Ellaster
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Over Ella Ster
    • Contact
    • Schrijvers: insturen artikel
    • Stuur een nieuwstip!
    Facebook X (Twitter) RSS
    Ellaster
    • Home
    • Nieuws
      1. Nederland
      2. Europa
      3. Wereld
      4. Goed nieuws
      Featured

      Politici spreken er niet over: De “wederombouw van Nederland” die eigendom en voedselvoorziening bedreigt

      By Ella Ster21 november 2023
      Recent

      Politici spreken er niet over: De “wederombouw van Nederland” die eigendom en voedselvoorziening bedreigt

      21 november 2023

      Ella Ster is terug op Twitter / X

      20 november 2023

      Ontvang nieuwe berichten in je mail

      20 november 2023
    • Intel
      • Benjamin Fulford
      • Clif High
      • David Icke
      • Drake Bailey
      • Journalisten
      • Kevin Annett
      • Kim Goguen
      • Klokkenluiders
      • Thomas Williams
    • Val van de Cabal
      • De Cabal
      • NWO
      • De Event
      • Vrijheidsbeweging
      • Exposé
      • English (Fall of the Cabal)
    • Research
      • Geschiedenis
      • Gezondheid
      • Kosmisch
      • Psychologie
      • Recht
      • Spiritualiteit
      • Symboliek
      • Terminologie
      • WingMakers
    • Dossiers
      • 9/11
      • Amerikaanse politiek
      • Baybasin
      • Corona
      • Demmink
      • Dominique
      • Georganiseerd misbruik
      • ITNJ
      • MH17
      • Oregon
      • Pedonetwerken
      • Valse vlag aanslagen
      • Wilfred Wong
      • English (dossiers)
    • Gouden toekomst
    Ellaster
    Home»Intel»Journalisten»Ole Dammegard: alle valse-vlag-aanslagen lopen volgens een vooraf geschreven script

    Ole Dammegard: alle valse-vlag-aanslagen lopen volgens een vooraf geschreven script

    0
    By Ella Ster on 29 juni 2016 Journalisten

    Ole Dammegård is een expert in valse-vlag-aanslagen* en politieke moorden. Hij heeft talrijke zaken tot op het kleinste detail onderzocht zoals: 9/11, de aanslagen in Madrid, Londen, Parijs, de Boston bomaanslagen, maar ook politieke moorden zoals: JFK en Olof Palme. Volgens Ole zijn vrijwel alle aanslagen vooropgezet en verlopen volgens een vooraf geschreven script. Deze aanslagen en huurmoorden zijn gebaseerd op een vast patroon, een blauwdruk met steeds terugkerende en altijd te herkennen onderdelen, die al zo oud zijn als de weg naar Rome.

    Het inzetten van crisisacteurs is zo’n vast onderdeel. Daarnaast worden er ook meestal stromannen (patsies) ingezet, die later de schuld van de moord of aanslag krijgen. Bij het bestuderen van alle getuigenverklaringen, beeld- en videomateriaal komt er echter altijd een heel andere waarheid naar boven, waaruit blijkt dat de officiële versie niet kan kloppen. Daarbij is Ole een man van de details, waarbij hij uren aan videomateriaal frame voor frame bestudeerd om allerlei onvolkomenheden en inconsistenties in het script te ontdekken. In een eerder interview zei hij eens: “Ik ben zo’n nerd die dit uren, dagen en weken achter elkaar onderzoekt.”

    E*: De term valse-vlag komt uit de tijd van de piraterij, waarbij een piratenschip onder de vlag van een ander land een overval pleegde. Bij veel terroristische aanslagen en politieke moorden is het vaak niet anders, omdat een andere partij of culturele groep — vandaag de dag meestal de Moslims — de schuld van de aanslag in de schoenen geschoven krijgen. Dit terwijl (nagenoeg) alle aanslagen in het Westen gepleegd en gepland worden door de Westerse schaduwelite.

    Hij heeft zijn bevindingen in diverse boeken en video’s vastgelegd en uiteengezet en is inmiddels een gerespecteerd onderzoeksjournalist op het gebied van valse-vlag-aanslagen en politieke moorden. Dit heeft ertoe geleid dat hij door allerlei insiders benaderd wordt, waaronder ook huurmoordenaars die bijvoorbeeld voor de CIA werkzaam waren en cruciale informatie met hem delen, waardoor hij de gang van zaken omtrent dit soort black operations (clandestiene militaire operaties) beter ging begrijpen.

    Het zijn echter niet bepaald onderwerpen waar je heel vrolijk van wordt. Het is een ijskoude, huiveringwekkende wereld van dood en verderf. Het gaat Ole echter maar om een ding, de waarheid boven tafel krijgen. Hij is ervan overtuigd dat als we in steeds grotere getale vooraf geplande aanslagen ontmaskeren of achteraf de leugens doorprikken, de schaduwelite steeds minder speelruimte krijgt om hun spelletjes nog te kunnen spelen. Volgens hem lopen dit soort aanslagen conform een vast script, dus elke verstoring kan het hele plan in de war schoppen en vaak zelfs een aanslag voorkomen.

    De persoonlijkheid van Ole is echter precies tegenovergesteld aan het zwartgallige onderwerp dat hij onderzoekt. Ole is een zachtaardig en gevoelig persoon die hunkert naar een betere wereld. Door het beoefenen van raja yoga lukt het hem om in zijn kracht te blijven staan en zelfs in de meest angstaanjagende situaties boven zichzelf uit te stijgen. Zo beschrijft hij in dit interview een incident waarbij hij op een zeer agressieve manier bejegend werd door een ME’er. Door echter niet in zijn angst te schieten, maar in te tunen op de goddelijke energie van liefde en daarnaast oogcontact te zoeken met het laatste sprankje menselijkheid in de agressor, wist hij de situatie om te buigen. De agressor merkt in dit soort situaties dat het vermeende slachtoffer niet bang is en wordt daar extreem onzeker van. Ole vergelijkt het met een bom die onschadelijk wordt gemaakt.

    Uiteraard komt Ole door zijn werk vaker in bedreigende situaties terecht. Hij gelooft echter in spirituele bescherming en weet dat hij zelfs de hulp van engelen op kan roepen. Deze levenshouding geeft hem de innerlijke rust en de kracht om zelfs de meest angstaanjagende situaties aan te kunnen. Hij straalt deze rust ook uit en dat maakt hem tot een rolmodel. Dat is volgens hem ook belangrijk, om daarmee aan de mensen die nog niet durven te ontwaken te laten zien, dat je ondanks het ontrafelen van huiveringwekkende complotscenario’s toch die rust en kracht kunt blijven handhaven.

    Vaak sluit Ole een interview af door een oproep te doen aan degene die meewerken aan wat voor duistere praktijken dan ook, om over te stappen naar de andere kant. In dit interview sluit hij af met een kort gebed. “Ik ben niet religieus, maar wel een spiritueel wezen en het het gaat zo: Dat het hele universum gevuld mag worden met vrede en vreugde, liefde en licht.” En daarmee is Ole een inspiratiebron die laat zien dat ‘slechts’ één persoon veel teweeg kan brengen.

    De video is Nederlands ondertiteld door Irma Schiffers die ook het interview heeft verzorgd tijdens de Open Mind Conference. De ondertiteling kun je rechts onderin de balk aanzetten.

    Ella Ster*

    Artikelen door mij geschreven mogen elders gepubliceerd worden mits de auteur duidelijk bovenaan of onderaan het artikel staat vermeld. Daarnaast moet er onderaan een link naar mijn website komen: www.ellaster.nl

    Dit delen:

    • Klik om te delen met Twitter (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om te delen op Telegram (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend)

    Gerelateerd

    9/11 valse vlag aanslagen
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleLeven in overvloed kan, onder voorwaarde van kleinschaligheid en decentralisatie
    Next Article Demmink: too big to fail
    Ella Ster

    Related Posts

    9 vergeten feiten over 9/11

    8 september 2023

    Gecanceld en geboycot: “Wat ik allemaal heb doorstaan”

    21 maart 2023

    9/11, Covid-19 en andere valse verhalen

    11 september 2021

    Comments are closed.

    • Recente berichten
    • Aanbevolen

    Riccardo Bosi en Dr. Jan Halper-Hayes bevestigen het bestaan van militaire tribunalen

    1 december 2023

    Politici spreken er niet over: De “wederombouw van Nederland” die eigendom en voedselvoorziening bedreigt

    21 november 2023

    Ella Ster is terug op Twitter / X

    20 november 2023

    Ontvang nieuwe berichten in je mail

    20 november 2023

    17 signalen dat je door een transformatie heen gaat

    21 april 2021

    Gates en Rockefellers speelden honderd jaar geleden de hoofdrol in fataal vaccinatie-experiment

    27 augustus 2020

    Benut je vrije wil, juist in deze tijd

    1 mei 2020

    David Icke: Alles wat je moet weten maar wat je nooit is verteld

    17 december 2019
    Ella Ster's Mailservice
    Nederland

    Ontvang nieuwe berichten in je mail

    By Ella Ster16 november 2021
    Woordenlijst
    Terminologie

    Deze termen moet je kennen, om te begrijpen wat er in de wereld gaande is – complete lijst

    By Ella Ster3 april 2020
    Onze selectie
    Nederland

    Dit is waarom David Icke een bedreiging is

    By Ella Ster4 november 2022
    Pedonetwerken

    Anneke Lucas: “We praten over het meest duistere in de mensheid en liefde tegelijkertijd…”

    By Ella Ster23 oktober 2022
    Pedonetwerken

    Marc Dutroux werkte voor de Stasi om politici te chanteren met kinderporno

    By Ella Ster11 oktober 2022
    Pedonetwerken

    Pizzagate: feit of fictie?

    By Ella Ster29 augustus 2021
    Exposé
    Covid

    Covid-vaccins en PCR-testen beheerd door de Chinese Communistische Partij

    By Ella Ster17 juli 2022
    Pedonetwerken

    Beroemdheden als dekmantel voor wereldhandel!

    By Ella Ster29 juli 2022
    Covid

    Weefselklonters in bloedvaten blijken zelf-assemblerende elektronische circuits te zijn

    By Ella Ster30 augustus 2022
    Covid

    Baanbrekende rechtszaak tegen makers van coronavirus vanwege het bewapenen van Sars-CoV-2

    By Ella Ster22 oktober 2022
    Populaire berichten

    Riccardo Bosi en Dr. Jan Halper-Hayes bevestigen het bestaan van militaire tribunalen

    1 december 2023

    Politici spreken er niet over: De “wederombouw van Nederland” die eigendom en voedselvoorziening bedreigt

    21 november 2023

    Ella Ster is terug op Twitter / X

    20 november 2023

    Ontvang nieuwe berichten in je mail

    20 november 2023

    Reddingsmissie of kinderhandel?

    16 november 2023
    Research

    Het nieuwe ‘Judea’ in het Midden-Oosten en ‘New Jerusalem’ in Oekraïne

    9 november 2023

    De waarheid zal ons allemaal bevrijden

    19 juli 2023

    Schiet Target zijn doel voorbij?

    5 juni 2023
    Over Ella Ster
    Over Ella Ster

    Onder de pseudoniem Ella Ster ben ik begin 2014 begonnen met het delen van nieuwsberichten die niet bericht worden door de grote mediakanalen. Begin 2016 ben ik deze blog gestart.

    Deze blog is voor mensen die op zoek zijn naar de waarheid en alternatieve standpunten en biedt informatie die helpt om het referentiekader te verbreden. Het doel is om mensen op deze manier te helpen ontwaken.

    Door ook de donkere kant van de Cabal te belichten wordt deze ontmaskerd en ontkracht. Tegelijkertijd belicht ik ook de positieve kijk op de toekomst. Beide aspecten zijn essentieel om zo samen toe te werken naar de bevrijding van de planeet en een nieuwe gouden toekomst.

    Tags
    5G 9/11 Agenda 21 Amerikaanse verkiezingen Annunaki banksters bewustzijn Bill Gates buitenaardsen China CIA coronacrisis coronamaatregelen coronavaccin coronavirus Covid-19-vaccin Deep State Demmink Event Exposé2 geschiedenis Gouden toekomst illuminati justitie koningshuis mensenrechten mensenrechtenschendingen Nazi's NWO pedofilie Pedogate pedonetwerken rechtsstaat rechtszaak satanisch ritueel misbruik satanisme soevereiniteit spiritualiteit transformatie Trump vaccinatie-agenda vaccinaties valse vlag aanslagen Vrijheidsbeweging WingMakers
    Blogstatistieken
    • 10.471.127 hits
    © 2016 Ella Ster

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.