke macht te zetten.

    Joanna Pachwicewicz is voorzitter van de stichting PorAymara, die in actie komt wanneer internationale kinderrechten zijn geschonden. De stichting richt zich op gevallen van ‘institutionele ontvoeringen’ en helpt bij situaties waarbij kinderen op onrechtmatige wijze onder andermans voogdij zijn geplaatst. Pachwicewicz biedt juridisch advies en bemiddeling en stelt dat ze al meer dan 200 kinderen heeft bevrijd, door de internationale wetgeving op een efficiënte manier toe te passen.

    Uiteindelijk kreeg Pachwicewicz het voor elkaar om Lucca met zijn ouders te verenigen, voorwaarde was wel dat het gezin binnen 48 uur uit Spanje moest vertrekken en ingeschreven zou staan bij een Nederlandse school. “Wij zijn uiteindelijk hals over kop weggegaan”, zegt Linda. Alle bezittingen, het huis en de dieren hebben ze achter moeten laten. “Het ging nooit om de jongen”, zegt Louis, “maar ze hebben hem als instrument gebruikt om ons weg te krijgen.”

    We hebben naar aanleiding van bovenstaand verhaal zowel de directie van de school in Maella als de gemeente om commentaar gevraagd. De gemeente heeft niet gereageerd en de school liet weten: “Het spijt me, maar we kunnen niet meewerken aan uw onderzoek. Het instituut is niet gemachtigd door de regering van Aragon om uitspraken te doen over deze zaak.” Op meerdere verzoeken van de ouders aan school om kopieën van documenten en schoolspullen opgestuurd te krijgen hebben ze nooit een recatie gekregen.

    Binnenkort in deel 3: Hield de ontvoering van Lucca verband met de komst van een grootschalig windmolenpark in de achtertuin van het gezin?

    Ella Ster | ellaster.nl

    > Volg Ella Ster op Telegram: t.me/ella_ster of X: @ellasterNL

    Steun ella met petje af
    10-jarige Nederlandse jongen slachtoffer van “illegale institutionele ontvoering” in Spanje

    Dit delen:

    • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
    • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
    • Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) Pinterest
    • Klik om te delen op Telegram (Wordt in een nieuw venster geopend) Telegram
    • Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
    • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
    • Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
    • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print
    • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail

    Gerelateerd


    Ontdek meer van Ellaster

    Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

    jeugdzorg kinderbescherming staatsontvoeringen
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous Article10-jarige Nederlandse jongen slachtoffer van “illegale institutionele ontvoering” in Spanje
    Next Article Vader over de ontvoering van zijn zoon: “Het ging nooit om de jongen, hier draait het om geld”
    Ella Ster

    Related Posts

    Vader over de ontvoering van zijn zoon: “Het ging nooit om de jongen, hier draait het om geld”

    7 april 2025

    10-jarige Nederlandse jongen slachtoffer van “illegale institutionele ontvoering” in Spanje

    5 april 2025

    Anneke Lucas: “Voor het helen is moed nodig en die hebben de daders niet.”

    30 maart 2025
    • Recente berichten
    • Aanbevolen

    Ondanks 4Chan-hack ontbreekt overtuigend bewijs dat Q afkomstig zou zijn van Mossad

    7 juni 2025

    De machtige militaire alliantie die het gebruik van kernwapens niet zal toestaan

    4 juni 2025

    RFK Jr. presenteert dik MAHA-rapport ‘Onze kinderen weer gezond maken’

    30 mei 2025

    Lezing: Het plan om de wereld te redden

    11 mei 2025

    Hunebedden om te bekrachtigen, transformeren en te helen

    4 januari 2025

    De 10 Shaolin Deugden kunnen je leven veranderen

    31 juli 2024

    Hoe we ‘Goliath’ kunnen verslaan

    29 juli 2019

    Het Venus Project: creatie van een échte intelligente beschaving op aarde

    20 december 2017
    Advertentie
    Ella Ster's Mailservice
    Nederland

    Ontvang nieuwe berichten in je mail

    By Ella Ster16 november 2021
    Woordenlijst
    Terminologie

    Deze termen moet je kennen, om te begrijpen wat er in de wereld gaande is – complete lijst

    By Ella Ster3 april 2020
    Onze selectie
    Kosmisch

    Steven Greer: Openbaarmaking van geheime technologie kan de wereld transformeren

    By Ella Ster24 februari 2025
    Psychologie

    Helen Hadsell: de koningin van manifestatiekracht

    By Ella Ster7 februari 2025
    Gezondheid

    Oncoloog dr. Makis over successen in kankerbehandeling met ivermectine en fenbendazole

    By Ella Ster13 december 2024
    Exposé

    Shadowgate: “Jouw realiteit wordt gehackt”

    By Ella Ster8 augustus 2024
    Exposé
    Geschiedenis

    Het Q-team begon al een halve eeuw geleden met hun plan

    By Ella Ster2 september 2020
    Pedonetwerken

    Pizzagate: feit of fictie?

    By Ella Ster29 augustus 2021
    Geschiedenis

    De vermeende dubbelganger van Paul McCartney

    By Ella Ster29 maart 2024
    Baybasin

    Gideon van Meijeren: vrijlating Hüseyin Baybaşin wordt gefrustreerd

    By Ella Ster26 augustus 2024
    Populaire berichten

    Ondanks 4Chan-hack ontbreekt overtuigend bewijs dat Q afkomstig zou zijn van Mossad

    7 juni 2025

    De machtige militaire alliantie die het gebruik van kernwapens niet zal toestaan

    4 juni 2025

    RFK Jr. presenteert dik MAHA-rapport ‘Onze kinderen weer gezond maken’

    30 mei 2025

    Lezing: Het plan om de wereld te redden

    11 mei 2025

    Ella Ster in gesprek met The Maestro

    9 mei 2025
    Research

    De machtige militaire alliantie die het gebruik van kernwapens niet zal toestaan

    4 juni 2025

    RFK Jr. presenteert dik MAHA-rapport ‘Onze kinderen weer gezond maken’

    30 mei 2025

    Ard Pisa over mysterieuze ondergrondse structuren en tunnelstelsel onder de piramide in Gizeh

    18 april 2025
    Over Ella Ster
    Over Ella Ster

    Onder de pseudoniem Ella Ster ben ik begin 2014 begonnen met het delen van nieuwsberichten die niet bericht worden door de grote mediakanalen. Begin 2016 ben ik deze blog gestart.

    Deze blog is voor mensen die op zoek zijn naar de waarheid en alternatieve standpunten en biedt informatie die helpt om het referentiekader te verbreden. Het doel is om mensen op deze manier te helpen ontwaken.

    Door ook de donkere kant van de Cabal te belichten wordt deze ontmaskerd en ontkracht. Tegelijkertijd belicht ik ook de positieve kijk op de toekomst. Beide aspecten zijn essentieel om zo samen toe te werken naar de bevrijding van de planeet en een nieuwe gouden toekomst.

    Tags
    Agenda 21 Amerikaanse verkiezingen Annunaki bewustzijn Bodegraven buitenaardsen China CIA coronacrisis coronamaatregelen coronavaccin coronavirus Covid-19-vaccin Deep State Demmink Event Exposé2 FBI geschiedenis Gouden toekomst illuminati Jeffrey Epstein justitie koningshuis mensenrechten mensenrechtenschendingen Nazi's NWO Oekraïne pedofilie pedonetwerken Pizzagate rechtsstaat rechtszaak satanisch ritueel misbruik satanisme soevereiniteit spiritualiteit transformatie Trump vaccinatie-agenda vaccinaties valse vlag aanslagen Vrijheidsbeweging WingMakers
    © 2016, Ella Ster
    © 2016 Ella Ster

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

     

    Reacties laden....