Ellaster
    Facebook Twitter Instagram
    • Over Ella Ster
    • Contact
    • Schrijvers: insturen artikel
    • Stuur een nieuwstip!
    Facebook Twitter RSS
    Ellaster
    • Home
    • Nieuws
      1. Nederland
      2. Europa
      3. Wereld
      4. Goed nieuws
      Featured

      Goed nieuws: Pfizer aangeklaagd, smart city fiasco, Covid-boetes geschrapt, Robert Kennedy jr. mogelijk presidentskandidaat

      By Ella Ster10 maart 2023
      Recent

      Goed nieuws: Pfizer aangeklaagd, smart city fiasco, Covid-boetes geschrapt, Robert Kennedy jr. mogelijk presidentskandidaat

      10 maart 2023

      Biolab in Erasmus Universiteit Rotterdam maakte dodelijker griepvirus

      5 maart 2023

      Jorn Luka in goed gesprek met Sander Compagner

      20 februari 2023
    • Intel
      • Benjamin Fulford
      • Clif High
      • David Icke
      • Drake Bailey
      • Journalisten
      • Kevin Annett
      • Kim Goguen
      • Klokkenluiders
      • Thomas Williams
    • Val van de Cabal
      • De Cabal
      • NWO
      • De Event
      • Vrijheidsbeweging
      • Exposé
      • English (Fall of the Cabal)
    • Research
      • Geschiedenis
      • Gezondheid
      • Kosmisch
      • Psychologie
      • Recht
      • Spiritualiteit
      • Symboliek
      • Terminologie
      • WingMakers
    • Dossiers
      • 9/11
      • Amerikaanse politiek
      • Baybasin
      • Corona
      • Demmink
      • Dominique
      • Georganiseerd misbruik
      • ITNJ
      • MH17
      • Oregon
      • Pedonetwerken
      • Valse vlag aanslagen
      • English (dossiers)
    • Gouden toekomst
    Ellaster
    Home»Gouden toekomst»Kumaré, de valse profeet met de grootste waarheid
    Gouden toekomst

    Kumaré, de valse profeet met de grootste waarheid

    Ella SterBy Ella Ster10 juni 2016Updated:15 oktober 2021Geen reacties6 Mins Read

    Er zijn van die films die je soms al drie keer hebt gezien, maar waarbij je steeds opnieuw wordt geraakt wanneer je hem weer ziet. Kumaré is zo’n film, waarbij ik telkens weer dubbel lig van het lachen (inmiddels wetende welke hilarische fragmenten gaan komen) en waarvan ik diep ontroerd raak. De onderliggende boodschap gaat over de kern van ons spirituele zijn. En dat we geen goeroe nodig hebben om daarmee in contact te komen.

    Vikram Ghandi was een filmmaker met een succesvolle carrière in de reclamewereld. Hij wilde een documentaire maken over de creatie van een valse religie en een sekte of groep volgers, terwijl hun leider volledig fake was. Vikram noemde dit het religieuze placebo-effect. Hij was nieuwsgierig of zo’n nep-goeroe hetzelfde tot stand kon brengen als een ‘echte.’ Om die reden creëerde hij de avatar Kumaré.

    Vikram Kumar Ghandi, een oer-Amerikaanse jongen, echter met Hindoestaanse ouders en een Indiaas uiterlijk, besloot zelf de rol van de goeroe te spelen in dit experiment. Hij vertrok daarvoor met twee yoga-leraressen naar Phoenix in Arizona, ver van zijn woonplaats, waar zijn anonimiteit gegarandeerd was. Het gezelschap hulde zichzelf in rode wikkeljurken en huurde een bungalow om hun nieuwe yoga-sekte te vestigen. Vikram transformeerde zichzelf tot Kumaré: hij liet een volle baard staan, liet zijn haar groeien en mat zichzelf zelfs een fake Indiaas accent aan, om daarmee zijn Amerikaanse identiteit te verhullen. Deze fysieke verschijning, inclusief de op maat gemaakte staf met het Kumaré-symbool, deed niet onder voor de goeroes die hij op zijn reis in India had ontmoet. (Bekijk zijn toespraak bij de Wired conference vanaf 4:00 min.)

    Dit is het verhaal van de grootste leugen die ik ooit verkondigde en de belangrijkste waarheid die ik ooit ervaarde.

    Vikram Gandhi: aka Kumaré

    Hij bedacht zijn eigen mantra’s, verzon zelf een aantal rituelen en creëerde zijn eigen symbolen. Deze ingrediënten werden vermengd met gangbare yoga asana’s (oefeningen). Er werd een Kumaré-filosofie uitgewerkt en toen was men klaar om met het grote experiment te beginnen. Kon hij slagen als nep-goeroe? Zou hij volgers krijgen? Zouden de mensen blijven of hem al na verloop van tijd ontmaskeren?

    Hij bouwde langzaamaan een groep trouwe volgers op die hem volledig in zijn rol als goeroe bevestigde. Dit bracht hem echter ook in precaire situaties, waarbij mensen hem volledig in vertrouwen namen en zowel persoonlijke details als hun leed met hem deelden. Diep van binnen was hij vaak sprakeloos — wat moest hij in hemelsnaam in zo’n situatie zeggen — maar in zijn rol als Kumaré was hij genoodzaakt om met diepzinnige antwoorden te komen, die mensen zouden inspireren om uit hun problemen te komen. En ongemerkt groeide hij in zijn rol.

    “De waarheid was, dat onder die baard en die outfit, ik net zo was als hen.”

    Terwijl hij de leer van Kumaré verkondigde, vertelde hij zijn publiek echter in verhulde termen “ik ben nep” en “je hebt mij niet nodig”. Hij zei: “Ik zal mijn ware zelf gaan onthullen. Weet je, ik weet niet of ik ben wie je denkt dat ik ben. Weet je, ik ben niet die je denkt dat ik ben.” Zo gaf hij vele hints dat hij eigenlijk niet degene was die hij deed voorkomen. Het was vanaf het begin af aan een groot toneelspel. Het doel was namelijk om een documentaire te maken over mensen die klakkeloos achter religieuze leiders aanhollen. Aan het einde van de film zou hij zijn ware identiteit onthullen. Wat hij zich vooraf echter niet gerealiseerd had, was dat door te leven als yogi, hij zich steeds beter ging voelen en door zich te gedragen als goeroe, hij een beter persoon werd. Wat hij zich ook niet gerealiseerd had, was dat hij een hechte band zou opbouwen met de mensen die zich aan hem hadden verbonden. Naarmate het moment van de ‘grote onthulling’ naderde kreeg hij dan ook steeds meer koudwatervrees. Hij had er ontzettend veel moeite mee om de mensen die hem inmiddels dierbaar waren geworden, op te biechten dat hij hen bedrogen had. Het eerste aangekondigde “disclosure-moment” werd dan ook door Vikram (Kumaré) ontweken en hij vond een uitvlucht om het uit te stellen.

    Ik kon mezelf niet onthullen. Ik realiseerde me dat ik als Kumaré een diepere verbondenheid met anderen had gevonden dan ik ooit als Vikram had gekend.”

    Vikram raakte hopeloos met zichzelf in de knoop. Door het gecreëerde leven van de goeroe Kumaré ten bate van de documentaire, was Vikram in contact gekomen met zijn hogere zelf, de betere persoon die hij kon zijn. Toen eenmaal het moment was aangebroken om te breken met de Kumaré-persona en zichzelf te onthullen als Vikram — een doodnormale Amerikaanse jongen die opgroeide in Jersey — raakte hij in een diepe identiteitscrisis, want wie was hij nou eigenlijk echt? Na een lange worsteling brak het uiteindelijke moment van de ‘grote onthulling’ aan. De onzekerheid over de reacties van ‘zijn mensen’ en zijn schaamte dat hij moest opbiechten dat hij ze bedonderd had, zijn voelbaar en een waar kippenvelmoment. De boodschap die hij de mensen wilde meegeven was echter niet zozeer de leugen, maar de grootste waarheid: je bent je eigen goeroe en hebt niemand buiten jezelf nodig om jezelf gelukkig te maken.

    Een externe goeroe is een illusie, deze helpt je alleen om de waarheid te vinden. De goeroe zit in jezelf.”

    Nu we zelf aan de vooravond staan van grote onthullingen en de waarheid straks deels anders zal blijken te zijn dan we altijd gedacht hadden, zal uit de naderende disclosure misschien wel blijken dat ook wij uit onwetendheid de ‘verkeerde’ leiders van de Truth Movement hebben gevolg. Maar hoe erg is dat eigenlijk, als deze mensen ons geïnspireerd hebben om de waarheid in onszelf en om ons heen te ontdekken?

    De kernboodschap van de film Kumaré is daarom meer treffend dan ooit: blijf trouw aan jezelf, wees je eigen leider, je eigen leraar en gebruik je eigen kracht om in contact te blijven met je ware zelf.

    “Elk mens heeft de kracht om zichzelf te transformeren naar zijn innerlijke geluk. Jullie zijn allemaal fantastische wezens en jullie moeten niet net doen alsof jullie dat niet zijn.” Kumaré

    Ella Ster*

    Artikelen door mij geschreven mogen elders gepubliceerd worden mits de auteur duidelijk bovenaan of onderaan het artikel staat vermeld. Daarnaast moet er onderaan een link naar mijn website komen: www.ellaster.nl

    Kumaré Trailer (Documentary 2012)

    Kumaré (2011)

    Vikram Gandhi: Full talk from Wired 2012

    Dit delen:

    • Klik om te delen met Twitter (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om te delen op Telegram (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend)

    Gerelateerd

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleTruth, Honor & Integrity radioshow van Thomas Williams van 2 juni 2016
    Next Article Truth, Honor & Integrity radioshow van Thomas Williams van 9 juni 2016
    Ella Ster

    Related Posts

    Goed nieuws: Pfizer aangeklaagd, smart city fiasco, Covid-boetes geschrapt, Robert Kennedy jr. mogelijk presidentskandidaat

    10 maart 2023

    Geen schaarste, maar een op grondstoffen gebaseerde economie

    18 februari 2023

    Lichtvelden

    3 januari 2023

    Comments are closed.

    • Recente berichten
    • Aanbevolen

    Klokkenluider Roelie Post: “Kinderen zijn handelswaar geworden”

    23 maart 2023

    Gecanceld en geboycot: “Wat ik allemaal heb doorstaan”

    21 maart 2023

    Goed nieuws: Pfizer aangeklaagd, smart city fiasco, Covid-boetes geschrapt, Robert Kennedy jr. mogelijk presidentskandidaat

    10 maart 2023

    9 opmerkelijke feiten rond de Amerikaanse verkiezingen

    8 maart 2023

    17 signalen dat je door een transformatie heen gaat

    21 april 2021

    Gates en Rockefellers speelden honderd jaar geleden de hoofdrol in fataal vaccinatie-experiment

    27 augustus 2020

    Benut je vrije wil, juist in deze tijd

    1 mei 2020

    David Icke: Alles wat je moet weten maar wat je nooit is verteld

    17 december 2019
    Woordenlijst
    Terminologie

    Deze termen moet je kennen, om te begrijpen wat er in de wereld gaande is – complete lijst

    By Ella Ster3 april 2020
    Onze selectie
    Nederland

    Dit is waarom David Icke een bedreiging is

    By Ella Ster4 november 2022
    Pedonetwerken

    Anneke Lucas: “We praten over het meest duistere in de mensheid en liefde tegelijkertijd…”

    By Ella Ster23 oktober 2022
    Pedonetwerken

    Marc Dutroux werkte voor de Stasi om politici te chanteren met kinderporno

    By Ella Ster11 oktober 2022
    Pedonetwerken

    Pizzagate: feit of fictie?

    By Ella Ster29 augustus 2021
    Exposé
    Coronavirus

    Covid-vaccins en PCR-testen beheerd door de Chinese Communistische Partij

    By Ella Ster17 juli 2022
    Pedonetwerken

    Beroemdheden als dekmantel voor wereldhandel!

    By Ella Ster29 juli 2022
    Coronavirus

    Weefselklonters in bloedvaten blijken zelf-assemblerende elektronische circuits te zijn

    By Ella Ster30 augustus 2022
    Coronavirus

    Baanbrekende rechtszaak tegen makers van coronavirus vanwege het bewapenen van Sars-CoV-2

    By Ella Ster22 oktober 2022
    Populaire berichten

    Klokkenluider Roelie Post: “Kinderen zijn handelswaar geworden”

    23 maart 2023

    Gecanceld en geboycot: “Wat ik allemaal heb doorstaan”

    21 maart 2023

    Goed nieuws: Pfizer aangeklaagd, smart city fiasco, Covid-boetes geschrapt, Robert Kennedy jr. mogelijk presidentskandidaat

    10 maart 2023

    9 opmerkelijke feiten rond de Amerikaanse verkiezingen

    8 maart 2023

    Biolab in Erasmus Universiteit Rotterdam maakte dodelijker griepvirus

    5 maart 2023
    Research

    Achtervolgd door je eigen schaduw: “We houden je in de gaten”

    2 maart 2023

    Verbied de regering Nederland in een oorlog te betrekken

    4 februari 2023

    De dubieuze invloed op klimaatverandering, geo-engineering en weermodificatie

    21 januari 2023
    Over Ella Ster
    Over Ella Ster

    Onder de pseudoniem Ella Ster ben ik begin 2014 begonnen met het delen van nieuwsberichten die niet bericht worden door de grote mediakanalen. Begin 2016 ben ik deze blog gestart.

    Deze blog is voor mensen die op zoek zijn naar de waarheid en alternatieve standpunten en biedt informatie die helpt om het referentiekader te verbreden. Het doel is om mensen op deze manier te helpen ontwaken.

    Door ook de donkere kant van de Cabal te belichten wordt deze ontmaskerd en ontkracht. Tegelijkertijd belicht ik ook de positieve kijk op de toekomst. Beide aspecten zijn essentieel om zo samen toe te werken naar de bevrijding van de planeet en een nieuwe gouden toekomst.

    Tags
    9/11 Annunaki arrestaties banksters Benjamin Fulford bewustzijn buitenaardsen Cabal China CIA coronamaatregelen coronavaccin coronavirus Deep State Demmink Event Federal Reserve geschiedenis Gouden toekomst Hillary Clinton illuminati koningshuis mensenrechtenschendingen Nazi's NWO Pedogate pedonetwerken Pentagon rechtszaak Rothschilds satanisch ritueel misbruik satanisme secret space program soevereiniteit spiritualiteit Thomas Williams transformatie Trump vaccinatie-agenda vaccinaties valse vlag aanslagen Verenigde Naties Vrijheidsbeweging WingMakers World Trust
    © 2016 Ella Ster

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.