Close Menu
Ellaster
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Over Ella Ster
    • Contact
    Telegram X (Twitter) YouTube RSS
    Ellaster
    • Home
    • Nieuws
      1. Nederland
      2. Europa
      3. Wereld
      4. Goed nieuws
      Featured

      Amerikaanse oncologen waarschuwen voor ivermectine, maar blijven wel kankerverwekkende covidprikken aanbevelen

      By Ella Ster15 september 2026
      Recent

      Amerikaanse oncologen waarschuwen voor ivermectine, maar blijven wel kankerverwekkende covidprikken aanbevelen

      15 september 2026

      George Webb over uranium in Iran: ‘Dit is waar Trump werkelijk op uit is’

      10 september 2026

      Rechter waarschuwt: wet blijft achter bij AI-beelden van kindermisbruik

      6 september 2026
    • Intel
      • Benjamin Fulford
      • Clif High
      • David Icke
      • Drake Bailey
      • Journalisten
      • Kevin Annett
      • Kim Goguen
      • Klokkenluiders
      • Riccardo Bosi
      • Steve Pieczenik
      • Thomas Williams
    • Val van de Cabal
      • De Cabal
      • NWO
      • De Event
      • Vrijheidsbeweging
      • Exposé
      • English (Fall of the Cabal)
    • Research
      • Atlantis
      • Geschiedenis
        • Tartaria
      • Gezondheid
      • Kosmisch
      • Kunst
      • Psychologie
      • Recht
      • Spiritualiteit
      • Symboliek
      • Terminologie
      • WingMakers
      • Wonderlijke Zaken
    • Dossiers
      • 9/11
      • Amerikaanse politiek
      • Baybasin
      • Bodegravenzaak
      • Corona
      • Demmink
      • Dominique
      • Epstein
      • Geopolitiek
      • Georganiseerd misbruik
      • ITNJ
      • Kinderhandel
      • Klimaatagenda
      • MH17
      • Oregon
      • Pedonetwerken
      • Valse vlag aanslagen
      • Weermodificatie
      • Wilfred Wong
      • Gouden toekomst
        • Events en workshops
      • English (dossiers)
    Ellaster
    Home»Dossiers»Georganiseerd misbruik»Het boek ‘Ik spreek!’ beschrijft Chantal Frei’s leven en uitweg uit een satanische sekte
    Georganiseerd misbruik

    Het boek ‘Ik spreek!’ beschrijft Chantal Frei’s leven en uitweg uit een satanische sekte

    Ella SterBy Ella Ster20 september 2026Geen reacties7 Mins Read

    De Zwitserse Chantal Frei was pas zes jaar oud toen satanisten besloten haar tot een ‘Mother of Darkness’ te maken. Ze had al intense martelingen overleefd. Daarom beschouwde de sekte haar als voldoende sterk, slim en intelligent om haar binnen de Illuminati-kring op te leiden… Toch kreeg haar leven een heel andere wending. Niet alleen wendde Frei zich tot God, maar besloot ook het boek ‘Ik spreek!’ te schrijven over haar leven in de sekte en hoe ze er uiteindelijk uit ontsnapte.

    Chantal Frei

    Chantal Frei (pseudoniem) herinnert zich dat ze als klein meisje vanuit Amerika was ontvoerd en naar het Franstalige deel van Zwitserland was gebracht, waar ze in een satanische familie opgroeide. “Vanaf mijn vroegste jeugd werd ik geconfronteerd met zwaar geweld”, schrijft Frei. Ze groeide op in een omgeving waarin niet alleen haar ouders, maar ook haar buren, leraren en andere mensen in haar omgeving onderdeel waren van de satanische sekte. Haar pleegvader was kerkvoogd in de lokale kerk. In het publieke leven was het een vroom christelijk gezin.

    “Vanaf mijn vroegste jeugd werd ik geconfronteerd met zwaar geweld.”

    Chantal Frei

    Daarnaast leefde Frei een dubbelleven, in een geheime parallelle wereld met extreem seksueel geweld en satanische rituelen. Het misbruik vond niet alleen binnen de familiekring of het lokale netwerk plaats, maar Frei werd ook regelmatig ‘uitgeleend’ of verhandeld binnen het internationale netwerk. Ze weet niet zeker of haar grootvader een piloot was, maar er was binnen de familie wel een directe connectie met de privé-luchtvaart, waarmee ze regelmatig naar buitenlandse locaties werd gebracht. Vaak was ze voorafgaand aan de reis gedrogeerd, waardoor ze niet meer wist hoe ze op bepaalde plekken terecht was gekomen.

    Binnen het satanische netwerk was het een kwestie van overleven. Dat betekende niet alleen het misbruik ondergaan, maar ook zonder tegenspraak de opdrachten van de sekte uitvoeren, of zelf gedood worden. “Kinderen in deze pedocriminele netwerken worden specifiek getraind voor bepaalde taken. Lange tijd werd ik blootgesteld aan verschillende vormen van geweld en psychologische druk.”

    “Kinderen in deze pedocriminele netwerken worden specifiek getraind voor bepaalde taken.”

    Chantal Frei

    Door de mind-controltechnieken die het satanische netwerk toepaste, splitste Frei’s bewustzijn in verschillende persoonlijkheidsdelen. De ingeprente codes werkten als triggers om de gewenste taken uit te voeren. Frei functioneerde alsof ze een robot was. “Geweld, angst en bedreigingen waren de voornaamste controlemiddelen.” Deze extreme vormen van manipulatie hadden als doel om een absolute gehoorzaamheid en loyaliteit aan het criminele systeem af te dwingen. “Deze praktijken dienden om te controleren en te manipuleren. Het allereerste wat ik moest leren was: zwijgen.”

    Het satanische netwerk ziet de afsplitsing van de ziel en het ware zelf als een middel om iemand op te leiden tot een meedogenloze en bestuurbare marionet. “Binnen deze omgeving werd ik getraind voor specifieke taken. Deze training omvatte de meest extreme vormen van marteling, seksueel geweld en menselijke controle.”

    “Deze praktijken dienden om te controleren en te manipuleren. Het allereerste wat ik moest leren was: zwijgen.”

    Chantal Frei

    De sekte prees haar omdat ze precies deed wat ze van haar verwachtte en bracht haar op zesjarige leeftijd naar het Château des Amerois in Bouillon in de Belgische provincie Luxemburg, dat ook wel bekend is als het Mother of Darkness-kasteel. Daar kreeg ze een opleiding om ‘Moeder der Duisternis’, een hoge priesteres binnen de sekte te worden. Volgens Frei is dat in het wereldwijde netwerk het derde niveau in de hiërarchie van de Illuminati.

    Frei legt uit wat deze Moeder der Duisternis-rol inhield: “Ik moest voor de kinderen binnen de sekte zorgen. ‘Zorgen’ betekende dat ik gedwongen werd hen voor te bereiden op geweld, hen vervolgens te koesteren en te troosten, en hen daarna weer in handen van de daders te geven. Ik moest met hen doen wat mij door oudere kinderen of volwassenen was aangedaan. Ik was dus slachtoffer, maar werd vanaf zeer jonge leeftijd ook gedwongen dader te zijn.”

    Kasteel Les Amerois in Bouillon, ook bekend als de
    Mother of Darkness

    Dit wereldwijde satanisch netwerk is geen kleine sekte. “Het netwerk is wijdverspreid en heeft een angstaanjagende omvang”, stelt Frei. Evenmin is het uitsluitend een elite aangelegenheid. “Het omvat alle landen en sociale klassen. In mijn boek beschrijf ik ontmoetingen met mensen uit verschillende lagen van de bevolking”. In haar boek noemt ze geen namen van haar daders, omdat de uitgever haar dat heeft afgeraden. Maar in de interviews die ze naar aanleiding van haar boek geeft noemt ze enkele namen van vooraanstaande publieke figuren binnen de politiek, entertainment, het bedrijfsleven en koninklijke kringen die ze binnen het netwerk is tegengekomen.

    Ze vertelt dat ze op prominente plekken is geweest, zoals het Witte Huis toen Jimmy Carter daar president was. Carter was de 39e president van 1977-1981. Frei verbleef daar in de ‘Blauwe kamer’, met ironisch genoeg vooral een rood interieur. Het zijn mind-controltechnieken om mensen in verwarring te brengen en te laten twijfelen aan hun eigen waarneming, denkt Frei.

    “Het netwerk is wijdverspreid en heeft een angstaanjagende omvang.”

    Chantal Frei

    “Het geweld dat ik heb meegemaakt was niet alleen fysiek, maar ook van psychische en emotionele aard. Intimidatie, bedreigingen en angst bepaalden mijn jeugd.” Naast de onvoorstelbaar gruwelijke gebeurtenissen binnen de satanische sekte die Frei beschrijft — waaronder perversiteiten, martelingen, jachtpartijen op kinderen, ‘Hunger games’-gevechten, mensenoffers en kannibalisme — biedt ze een bijzonder inzicht in de mind-controltechnieken die men binnen de sekte gebruikt. “De focus ligt op het begrip van de modus operandi van de daders, dat ik toelicht door ook het gerichte geweld te beschrijven dat ik heb ervaren dat werd gebruikt voor conditionering.”

    Aan het einde van haar boek beschrijft Frei haar ontsnapping uit de sekte en de verwerking van haar verleden. Daarvoor was het noodzakelijk om te breken met haar pleegfamilie en vrienden, haar baan op te zeggen en naar een ander land te verhuizen. “Loskomen van deze omgeving was een lang en moeilijk proces. Stap voor stap begon ik me los te maken van de mensen en structuren die me jarenlang hadden beïnvloed. Allereerst moest ik begrijpen wat me was overkomen. Door het herhaaldelijke geweld was mijn ‘ik’ in duizenden stukjes gebroken. Ik moest met veel moeite de afzonderlijke fragmenten van mentale, fysieke en emotionele herinneringen verzamelen en ze, voor zover mogelijk, weer samenvoegen tot een compleet beeld ontstond.”

    “Loskomen van deze omgeving was een lang en moeilijk proces.”

    Chantal Frei

    Nadat Frei zich fysiek had los weten te maken van haar verstikkende omgeving volgde een innerlijke transformatie “waarbij ik de fragmenten in mezelf weer samenvoegde om opnieuw heel te worden.” Ook beleefde ze een emotionele transformatie door het pad van vergeving te bewandelen. Daarbij heeft een spirituele ervaring die ze op 35-jarige leeftijd beleefde een belangrijke rol gespeeld. Ze kreeg toen de goddelijke boodschap om zich over het misbruik binnen de sekte uit te spreken. “Dat ga ik nooit doen” dacht Frei destijds. Zich uitspreken over dit type misbruik zou wellicht niet zonder gevolgen kunnen zijn.

    Toch is dit precies wat ze op latere leeftijd wél is gaan doen. Tijdens haar helingsproces is ze onder het pseudoniem Chantal Frei haar boek gaan schrijven met de titel ‘Ik spreek!’, dat zowel in het Duits, Engels, Frans, Nederlands, Russisch en Spaans is verschenen. Sindsdien geeft ze ook interviews over haar misbruikverleden. Haar tweede boek ‘Ich Frage’ is alleen beschikbaar in het Frans en Duits.

    Waarom ik “IK SPREEK!” schreef

    “Ik heb het overleefd, en ik beschouw dit als een groot geschenk van God. Dit is iets wat ik niet als vanzelfsprekend beschouw. Daarom wil ik vandaag een stem zijn voor al diegenen die er geen hebben of niet gehoord worden.

    Met mijn boek wil ik bijdragen aan het vergroten van het bewustzijn over ritueel misbruik en helpen het stilzwijgen rond dit taboeonderwerp te doorbreken. Tegelijkertijd wil ik andere overlevenden aanmoedigen om over hun ervaringen te praten en hun stem te laten horen. Er zijn manieren om uit deze spiraal van geweld te komen — ik ben daar het levende bewijs van!

    “IK SPREEK!” is daarom niet alleen een autobiografisch verhaal, maar ook een bijdrage aan het vergroten van het bewustzijn en een teken van hoop voor overlevenden die hun eigen weg uit het stilzwijgen willen vinden.”

    Chantal Frei

    youtube.com/@ChantalFrei

    Ella Ster | ellaster.nl

    Elite Rituals – I´ve been there – Interview with Chantal Frei

    My life And Escape From Ritual Abuse (W/ Chantal Frei) // The Faith of The Fathers

    Dit delen:

    • Share op Facebook (Opent in een nieuw venster) Facebook
    • Delen op LinkedIn (Opent in een nieuw venster) LinkedIn
    • Delen op Pinterest (Opent in een nieuw venster) Pinterest
    • Delen op Telegram (Opent in een nieuw venster) Telegram
    • Delen op X (Opent in een nieuw venster) X
    • Delen op WhatsApp (Opent in een nieuw venster) WhatsApp
    • Delen op X (Opent in een nieuw venster) X
    • Afdrukken (Opent in een nieuw venster) Print
    • E-mail een link naar een vriend (Opent in een nieuw venster) E-mail

    Gerelateerd


    Ontdek meer van Ellaster

    Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

    Chantal Frei klokkenluiders Mother of Darkness satanisch netwerk satanisch ritueel misbruik satanisme seksueel misbruik sekte Zwitserland
    Previous ArticleAmerikaanse oncologen waarschuwen voor ivermectine, maar blijven wel kankerverwekkende covidprikken aanbevelen
    Ella Ster

    Related Posts

    Rechter waarschuwt: wet blijft achter bij AI-beelden van kindermisbruik

    6 september 2026

    FBI betrapt op het achterhouden van documenten in Seth Rich-dossier

    2 september 2026

    Black Umbrellas: “Waar is de baby van Lisa?”

    29 augustus 2026
    • Recente berichten
    • Aanbevolen

    Het boek ‘Ik spreek!’ beschrijft Chantal Frei’s leven en uitweg uit een satanische sekte

    20 september 2026

    Amerikaanse oncologen waarschuwen voor ivermectine, maar blijven wel kankerverwekkende covidprikken aanbevelen

    15 september 2026

    9 vergeten feiten over 9/11 — 25 jaar later

    11 september 2026

    George Webb over uranium in Iran: ‘Dit is waar Trump werkelijk op uit is’

    10 september 2026

    Ronald Bernard: “Ik heb het wél overleefd in de tijd dat we in het kindertehuis zaten”

    20 juli 2026

    Vinted-advertenties in verband gebracht met kinderhandel

    11 juli 2026

    Oud-parlementariër Andrew Bridgen vertelt over satanisme, kinderhandel, corruptie en machtsmisbruik

    24 januari 2026

    Gideon van Meijeren over Baybasin, ritueel kindermisbruik en chantagepraktijken

    13 februari 2025
    Advertentie
    Ella Ster's Mailservice
    Nederland

    Ontvang nieuwe berichten in je mail

    By Ella Ster16 november 2021
    Woordenlijst
    Terminologie

    Deze termen moet je kennen, om te begrijpen wat er in de wereld gaande is – complete lijst

    By Ella Ster3 april 2020
    Onze selectie
    Geschiedenis

    Semir Osmanagić: “De Bosnische piramides zijn energieversterkers” (1)

    By Ella Ster29 mei 2026
    Gouden toekomst

    Jeong Kwan in haar paradijs buiten de matrix

    By Ella Ster18 april 2026
    Wonderlijke Zaken

    Is de aarde hol van binnen?

    By Ella Ster2 maart 2026
    Exposé
    Wereld

    Het Pentagon heeft 60.000 soldaten in een geheim, undercover leger

    By Ella Ster11 oktober 2025
    Nieuws

    Ella Ster in gesprek met The Maestro over de vervalste werkelijkheid

    By Ella Ster10 april 2026
    Georganiseerd misbruik

    De politie schreeuwde tegen vader stop met vermissing van 14-jarige dochter te melden

    By Ella Ster8 juli 2026
    Intel

    “Het is noodzakelijk niet volgens de spelregels van de Black Hats te spelen, dat is het kenmerk van deze operatie”

    By Ella Ster27 augustus 2026
    Populaire berichten

    Het boek ‘Ik spreek!’ beschrijft Chantal Frei’s leven en uitweg uit een satanische sekte

    20 september 2026

    Amerikaanse oncologen waarschuwen voor ivermectine, maar blijven wel kankerverwekkende covidprikken aanbevelen

    15 september 2026

    9 vergeten feiten over 9/11 — 25 jaar later

    11 september 2026

    George Webb over uranium in Iran: ‘Dit is waar Trump werkelijk op uit is’

    10 september 2026

    Rechter waarschuwt: wet blijft achter bij AI-beelden van kindermisbruik

    6 september 2026
    Research

    Amerikaanse oncologen waarschuwen voor ivermectine, maar blijven wel kankerverwekkende covidprikken aanbevelen

    15 september 2026

    Rechter waarschuwt: wet blijft achter bij AI-beelden van kindermisbruik

    6 september 2026

    De zeven Hermetische Principes

    9 augustus 2026
    Over Ella Ster
    Over Ella Ster

    Onder de pseudoniem Ella Ster ben ik begin 2014 begonnen met het delen van nieuwsberichten die niet bericht worden door de grote mediakanalen. Begin 2016 ben ik deze blog gestart.

    Deze blog is voor mensen die op zoek zijn naar de waarheid en alternatieve standpunten en biedt informatie die helpt om het referentiekader te verbreden. Het doel is om mensen op deze manier te helpen ontwaken.

    Door ook de donkere kant van de Cabal te belichten wordt deze ontmaskerd en ontkracht. Tegelijkertijd belicht ik ook de positieve kijk op de toekomst. Beide aspecten zijn essentieel om zo samen toe te werken naar de bevrijding van de planeet en een nieuwe gouden toekomst.

    Tags
    Agenda 21 Amerikaanse verkiezingen Annunaki bewustzijn buitenaardsen China CIA coronamaatregelen coronavaccin coronavirus Covid-19-vaccin Deep State Demmink Event Exposé2 FBI georganiseerd misbruik geschiedenis Gouden toekomst Hillary Clinton illuminati Jeffrey Epstein justitie kinderhandel koningshuis mensenrechten mensenrechtenschendingen Nazi's NWO Oekraïne pedofilie pedonetwerken Pizzagate Q rechtszaak satanisch ritueel misbruik satanisme spiritualiteit SRM transformatie Trump vaccinatie-agenda vaccinaties valse vlag aanslagen WingMakers
    © 2016, Ella Ster
    © 2016 Ella Ster

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Reacties laden....