Close Menu
Ellaster
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Over Ella Ster
    • Contact
    Telegram X (Twitter) YouTube RSS
    Ellaster
    • Home
    • Nieuws
      1. Nederland
      2. Europa
      3. Wereld
      4. Goed nieuws
      Featured

      “Verandering moet komen vanuit verbinding”

      By Ella Ster22 augustus 2025
      Recent

      “Verandering moet komen vanuit verbinding”

      22 augustus 2025

      Lighthouse zomerspecial: een vierluik met Coen Vermeeren

      11 augustus 2025

      Patriot Underground: “Ze kunnen onze realiteit vormen”

      29 juli 2025
    • Intel
      • Benjamin Fulford
      • Clif High
      • David Icke
      • Drake Bailey
      • Journalisten
      • Kevin Annett
      • Kim Goguen
      • Klokkenluiders
      • Riccardo Bosi
      • Steve Pieczenik
      • Thomas Williams
    • Val van de Cabal
      • De Cabal
      • NWO
      • De Event
      • Vrijheidsbeweging
      • Exposé
      • English (Fall of the Cabal)
    • Research
      • Atlantis
      • Geschiedenis
      • Gezondheid
      • Kosmisch
      • Kunst
      • Psychologie
      • Recht
      • Spiritualiteit
      • Symboliek
      • Terminologie
      • WingMakers
    • Dossiers
      • 9/11
      • Amerikaanse politiek
      • Baybasin
      • Bodegravenzaak
      • Corona
      • Demmink
      • Dominique
      • Georganiseerd misbruik
      • ITNJ
      • Kinderhandel
      • Klimaatagenda
      • MH17
      • Oregon
      • Pedonetwerken
      • Valse vlag aanslagen
      • Weermodificatie
      • Wilfred Wong
      • English (dossiers)
    • Gouden toekomst
      • Events en workshops
    Ellaster
    Home»Gouden toekomst»“Verandering moet komen vanuit verbinding”
    Gouden toekomst

    “Verandering moet komen vanuit verbinding”

    Ella SterBy Ella Ster22 augustus 2025Geen reacties5 Mins Read

    Evelien Stricker had samen met haar man vijf bakkerijen en een lunchroom. De bakkerswinkel in Bussum werd in 2020 het lokale middelpunt van coronaprotest. De energiecrisis in 2022 dwong hen echter de deuren te sluiten. Het gaf Stricker de kans een diepgewortelde droom te realiseren: een holistisch centrum voor coaching, therapie, lezingen en workshops. “Ik zie dat het systeem vastloopt en denk dat het allemaal anders kan. Mijn heil zoek ik meer in natuurlijke geneeswijzen. We zijn allemaal spirituele wezens. We komen uit de natuur. Dus waarom zoeken we het niet in de natuur?”

    Evelien Stricker

    “Met mijn man runde ik 35 jaar vijf bakkerijen, een lunchroom, met in totaal 58 man personeel. Tijdens de coronaperiode voelde ik dat het allemaal niet klopte en zei tegen mijn man: wij gaan niet meedoen aan deze poppenkast. Mijn personeel hoefde van mij geen mondkapjes op, want ik wist hoe slecht die voor je zijn. Als er een boa de bakkerswinkel binnenkwam zei ik: ‘Jullie zijn van harte welkom om lekkere dingen bij ons te kopen, maar niet om mij de les te lezen’. 

    Uiteindelijk werd Stricks ­Bakery Café een lokaal middelpunt van de coronaprotesten en werd ik een boegbeeld, door me uit te spreken over wat er in mijn ogen niet klopte aan het beleid. We organiseerden demonstraties om met andere ondernemers te protesteren tegen de opgelegde winkelsluiting. De acties kregen landelijke bekendheid en mensen kwamen uit alle uithoeken van het land naar de bakkerszaak. Tot drie keer toe kwam er een SBS-televisieploeg langs. 

    Ontmoetingsruimte waar ook lezingen worden gegeven.

    Toch was het niet de ­coronaperiode, maar de energiecrisis in 2022 die ons deed besluiten de bakkerij, waarin mijn man werkte als bakker, en onze winkels te sluiten. We kregen op een bepaald moment een energierekening van 5400 euro, tweeënhalf keer zoveel als voorheen. Dat ging gewoon niet. Het was op ons tandvlees doorgaan of de stekker eruit. Toen ben ik gaan kijken hoeveel soorten belastingen er eigenlijk zijn. Wij kwamen uit op 87 soorten. Het is niet zo dat ik geen belasting wil betalen, maar niet 80 eurocent van iedere verdiende euro. We zouden allemaal moeten kunnen leven als God in Frankrijk. Ik dacht, het klopt gewoon niet.

    Het kan heel anders. Het hele stelsel moet op de schop — zoals de gezondheidszorg, het schoolsysteem, meer eerlijke kennis, niet allemaal gebaseerd op macht en geld. Ik zie elk systeem vastlopen. Niets stroomt meer. Zo veel kinderen lopen vast. Dan is het tijd dat er op alle lagen iets heel nieuws moet komen. Toch wil ik niet in de strijd blijven hangen. Ik voel ook dat het niet vanuit strijd moet gaan, maar vanuit verbindingen.

    “Het kan heel anders. Meer eerlijke kennis, niet allemaal ­gebaseerd op macht en geld.”

    Evelien Stricker
    Anneliek Mak, Margot ’t Hart en Evelien Stricker

    Toen de bakkerijen waren verkocht, ontstond het plan in een nieuw aangekocht pand een holistisch centrum neer te zetten. Waar je kunt afspreken voor allerhande behandelingen, een plek waar je wekelijks lezingen kunt houden, creatieve workshops kunt organiseren zoals intuïtief tekenen en trainingen die te maken hebben met gezondheid en een hoger bewustzijn. Ook moest het een plek zijn waar je binnen kunt komen voor een lekkere kop koffie en een stuk appelgebak. De mogelijkheden moesten legio zijn: van voetreflexologie, Germaanse geneeskunde, homeopathie, familie-­opstellingen en aromatherapie tot coaching. Er is al zoveel kennis, maar de farmaceuten hebben de overhand gekregen. Ik zoek mijn heil meer in natuurlijke geneeswijzen. Wij zijn allemaal spirituele wezens. We komen uit de natuur. Waarom zoeken wij het niet in de natuur?

    “Al stort de wereld om me heen in elkaar, ik blijf altijd de zon zien schijnen.”

    Evelien Stricker

    Met dat gedachtegoed ben ik met mijn zus Margo ’t Hart en vriendin Anneliek Mak aan de slag gegaan. In april hebben we de deuren geopend van ‘Gewoon op eigen kracht’. Het moest een laagdrempelig centrum zijn, voor zowel publiek als therapeuten die op uurbasis, per dag(deel) of op vaste momenten in de week een ruimte kunnen huren. Dat geeft ook therapeuten die wel een interessante dienst kunnen aanbieden maar nog niet hun eigen praktijkruimte hebben een kans. De ruimtes zijn ook te huur voor zakelijke vergaderingen in een warme, huiselijke sfeer. Stricks ­Bakery Café was eigenlijk de voorloper van ons nieuwe holistische centrum. Naast de bakkerswinkel en een gezellige lunchroom, organiseerden we er destijds ook regelmatig lezingen over bewustmakende onderwerpen. 

    “Het moest een laagdrempelig centrum zijn, voor zowel publiek als therapeuten die op uurbasis, per dag(deel) of op vaste momenten in de week een ruimte kunnen huren.”

    Evelien Stricker

    Ik zie Gewoon dan ook vooral als een ontmoetingscentrum, waar bijvoorbeeld tijdens inloopochtenden of -middagen bepaalde diensten of kennis worden aangeboden — zoals sieraden maken, advies over vitamines of hulp bij het invullen van belastingformulieren, zodat mensen zonder afspraak kunnen binnenlopen. Door de coronatijd heb ik geleerd niet meer zo pittig te zijn, maar vooral goed te luisteren. Ik heb de gave ontwikkeld mensen te laten zeggen wat ik eigenlijk al bedacht heb. Het is een soort telepathie. Voor de ander en mezelf is dat heel fijn. En wat ik ook heel belangrijk vind… is dat ik ongelooflijk positief ben. Al stort de wereld om me heen in elkaar, ik blijf altijd de zon zien schijnen.

    gewoonopeigenkracht.nl

    Dit artikel verscheen eerder in N° 33 van De Andere Krant

    Ella Ster | ellaster.nl

    > Volg Ella Ster op Telegram: t.me/ella_ster of X: @ellasterNL

    Steun ella met petje af

    Dit delen:

    • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
    • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
    • Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) Pinterest
    • Klik om te delen op Telegram (Wordt in een nieuw venster geopend) Telegram
    • Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
    • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
    • Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
    • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print
    • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail

    Gerelateerd


    Ontdek meer van Ellaster

    Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

    Evelien Stricker gezondheid lezingen spiritualiteit workshops
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleDrie misbruikzaken tonen consistent patroon van doofpotoperatie
    Ella Ster

    Related Posts

    Huisarts Vingerhoets: “De covidinjecties zijn een vorm van ‘off-label use’”

    4 augustus 2025

    Ella Ster in gesprek met Jorn Luka over Pizzagate, de Epsteinzaak, de rol van Trump en de White Hats 

    25 juli 2025

    De heilzame kracht van ozon

    23 juli 2025
    • Recente berichten
    • Aanbevolen

    “Verandering moet komen vanuit verbinding”

    22 augustus 2025

    Drie misbruikzaken tonen consistent patroon van doofpotoperatie

    21 augustus 2025

    Lighthouse zomerspecial: een vierluik met Coen Vermeeren

    11 augustus 2025

    Huisarts Vingerhoets: “De covidinjecties zijn een vorm van ‘off-label use’”

    4 augustus 2025

    Hunebedden om te bekrachtigen, transformeren en te helen

    4 januari 2025

    De 10 Shaolin Deugden kunnen je leven veranderen

    31 juli 2024

    Hoe we ‘Goliath’ kunnen verslaan

    29 juli 2019

    Het Venus Project: creatie van een échte intelligente beschaving op aarde

    20 december 2017
    Advertentie
    Ella Ster's Mailservice
    Nederland

    Ontvang nieuwe berichten in je mail

    By Ella Ster16 november 2021
    Woordenlijst
    Terminologie

    Deze termen moet je kennen, om te begrijpen wat er in de wereld gaande is – complete lijst

    By Ella Ster3 april 2020
    Onze selectie
    Kosmisch

    Steven Greer: Openbaarmaking van geheime technologie kan de wereld transformeren

    By Ella Ster24 februari 2025
    Psychologie

    Helen Hadsell: de koningin van manifestatiekracht

    By Ella Ster7 februari 2025
    Gezondheid

    Oncoloog dr. Makis over successen in kankerbehandeling met ivermectine en fenbendazole

    By Ella Ster13 december 2024
    Exposé

    Shadowgate: “Jouw realiteit wordt gehackt”

    By Ella Ster8 augustus 2024
    Exposé
    Geschiedenis

    Het Q-team begon al een halve eeuw geleden met hun plan

    By Ella Ster2 september 2020
    Pedonetwerken

    Pizzagate: feit of fictie?

    By Ella Ster29 augustus 2021
    Geschiedenis

    De vermeende dubbelganger van Paul McCartney

    By Ella Ster29 maart 2024
    Baybasin

    Gideon van Meijeren: vrijlating Hüseyin Baybaşin wordt gefrustreerd

    By Ella Ster26 augustus 2024
    Populaire berichten

    “Verandering moet komen vanuit verbinding”

    22 augustus 2025

    Drie misbruikzaken tonen consistent patroon van doofpotoperatie

    21 augustus 2025

    Lighthouse zomerspecial: een vierluik met Coen Vermeeren

    11 augustus 2025

    Huisarts Vingerhoets: “De covidinjecties zijn een vorm van ‘off-label use’”

    4 augustus 2025

    Patriot Underground: “Ze kunnen onze realiteit vormen”

    29 juli 2025
    Research

    “Verandering moet komen vanuit verbinding”

    22 augustus 2025

    Lighthouse zomerspecial: een vierluik met Coen Vermeeren

    11 augustus 2025

    Huisarts Vingerhoets: “De covidinjecties zijn een vorm van ‘off-label use’”

    4 augustus 2025
    Over Ella Ster
    Over Ella Ster

    Onder de pseudoniem Ella Ster ben ik begin 2014 begonnen met het delen van nieuwsberichten die niet bericht worden door de grote mediakanalen. Begin 2016 ben ik deze blog gestart.

    Deze blog is voor mensen die op zoek zijn naar de waarheid en alternatieve standpunten en biedt informatie die helpt om het referentiekader te verbreden. Het doel is om mensen op deze manier te helpen ontwaken.

    Door ook de donkere kant van de Cabal te belichten wordt deze ontmaskerd en ontkracht. Tegelijkertijd belicht ik ook de positieve kijk op de toekomst. Beide aspecten zijn essentieel om zo samen toe te werken naar de bevrijding van de planeet en een nieuwe gouden toekomst.

    Tags
    Agenda 21 Amerikaanse verkiezingen Annunaki bewustzijn buitenaardsen China CIA coronamaatregelen coronavaccin coronavirus Covid-19-vaccin Deep State Demmink Event Exposé2 FBI geschiedenis Gouden toekomst Hillary Clinton illuminati Jeffrey Epstein justitie koningshuis mensenrechten mensenrechtenschendingen Nazi's NWO Oekraïne pedofilie pedonetwerken Pizzagate rechtsstaat rechtszaak satanisch ritueel misbruik satanisme soevereiniteit spiritualiteit transformatie Trump vaccinatie-agenda vaccinaties valse vlag aanslagen Vrijheidsbeweging White Hats WingMakers
    © 2016, Ella Ster
    © 2016 Ella Ster

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

     

    Reacties laden....