Close Menu
Ellaster
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Over Ella Ster
    • Contact
    Telegram X (Twitter) YouTube RSS
    Ellaster
    • Home
    • Nieuws
      1. Nederland
      2. Europa
      3. Wereld
      4. Goed nieuws
      Featured

      De Charlie Kirk-wet moet Amerikanen beschermen voor “gevaarlijke propaganda”

      By Ella Ster4 oktober 2025
      Recent

      De Charlie Kirk-wet moet Amerikanen beschermen voor “gevaarlijke propaganda”

      4 oktober 2025

      De zaak Vaatstra: Onwaarheden en vragen stapelen op

      15 september 2025

      Van 911 tot moord op Charlie Kirk, niets is wat het lijkt te zijn

      12 september 2025
    • Intel
      • Benjamin Fulford
      • Clif High
      • David Icke
      • Drake Bailey
      • Journalisten
      • Kevin Annett
      • Kim Goguen
      • Klokkenluiders
      • Riccardo Bosi
      • Steve Pieczenik
      • Thomas Williams
    • Val van de Cabal
      • De Cabal
      • NWO
      • De Event
      • Vrijheidsbeweging
      • Exposé
      • English (Fall of the Cabal)
    • Research
      • Atlantis
      • Geschiedenis
      • Gezondheid
      • Kosmisch
      • Kunst
      • Psychologie
      • Recht
      • Spiritualiteit
      • Symboliek
      • Terminologie
      • WingMakers
    • Dossiers
      • 9/11
      • Amerikaanse politiek
      • Baybasin
      • Bodegravenzaak
      • Corona
      • Demmink
      • Dominique
      • Georganiseerd misbruik
      • ITNJ
      • Kinderhandel
      • Klimaatagenda
      • MH17
      • Oregon
      • Pedonetwerken
      • Valse vlag aanslagen
      • Weermodificatie
      • Wilfred Wong
      • English (dossiers)
    • Gouden toekomst
      • Events en workshops
    Ellaster
    Home»Dossiers»Amerikaanse politiek»De Charlie Kirk-wet moet Amerikanen beschermen voor “gevaarlijke propaganda”
    Amerikaanse politiek

    De Charlie Kirk-wet moet Amerikanen beschermen voor “gevaarlijke propaganda”

    Ella SterBy Ella Ster4 oktober 2025Geen reacties5 Mins Read

    De Amerikaanse Republikeinse senator Mike Lee heeft op 17 september 2025 de  ‘Charlie Kirk Act’ geïntroduceerd, een wetsvoorstel dat het verbiedt om binnen Amerika door de overheid gefinancierde propaganda te verspreiden. Dit verbod was in 2013 door president Obama opgeheven met de Smith-Mundt Modernization-wet, waardoor verspreiding van staatspropaganda binnen Amerika was toegestaan. President Trump wil dit niet alleen terugdraaien, maar zinspeelt ook om vanwege de eenzijdige berichtgeving de licenties van de commerciële mediakanalen in te trekken.

    Charlie Kirk-wetsvoorstel

    De nieuwe wet, genoemd naar de overleden conservatieve leider Charlie Kirk — die op 10 september 2025 tijdens een debat in Utah werd vermoord — moet burgers beschermen tegen beïnvloeding door middel van propaganda in de media. Kirk staat symbool voor de vrije meningsuiting, omdat hij via zijn organisatie Turning Point de dialoog op de universiteitscampussen probeerde te bevorderen.

    Kansas Senator Roger Marshal, die Lee’s wetsvoorstel steunt, ziet een verband tussen de moord op Kirk en de eenzijdige berichtgeving van de media. “De tragedie waarvan we vorige week getuige waren, was een ontnuchterende herinnering aan de gevaren van een bevolking die wordt blootgesteld aan gevaarlijke propaganda”, zei Marshal. De eenzijdige berichtgeving heeft ertoe geleid dat een deel van de bevolking geweld goedkeurt, wanneer iemand de ‘verkeerde’ politieke mening heeft. Tegenstanders van Kirks gedachtegoed gingen zelfs zover om op social media video’s te delen waarin ze zijn moord toejuichten.

    25% van de zeer liberale Amerikanen vindt in sommige gevallen politiek geweld gerechtvaardigd

    —

    Senator Lee verwijst naar een peiling, waaruit blijkt dat er een verband bestaat tussen politieke ideologie en de goedkeuring van geweld. Uit de enquête uitslag op Today YouGov, die na de moord op Charlie Kirk publiek zijn gemaakt, blijkt dat 25% van de zeer liberale Amerikanen (extreem-links), politiek geweld in sommige gevallen gerechtvaardigd vindt. Een schokkende onthulling, die de gevolgen van de ideologisch retoriek van extreem-links aantoont.

    Trump zinspeelt op het herstel van de Smith-Mundt-wet

    President Donald Trump deelde onlangs op TruthSocial een video van TikTok-gebruiker Ellie May, die viraal was gegaan, waarin ze een petitie steunde om de Smith-Mundt Modernization-wet te wijzigen. May beschuldigde de media van “het verspreiden van propaganda”. De petitie kreeg meer dan 150.000 handtekeningen.

    Trump stelt dat als 97% van de nieuwsberichten over een kandidaat negatief is, er sprake is van politieke beïnvloeding van de verkiezingen.

    —

    Vanuit de Oval Office liet president Trump weten dat hij de eenzijdige berichtgeving van de mainstream media aan banden wil leggen. Als voorbeeld van ‘fake news’ noemt hij de 95-97% negatieve berichtgeving over hem als presidentskandidaat, terwijl hij wél de steun en de stem van het volk kreeg. “Dat zou eigenlijk illegaal moeten zijn”, zei Trump. “Ik denk dat verslaggeving ten minste tot op zekere hoogte accuraat moet zijn.” Trump stelt dat als 97% van de nieuwsberichten over een kandidaat negatief is, er sprake is van politieke beïnvloeding van de verkiezingen.

    SMITH MUNDT WILL BE RESTORED!
    No more Obama Propaganda!

    President Trump confirms the Smith–Mundt Act will be RESTORED to its previous glory.

    Fake News 97% of the stories negative and TRUMP STILL BEATING THEM.

    Destroy Obama; back to 1948. pic.twitter.com/VqH5hxlDlR

    — TRUTH NOW ⭐️⭐️⭐️🗽 🎺 (@sxdoc) September 22, 2025

    Obama zette de deur open voor propaganda

    De oorspronkelijke Smith-Mundt-wet stamt uit 1948 ten tijde van de Koude Oorlog, en legde de verspreiding van Amerikaanse staatspropaganda aan banden, die specifiek voor het buitenland was gemaakt en niet in Amerika zelf mocht worden verspreid. Het had betrekking op de door de overheid gefinancierde “informatiecampagnes” (radio-uitzendingen, films, publicaties) gericht op het beïnvloeden van de publieke opinie in het buitenland. Deze campagnes mochten wel gemaakt worden, maar het was verboden om deze binnen de VS te verspreiden. De wet was erop gericht Amerikaanse burgers te beschermen tegen staatspropaganda. De overheid mocht geen eigen mediakanalen gebruiken om de binnenlandse publieke opinie te sturen.

    Obama introduceerde de Smith-Mundt Modernization-wet die dit verbod ophief. Volgens critici zette dit de deur open om buitenlandse propaganda-instrumenten ook binnen de VS tegen de eigen bevolking in te zetten. De vernieuwde wet had echter geen betrekking op private nieuwszenders, maar alleen op media geproduceerd door de United States Agency for Global Media (USAGM), zoals: Voice of America, Radio Free Europe en Middle East Broadcasting.

    Wanneer het Charlie Kirk-wetsvoorstel wordt aangenomen wordt het toestaan van propaganda teruggedraaid:

    • Directe binnenlandse verspreiding van USAGM-content blijft verboden.
    • Het materiaal mag pas na 12 jaar via de National Archives openbaar worden gemaakt.

    Commerciële zenders (CNN, Fox, MSNBC) claimen onafhankelijk te opereren, maar zij gebruiken vaak óók USAGM-bronnen. Het heeft tot zeer eenzijdige verslaggeving geleid, die een eenzijdig narratief op basis van een politieke ideologie versterkt, zonder dat de burger ziet waar de boodschap oorspronkelijk vandaan komt. 

    Als het aan Trump ligt gaat daar verandering in komen en hij hint dat hij de licenties van mainstream mediakanalen wil afnemen. “Het is niet toegestaan dat netwerken de politieke pionnen voor de Democraten zijn. Het is zo buitensporig geworden dat naar mijn mening hun licenties ingetrokken kunnen en moeten worden.” 

    Patriots

    Remember what Obama did with the Smith-Mundt Modernization Act. This gave the media the green light to spread propaganda/lies!

    Is President Trump suggesting here that it has already been revoked, and thus the media's licenses can be taken away?

    Time will tell! pic.twitter.com/TrtXf0KuQW

    — War Correspondent (@warDaniel47) July 27, 2025

    Ella Ster | Ella Ster

    > Volg Ella Ster op Telegram: t.me/ella_ster of X: @ellasterNL

    Steun ella met petje af

    Bronnen:

    • Lee Introduces Charlie Kirk Act To Ban Government Funded Propaganda
    • Wetsvoorstel Charlie Kirk Act
    • Obama’s H.R.5736 – Smith-Mundt Modernization Act of 2012
    • What Americans really think about political violence
    • Petition: Enact the Charlie Kirk Act to Restore Media Accountability

    Dit delen:

    • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
    • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
    • Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) Pinterest
    • Klik om te delen op Telegram (Wordt in een nieuw venster geopend) Telegram
    • Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
    • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
    • Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
    • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print
    • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail

    Gerelateerd


    Ontdek meer van Ellaster

    Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

    Charlie Kirk Main Stream Media Media MSM politiek geweld propaganda Trump wetten
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleLoes Ruesink: “Ik wil meesterschap in energiewerk”
    Ella Ster

    Related Posts

    Van 911 tot moord op Charlie Kirk, niets is wat het lijkt te zijn

    12 september 2025

    De transformatie op de verschillende realiteitslagen

    11 september 2025

    Patriot Underground: “Ze kunnen onze realiteit vormen”

    29 juli 2025
    • Recente berichten
    • Aanbevolen

    De Charlie Kirk-wet moet Amerikanen beschermen voor “gevaarlijke propaganda”

    4 oktober 2025

    Loes Ruesink: “Ik wil meesterschap in energiewerk”

    30 september 2025

    De zoektocht naar de Heilige Graal en het mysterie van Rennes-le-Château

    21 september 2025

    De zaak Vaatstra: Onwaarheden en vragen stapelen op

    15 september 2025

    Hunebedden om te bekrachtigen, transformeren en te helen

    4 januari 2025

    De 10 Shaolin Deugden kunnen je leven veranderen

    31 juli 2024

    Hoe we ‘Goliath’ kunnen verslaan

    29 juli 2019

    Het Venus Project: creatie van een échte intelligente beschaving op aarde

    20 december 2017
    Advertentie
    Ella Ster's Mailservice
    Nederland

    Ontvang nieuwe berichten in je mail

    By Ella Ster16 november 2021
    Woordenlijst
    Terminologie

    Deze termen moet je kennen, om te begrijpen wat er in de wereld gaande is – complete lijst

    By Ella Ster3 april 2020
    Onze selectie
    Kosmisch

    Steven Greer: Openbaarmaking van geheime technologie kan de wereld transformeren

    By Ella Ster24 februari 2025
    Psychologie

    Helen Hadsell: de koningin van manifestatiekracht

    By Ella Ster7 februari 2025
    Gezondheid

    Oncoloog dr. Makis over successen in kankerbehandeling met ivermectine en fenbendazole

    By Ella Ster13 december 2024
    Exposé

    Shadowgate: “Jouw realiteit wordt gehackt”

    By Ella Ster8 augustus 2024
    Exposé
    Geschiedenis

    Het Q-team begon al een halve eeuw geleden met hun plan

    By Ella Ster2 september 2020
    Pedonetwerken

    Pizzagate: feit of fictie?

    By Ella Ster29 augustus 2021
    Geschiedenis

    De vermeende dubbelganger van Paul McCartney

    By Ella Ster29 maart 2024
    Baybasin

    Gideon van Meijeren: vrijlating Hüseyin Baybaşin wordt gefrustreerd

    By Ella Ster26 augustus 2024
    Populaire berichten

    De Charlie Kirk-wet moet Amerikanen beschermen voor “gevaarlijke propaganda”

    4 oktober 2025

    Loes Ruesink: “Ik wil meesterschap in energiewerk”

    30 september 2025

    De zoektocht naar de Heilige Graal en het mysterie van Rennes-le-Château

    21 september 2025

    De zaak Vaatstra: Onwaarheden en vragen stapelen op

    15 september 2025

    Van 911 tot moord op Charlie Kirk, niets is wat het lijkt te zijn

    12 september 2025
    Research

    Loes Ruesink: “Ik wil meesterschap in energiewerk”

    30 september 2025

    De zoektocht naar de Heilige Graal en het mysterie van Rennes-le-Château

    21 september 2025

    De transformatie op de verschillende realiteitslagen

    11 september 2025
    Over Ella Ster
    Over Ella Ster

    Onder de pseudoniem Ella Ster ben ik begin 2014 begonnen met het delen van nieuwsberichten die niet bericht worden door de grote mediakanalen. Begin 2016 ben ik deze blog gestart.

    Deze blog is voor mensen die op zoek zijn naar de waarheid en alternatieve standpunten en biedt informatie die helpt om het referentiekader te verbreden. Het doel is om mensen op deze manier te helpen ontwaken.

    Door ook de donkere kant van de Cabal te belichten wordt deze ontmaskerd en ontkracht. Tegelijkertijd belicht ik ook de positieve kijk op de toekomst. Beide aspecten zijn essentieel om zo samen toe te werken naar de bevrijding van de planeet en een nieuwe gouden toekomst.

    Tags
    Agenda 21 Amerikaanse verkiezingen Annunaki bewustzijn buitenaardsen China CIA coronamaatregelen coronavaccin coronavirus Covid-19-vaccin Deep State Demmink Event Exposé2 FBI geschiedenis Gouden toekomst Hillary Clinton illuminati Jeffrey Epstein justitie koningshuis mensenrechten mensenrechtenschendingen Nazi's NWO Oekraïne pedofilie pedonetwerken Pizzagate rechtszaak satanisch ritueel misbruik satanisme soevereiniteit spiritualiteit SRM transformatie Trump vaccinatie-agenda vaccinaties valse vlag aanslagen Vrijheidsbeweging White Hats WingMakers
    © 2016, Ella Ster
    © 2016 Ella Ster

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

     

    Reacties laden....