Close Menu
Ellaster
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Over Ella Ster
    • Contact
    Telegram X (Twitter) YouTube RSS
    Ellaster
    • Home
    • Nieuws
      1. Nederland
      2. Europa
      3. Wereld
      4. Goed nieuws
      Featured

      Rellen in Frankrijk zijn georkestreerd om het Westen te ontwrichten

      By Ella Ster24 oktober 2026
      Recent

      Rellen in Frankrijk zijn georkestreerd om het Westen te ontwrichten

      24 oktober 2026

      Think before you Pink!

      19 oktober 2026

      Vijf titels om eens lekker in te duiken

      7 oktober 2026
    • Intel
      • Benjamin Fulford
      • Clif High
      • David Icke
      • Drake Bailey
      • Journalisten
      • Kevin Annett
      • Kim Goguen
      • Klokkenluiders
      • Riccardo Bosi
      • Steve Pieczenik
      • Thomas Williams
    • Val van de Cabal
      • De Cabal
      • NWO
      • De Event
      • Vrijheidsbeweging
      • Exposé
      • English (Fall of the Cabal)
    • Research
      • Atlantis
      • Geschiedenis
        • Tartaria
      • Gezondheid
      • Kosmisch
      • Kunst
      • Psychologie
      • Recht
      • Spiritualiteit
      • Symboliek
      • Terminologie
      • WingMakers
      • Wonderlijke Zaken
    • Dossiers
      • 9/11
      • Amerikaanse politiek
      • Baybasin
      • Bodegravenzaak
      • Corona
      • Demmink
      • Dominique
      • Epstein
      • Geopolitiek
      • Georganiseerd misbruik
      • ITNJ
      • Kinderhandel
      • Klimaatagenda
      • MH17
      • Oregon
      • Pedonetwerken
      • Valse vlag aanslagen
      • Weermodificatie
      • Wilfred Wong
      • Gouden toekomst
        • Events en workshops
      • English (dossiers)
    Ellaster
    Home»Nieuws»Europa»Rellen in Frankrijk zijn georkestreerd om het Westen te ontwrichten
    Europa

    Rellen in Frankrijk zijn georkestreerd om het Westen te ontwrichten

    Ella SterBy Ella Ster24 oktober 2026Geen reacties5 Mins Read

    De ‘studenten’-protesten in Frankrijk en andere Westerse landen zijn allesbehalve organisch. Een onderzoeksteam van Fox Digital volgde de geldstromen en bracht een netwerk van communistische, socialistische en radicale groeperingen in kaart, die samen optrekken met radicale moslimgroeperingen. Zij hebben de studentenopstand gekaapt, financieren en organiseren de protesten om het Westen te ontwrichten. De miljardair en techmagnaat Neville Roy Singham is de financieerder achter deze groeperingen.

    • Deel op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend)Facebook
    • Deel op LinkedIn (Wordt in een nieuw venster geopend)LinkedIn
    • Deel op Pinterest (Wordt in een nieuw venster geopend)Pinterest
    • Deel op Telegram (Wordt in een nieuw venster geopend)Telegram
    • Deel op X (Wordt in een nieuw venster geopend)X
    • Deel op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend)WhatsApp
    • Deel op Afdrukken (Wordt in een nieuw venster geopend)Afdrukken
    • Deel op Mail (Wordt in een nieuw venster geopend)Mail

    THERE IT IS 🚨 Fox News Senior Editor of Investigation finds the mass protests in France are linked to 50 organizations, many are the SAME PAID PROTEST NETWORKS OPERATING IN AMERICA

    “Most of them are Communist, Socialist and Far-Left groups — 2 of them are really strong Islamist… pic.twitter.com/5rmw8YUGnS

    — Wall Street Apes (@WallStreetApes) October 19, 2026

    Terwijl de chaos in Parijs voortduurt, onthult een nieuw onderzoek van Fox Digital hoe een extreemlinks netwerk de zogenaamde studentenrellen (zoals de media ze noemen) heeft gekaapt. Uit het onderzoek blijkt dat van de 50 betrokken organisaties slechts een derde daadwerkelijk uit jongerengroepen bestaat. De overige 35 bestaan uit vakbonden, radicale partijen en extreemlinkse opruiers.

    Studentenprotesten in werkelijkheid geleid door communisten en Islamieten

    Volgens Asra Nomani, senior onderzoeksredacteur bij Fox News Digital, behoren slechts 15 van de geïdentificeerde groepen tot studentenverenigingen of jongeren. De overige 35 betrokken groepen bestaan uit volwassenen, waarvan de meesten behoren tot communistische, socialistische en links-radicale bewegingen. Van de in totaal 50 groepen behoren er twee tot radicale islamitische groeperingen.

    Asra Nomani, senior onderzoeksredacteur bij Fox News Digital

    “Je hebt dus deze koppeling tussen de ‘roden’ — dat wil zeggen extreemlinks, de socialisten en communisten — en de ‘groenen’, oftewel de moslim- en islamitische groeperingen”, zegt Nomani. “Het volgen van het geld bracht me rechtstreeks terug naar New York City.” Nomani refereert aan de organisatie BreakThrough News, een pro-communistisch propagandakanaal gevestigd in New York City, gefinancierd door Neville Roy Singham, een in Amerika geboren, in Shanghai gevestigde communistische techmagnaat.

    De in China woonachtige miljardair Singham financierde een netwerk van communistische en extreemlinkse groeperingen in de VS, die al bijna tien jaar gebruik maken van bestaande onvrede om soortgelijke straatprotesten aan te wakkeren.

    Internationaal draaiboek

    Volgens Nomani zijn de Franse ‘studenten’-protesten geen uitsluitend Franse of Europese aangelegenheid. “Het is precies hetzelfde draaiboek als wat er de afgelopen tien jaar in de Verenigde Staten is gebeurd. Singham heeft uiteindelijk een half dozijn non-profitorganisaties in de VS gefinancierd die hun voetvolk de straat op sturen. En we hebben de afgelopen dagen gezien hoe ze marcheerden voor Palestina, tegen Israël en tegen het ICE-incident dat zich in New York City heeft voorgedaan.”

    “De chaos en de onrust die we de afgelopen jaren hebben gezien, hangen met elkaar samen. Er bestaat een wereldwijd netwerk van socialisten en communisten die met iedereen samenwerken die ze maar kunnen vinden, om in elk land waar ze maar kunnen onrust te zaaien”, zegt Nomani.

    Hieronder de lijst van organisaties die Fox News Digital identificeerden. Het is één wereldwijd netwerk van links-liberale organisaties die in partnerschappen met de moslims optrekken om het Westen te ontwrichten. 

    Betrokken organisaties

    Communistische en socialistische jeugdgroeperingen 
    • Communistische Griekse Jeugd  
    • La Jeunesse Communiste (herkenbaar aan de hamer-en-sikkel en “Klasse-oorlog” banieren)
    • Le Poing Levé (‘De Opgeheven Vuist’, gelieerd aan de Révolution Permanente)
    • Union de la Jeunesse Communiste (UJC)
    Communistische, marxistische, trotskistische en revolutionair-socialistische organisaties
    • International Communist League (Trotskyist)
    • Jeunesse du Monde (gelieerd aan Organisation Communiste de France)
    • La France insoumise (LFI / France Unbowed)
    • Nouveau Parti anticapitaliste – L’Anticapitaliste (NPA)
    • Organisation communiste révolutionnaire
    • Parti Communiste Français (PCF; Franse Communistische Partij; leider Fabien Roussel steunde demonstranten publiekelijk)
    • Parti des Indigènes de la République (PIR)
    • Parti de l’égalité socialiste (Trotskyist)
    • Revolutionary Communist Group (Brits)
    • Révolution Permanente (Trotskyist)
    • World Socialist Web Site (Trotskyist media)
    Moslimstudenten en Pro-Palestina-organisaties
    • Union juive française pour la paix (UJFP)
    • Urgence Palestine
    Financierders en organisatoren van de protesten
    • BreakThrough News (New York based; Neville Roy Singham network)
    • Indian Alliance Paris (Neville Roy Singham network en banden met People’s Forum, ook door Neville Roy Singham gefinancierd)

    Bron: Fox News


    Andere signalen van coördinatie van rellen

    Hier staat een pallet met glazen flessen midden op straat. Speciale levering voor de relschoppers?

    Nothing says “peaceful protest” quite like a professionally wrapped pallet of glass bottles getting dropped in the street and labeled a strategic package.

    Totally just happened by accident in France.

    Looks like a Soros move to me. pic.twitter.com/Ut0OMdWWD2

    — My moms caregiver ™ (@mymomcare) October 18, 2026

    Plotseling braken er in diverse Europese steden studentenprotesten uit:

    🚨🇪🇺🇬🇧 This Map indicates all the Locations which have seen City Wide Riots & Protests over the weekend across Europe

    Now there is a ‘Student’ protest planned for the UK on Nov 20th starting in London‼️

    It will continue to spread – by design.

    Make no mistake – these Protests… pic.twitter.com/XQ2yg6hTt4

    — Concerned Citizen (@BGatesIsaPyscho) October 19, 2026

    Er zijn geheime documenten aan het licht gekomen waaruit blijkt hoe de CIA en USAID rellen plant en aanwakkert om regeringen te destabiliseren. Wat betreft de burgerlijke onrust hier in de VS beweerde Kristi Noem, minister van Binnenlandse Veiligheid, maandag dat demonstranten in Los Angeles werden betaald en dat de aanhoudende rellen deel uitmaakten van een professionele operatie.

    THE CIA & USAID PLAYBOOK FOR THE LA RIOTS. Classified documents have been uncovered that reveals how the CIA plans out and sets off riots to destabilize governments. As for civil unrest here in the US, Department of Homeland Security Secretary Kristi Noem claimed on Monday that… pic.twitter.com/5jf0A4nQXJ

    — The SCIF (@TheSCIF) June 12, 2025

    Op 18 oktober 2026 verscheen de Zweedse klimaatactiviste Greta Thunberg, die zich tegenwoordig zegt in te zetten voor de Palestijnen en sinds kort ook de Franse studenten: 

    UNREAL: Greta Thunberg showed up in France this week to cheer on the student protest movement and said she was "EXTREMELY PROUD" of them.

    She stood outside a high school in Saint-Denis with a keffiyeh on her shoulders.

    She told them, "It's time for young people to rise up and…

    — Gunther Eagleman™ (@GuntherEagleman) October 18, 2026

    Neville Roy Singham heeft banden met meer dan 2.000 organisaties, waarvan er 200 uitsluitend gericht zijn op het verspreiden van anti-Amerikaanse propaganda. Via corrupte dekmantelbedrijven en ngo’s worden miljarden doorgesluisd naar demonstranten en relschoppers:

    Neville Roy Singham tied to over 2k organizations, with 200 of them solely dedicated to producing anti-American propaganda.

    $3 BILLION worth of TAXPAYER DOLLARS funneled to protesters and rioters through corrupt front companies and NGOs.pic.twitter.com/XDvG3S0bRH

    — The SCIF (@TheSCIF) June 29, 2026

    Mike King van NewsTreason | Channel 17 stelt: “Dit is de Antifa van Frankrijk en het is allemaal nep. Er zijn geen massale rellen, het zijn gewoon een paar brandjes, allemaal op kleine schaal. Bedoeld is om na te bootsen en te imiteren wat de slechteriken — de cabal, de deepstate — vroeger deden, als onderdeel van het leerproces.”

    Lees meer over Waarom de herhaling van Antifa noodzakelijk is op Petje Af voor Ella Ster en steun deze website met een eenmalige of maandelijkse donatie.

    abonneer op Petje Af

    Ella Ster | ellaster.nl

    > Volg Ella Ster op Telegram: t.me/ella_ster of X: @ellasterNL

    Steun ella met petje af

    Dit delen:

    • Share op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
    • Delen op LinkedIn (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
    • Delen op Pinterest (Wordt in een nieuw venster geopend) Pinterest
    • Delen op Telegram (Wordt in een nieuw venster geopend) Telegram
    • Delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
    • Delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
    • Delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
    • Afdrukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print
    • E-mail een link naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail

    Gerelateerd


    Ontdek meer van Ellaster

    Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

    anarchisten Asra Nomani CIA communisten Fox News Frankrijk Greta Thunberg Neville Roy Singham radicale islam rellen USAID
    Previous ArticleDe anatomie van een militair tribunaal
    Ella Ster

    Related Posts

    De jacht op klokkenluiders van de Britse verkrachtingsbendes

    24 juli 2026

    Ella Ster in gesprek met The Maestro over de vervalste werkelijkheid

    10 april 2026

    Waarom viel ‘vredes-president’ Trump Venezuela en Iran aan?

    23 maart 2026
    • Recente berichten
    • Aanbevolen

    Rellen in Frankrijk zijn georkestreerd om het Westen te ontwrichten

    24 oktober 2026

    De anatomie van een militair tribunaal

    22 oktober 2026

    Think before you Pink!

    19 oktober 2026

    Vijf titels om eens lekker in te duiken

    7 oktober 2026

    Ronald Bernard: “Ik heb het wél overleefd in de tijd dat we in het kindertehuis zaten”

    20 juli 2026

    Vinted-advertenties in verband gebracht met kinderhandel

    11 juli 2026

    Oud-parlementariër Andrew Bridgen vertelt over satanisme, kinderhandel, corruptie en machtsmisbruik

    24 januari 2026

    Gideon van Meijeren over Baybasin, ritueel kindermisbruik en chantagepraktijken

    13 februari 2025
    Advertentie
    Actie
    Ella Ster's Mailservice
    Nederland

    Ontvang nieuwe berichten in je mail

    By Ella Ster16 november 2021
    Woordenlijst
    Terminologie

    Deze termen moet je kennen, om te begrijpen wat er in de wereld gaande is – complete lijst

    By Ella Ster3 april 2020
    Onze selectie
    Geschiedenis

    Semir Osmanagić: “De Bosnische piramides zijn energieversterkers” (1)

    By Ella Ster29 mei 2026
    Gouden toekomst

    Jeong Kwan in haar paradijs buiten de matrix

    By Ella Ster18 april 2026
    Wonderlijke Zaken

    Is de aarde hol van binnen?

    By Ella Ster2 maart 2026
    Exposé
    Wereld

    Het Pentagon heeft 60.000 soldaten in een geheim, undercover leger

    By Ella Ster11 oktober 2025
    Nieuws

    Ella Ster in gesprek met The Maestro over de vervalste werkelijkheid

    By Ella Ster10 april 2026
    Georganiseerd misbruik

    De politie schreeuwde tegen vader stop met vermissing van 14-jarige dochter te melden

    By Ella Ster8 juli 2026
    Intel

    “Het is noodzakelijk niet volgens de spelregels van de Black Hats te spelen, dat is het kenmerk van deze operatie”

    By Ella Ster27 augustus 2026
    Populaire berichten

    Rellen in Frankrijk zijn georkestreerd om het Westen te ontwrichten

    24 oktober 2026

    De anatomie van een militair tribunaal

    22 oktober 2026

    Think before you Pink!

    19 oktober 2026

    Vijf titels om eens lekker in te duiken

    7 oktober 2026

    De krankzinnig grote gekkenhuizen van de oude wereld

    30 september 2026
    Research

    De anatomie van een militair tribunaal

    22 oktober 2026

    Think before you Pink!

    19 oktober 2026

    Vijf titels om eens lekker in te duiken

    7 oktober 2026
    Over Ella Ster
    Over Ella Ster

    Onder de pseudoniem Ella Ster ben ik begin 2014 begonnen met het delen van nieuwsberichten die niet bericht worden door de grote mediakanalen. Begin 2016 ben ik deze blog gestart.

    Deze blog is voor mensen die op zoek zijn naar de waarheid en alternatieve standpunten en biedt informatie die helpt om het referentiekader te verbreden. Het doel is om mensen op deze manier te helpen ontwaken.

    Door ook de donkere kant van de Cabal te belichten wordt deze ontmaskerd en ontkracht. Tegelijkertijd belicht ik ook de positieve kijk op de toekomst. Beide aspecten zijn essentieel om zo samen toe te werken naar de bevrijding van de planeet en een nieuwe gouden toekomst.

    Tags
    Agenda 21 Amerikaanse verkiezingen Annunaki bewustzijn buitenaardsen China CIA coronamaatregelen coronavaccin coronavirus Covid-19-vaccin Deep State Demmink Event Exposé2 FBI georganiseerd misbruik geschiedenis Gouden toekomst Hillary Clinton illuminati Jeffrey Epstein justitie kinderhandel koningshuis mensenrechten mensenrechtenschendingen NWO Oekraïne pedofilie pedonetwerken Pizzagate Q rechtszaak satanisch ritueel misbruik satanisme spiritualiteit SRM transformatie Trump vaccinatie-agenda vaccinaties valse vlag aanslagen White Hats WingMakers
    © 2016, Ella Ster
    © 2016 Ella Ster

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Reacties laden....