Close Menu
Ellaster
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Over Ella Ster
    • Contact
    Telegram X (Twitter) YouTube RSS
    Ellaster
    • Home
    • Nieuws
      1. Nederland
      2. Europa
      3. Wereld
      4. Goed nieuws
      Featured

      “Was Jeffrey Epstein een White Hat?”

      By Ella Ster13 maart 2026
      Recent

      “Was Jeffrey Epstein een White Hat?”

      13 maart 2026

      BLCKBX Today: dubbelgangers, maskers en fake beroemdheden

      7 maart 2026

      Epsteins chantage-operatie is het cement van het machtssysteem

      9 februari 2026
    • Intel
      • Benjamin Fulford
      • Clif High
      • David Icke
      • Drake Bailey
      • Journalisten
      • Kevin Annett
      • Kim Goguen
      • Klokkenluiders
      • Riccardo Bosi
      • Steve Pieczenik
      • Thomas Williams
    • Val van de Cabal
      • De Cabal
      • NWO
      • De Event
      • Vrijheidsbeweging
      • Exposé
      • English (Fall of the Cabal)
    • Research
      • Atlantis
      • Geschiedenis
      • Gezondheid
      • Kosmisch
      • Kunst
      • Psychologie
      • Recht
      • Spiritualiteit
      • Symboliek
      • Terminologie
      • WingMakers
      • Wonderlijke Zaken
    • Dossiers
      • 9/11
      • Amerikaanse politiek
      • Baybasin
      • Bodegravenzaak
      • Corona
      • Demmink
      • Dominique
      • Epstein
      • Georganiseerd misbruik
      • ITNJ
      • Kinderhandel
      • Klimaatagenda
      • MH17
      • Oregon
      • Pedonetwerken
      • Valse vlag aanslagen
      • Weermodificatie
      • Wilfred Wong
      • English (dossiers)
    • Gouden toekomst
      • Events en workshops
    Ellaster
    Home»Dossiers»Georganiseerd misbruik»Première Beneath the surface
    Georganiseerd misbruik

    Première Beneath the surface

    Ella SterBy Ella Ster29 december 2025Updated:17 februari 2026Geen reacties4 Mins Read

    Op 11 januari 2026 gaat de Nederlandse documentaire ‘Beneath the Surface, Mind Control and Organised Child Abuse’ in première. Een in Nederland gemaakte Engelstalige film over georganiseerd kindermisbruik. Producent Heidi Gündel wil met de documentaire de diepere lagen van georganiseerd misbruik van kinderen zichtbaar te maken.

    Bestaat er een netwerk van georganiseerd kindermisbruik, waarbij mensen uit alle lagen van de samenleving zowel dader als slachtoffer zijn? Die vraag houdt Heidi Gündel al decennialang bezig. Gündel is initiatiefneemster van Hartenvrouw, een bedrijf dat events organiseert. Aanvankelijk had Heidi Gündel het idee om in de zomer van 2025 een evenement rond het thema georganiseerd kindermisbruik en mind control te organiseren, met als titel ‘Het Begrip’. 

    Het doel was dit thema bij een grotere doelgroep onder de aandacht te brengen. “Met name bij mensen die hier nog niet van afweten, of die daar wel zijdelings van gehoord of ermee te maken hebben gehad, maar het niet kunnen plaatsen of het simpelweg niet kunnen geloven omdat het zo gruwelijk is”, zei Gündel in mei tegen De Andere Krant. Ze was al een dik jaar bezig met de voorbereidingen en had de toezegging van het Amerikaanse misbruikslachtoffer Cathy O’Brien, om de hoofdspreker van Het Begrip te zijn. 

    Toen O’Brien — de bekendste MK-Ultra-overlever ter wereld — werd geconfronteerd met ernstige bedreigingen en daardoor niet naar Nederland kon reizen, besloot Gündel het evenement af te blazen. Ze vertrouwde erop dat wanneer er een deur dichtgaat, er elders een andere zou opengaan. Toen ze daarna in contact kwam met Ickonic, het mediabedrijf van filmmaker Jamie Icke — waarbij zijn vader, de Britse auteur David Icke ook betrokken is — is het idee ontstaan er een documentaire van te maken. “Er is geen deur, maar een póórt opengegaan, die veel meer mogelijkheden biedt”, vertelde Gündel, die sinds het voorjaar van 2025 aan de docu heeft gewerkt. “Ik heb toen het programma van het symposium omgewerkt tot een filmscript.”

    Het doel van de documentaire is niet zozeer waarheidsvinding, maar wel om begrip en erkenning voor de betrokkenen te creëren.

    —

    Met de bijdragen van journalisten David Icke en Ella Ster, politicus Gideon van Meijeren en de Vlaamse psycholoog Steve van Herreweghe, wordt het thema vanuit verschillende perspectieven belicht. Het doel van de documentaire is niet zozeer waarheidsvinding, maar wel begrip en erkenning voor de betrokkenen te creëren. Daarbij is er ook aandacht voor het intergenerationele aspect, want veel daders en slachtoffers worden in deze misbruiknetwerken geboren. Ze komen uit families die er al generaties lang bij betrokken zijn en geen echte keuze aan het begin van hun leven hadden. Steve van Herreweghe wijst op het feit dat tachtig procent van de daders van kindermisbruik zelf als kind is misbruikt. 

    Ook het onderwerp mind control komt uitgebreid aan bod. Bij georganiseerd kindermisbruik gaat het vaak specifiek om trauma-based mind control. Daarbij ontstaan verschillende persoonlijkheidsdelen door een jong kind te traumatiseren, die zodanig worden geprogrammeerd, dat deze mensen ook hun latere leven aan te sturen zijn. De documentaire biedt inzicht in het mechanisme achter dit fenomeen en de motivatie om deze onvoorstelbare praktijk in stand te houden. 

    Daarnaast toont de film een reconstructie van een bekende cold case over een 12-jarig kind dat in een Nederlands netwerk van kinderporno en kinderprostitutie terechtkwam en nooit meer is teruggevonden.

    Kom ook naar deze unieke première

    Op 11 januari 2026 is de première van de documentaire op een geheime, centraal gelegen locatie, vlakbij Utrecht en goed bereikbaar met zowel de auto als het openbaar vervoer. Het programma begint om 13:00 uur met een openingsspeech van een zeer gewaardeerde mystery guest. Na afloop van de filmvertoning en een Q&A is er een borrel tot 18:00 uur. Tickets zijn € 49,50 en verkrijgbaar via hartenvrouwproducties.nl.

    Vanaf 12 januari is de Engelstalige (Nederlands ondertitelde) docu online te bekijken via hartenvrouwproducties.nl of dakl.nl/beneathsurface-nl en de Engelse versie via ickonic.com. Donaties om dit project te steunen zijn van harte welkom.

    Ella Ster | ellaster.nl

    > Volg Ella Ster op Telegram: t.me/ella_ster of X: @ellasterNL

    Steun ella met petje af

    Dit delen:

    • Share op Facebook (Opent in een nieuw venster) Facebook
    • Delen op LinkedIn (Opent in een nieuw venster) LinkedIn
    • Delen op Pinterest (Opent in een nieuw venster) Pinterest
    • Delen op Telegram (Opent in een nieuw venster) Telegram
    • Delen op X (Opent in een nieuw venster) X
    • Delen op WhatsApp (Opent in een nieuw venster) WhatsApp
    • Delen op X (Opent in een nieuw venster) X
    • Afdrukken (Opent in een nieuw venster) Print
    • E-mail een link naar een vriend (Opent in een nieuw venster) E-mail

    Gerelateerd


    Ontdek meer van Ellaster

    Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

    Cathy O’Brein David Icke docu georganiseerd misbruik Gideon van Meijeren Heidi Gündel pedonetwerken satanisch ritueel misbruik Steve van Herreweghe
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleRiccardo Bosi: “De rijkdom van de planeet is zo obsceen overvloedig.”
    Next Article FBI en Justitie saboteerden vervolging Hillary Clinton bij onderzoek Anthony Weiners laptop
    Ella Ster

    Related Posts

    Rape Gangs: Doofpot van de Britse Staat Ontmaskerd

    30 maart 2026

    “Was Jeffrey Epstein een White Hat?”

    13 maart 2026

    Ella Ster te gast bij Univibes: De Epstein-files, bewustzijn en bevrijding

    8 maart 2026
    • Recente berichten
    • Aanbevolen

    Rape Gangs: Doofpot van de Britse Staat Ontmaskerd

    30 maart 2026

    Waarom viel ‘vredes-president’ Trump Venezuela en Iran aan?

    23 maart 2026

    Laatste lezing ‘Waarom de wereldpolitiek vaak overkomt als een toneelstukje’ in Bussum op 26 maart 2026

    23 maart 2026

    “Als je eenmaal begrijpt wat Operatie Gladio inhoudt, ga je de wereld anders zien”

    20 maart 2026

    Schokkende onthullingen in de Epsteinbestanden zijn Pizzagate 2.0

    5 februari 2026

    Oud-parlementariër Andrew Bridgen vertelt over satanisme, kinderhandel, corruptie en machtsmisbruik

    24 januari 2026

    Loes Ruesink: “Ik wil meesterschap in energiewerk”

    30 september 2025

    Lighthouse zomerspecial: een vierluik met Coen Vermeeren

    11 augustus 2025
    Advertentie
    Ella Ster's Mailservice
    Nederland

    Ontvang nieuwe berichten in je mail

    By Ella Ster16 november 2021
    Woordenlijst
    Terminologie

    Deze termen moet je kennen, om te begrijpen wat er in de wereld gaande is – complete lijst

    By Ella Ster3 april 2020
    Onze selectie
    Epstein

    Sensationele beweringen in Epstein-files

    By Ella Ster4 februari 2026
    Epstein

    Pizzagate: feit of fictie?

    By Ella Ster29 augustus 2021
    De Cabal

    De maskers vallen af … letterlijk

    By Ella Ster14 januari 2021
    Geschiedenis

    Paul McCartney werd in 1966/1967 vervangen door een dubbelganger

    By Ella Ster7 oktober 2016
    Exposé
    Pedonetwerken

    Het misbruik van Michael Jackson

    By Ella Ster26 maart 2021
    Kinderhandel

    Klokkenluider Roelie Post: “Kinderen zijn handelswaar geworden”

    By Ella23 maart 2023
    Intel

    Geopolitieke update met Patriot Underground en Riccardo Bosi

    By Ella Ster4 juli 2025
    Nederland

    De transformatie op de verschillende realiteitslagen

    By Ella Ster11 september 2025
    Populaire berichten

    Rape Gangs: Doofpot van de Britse Staat Ontmaskerd

    30 maart 2026

    Waarom viel ‘vredes-president’ Trump Venezuela en Iran aan?

    23 maart 2026

    Laatste lezing ‘Waarom de wereldpolitiek vaak overkomt als een toneelstukje’ in Bussum op 26 maart 2026

    23 maart 2026

    “Als je eenmaal begrijpt wat Operatie Gladio inhoudt, ga je de wereld anders zien”

    20 maart 2026

    Binnenaarde-beschavingen

    16 maart 2026
    Research

    Binnenaarde-beschavingen

    16 maart 2026

    Ella Ster te gast bij Univibes: De Epstein-files, bewustzijn en bevrijding

    8 maart 2026

    BLCKBX Today: dubbelgangers, maskers en fake beroemdheden

    7 maart 2026
    Over Ella Ster
    Over Ella Ster

    Onder de pseudoniem Ella Ster ben ik begin 2014 begonnen met het delen van nieuwsberichten die niet bericht worden door de grote mediakanalen. Begin 2016 ben ik deze blog gestart.

    Deze blog is voor mensen die op zoek zijn naar de waarheid en alternatieve standpunten en biedt informatie die helpt om het referentiekader te verbreden. Het doel is om mensen op deze manier te helpen ontwaken.

    Door ook de donkere kant van de Cabal te belichten wordt deze ontmaskerd en ontkracht. Tegelijkertijd belicht ik ook de positieve kijk op de toekomst. Beide aspecten zijn essentieel om zo samen toe te werken naar de bevrijding van de planeet en een nieuwe gouden toekomst.

    Tags
    Agenda 21 Amerikaanse verkiezingen Annunaki bewustzijn buitenaardsen CIA coronamaatregelen coronavaccin coronavirus Covid-19-vaccin Deep State Demmink Event Exposé2 FBI geschiedenis Gouden toekomst Hillary Clinton illuminati Jeffrey Epstein justitie kinderhandel koningshuis mensenrechten mensenrechtenschendingen Nazi's NWO Oekraïne pedofilie pedonetwerken Pizzagate rechtszaak satanisch ritueel misbruik satanisme soevereiniteit spiritualiteit SRM transformatie Trump vaccinatie-agenda vaccinaties valse vlag aanslagen Vrijheidsbeweging White Hats WingMakers
    © 2016, Ella Ster
    © 2016 Ella Ster

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

     

    Reacties laden....