Close Menu
Ellaster
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Over Ella Ster
    • Contact
    Telegram X (Twitter) YouTube RSS
    Ellaster
    • Home
    • Nieuws
      1. Nederland
      2. Europa
      3. Wereld
      4. Goed nieuws
      Featured

      Ondanks 4Chan-hack ontbreekt overtuigend bewijs dat Q afkomstig zou zijn van Mossad

      By Ella Ster7 juni 2025
      Recent

      Ondanks 4Chan-hack ontbreekt overtuigend bewijs dat Q afkomstig zou zijn van Mossad

      7 juni 2025

      Ella Ster in gesprek met The Maestro

      9 mei 2025

      Twijfel over zelfdoding van slachtoffer Epstein

      8 mei 2025
    • Intel
      • Benjamin Fulford
      • Clif High
      • David Icke
      • Drake Bailey
      • Journalisten
      • Kevin Annett
      • Kim Goguen
      • Klokkenluiders
      • Steve Pieczenik
      • Thomas Williams
    • Val van de Cabal
      • De Cabal
      • NWO
      • De Event
      • Vrijheidsbeweging
      • Exposé
      • English (Fall of the Cabal)
    • Research
      • Atlantis
      • Geschiedenis
      • Gezondheid
      • Kosmisch
      • Kunst
      • Psychologie
      • Recht
      • Spiritualiteit
      • Symboliek
      • Terminologie
      • WingMakers
    • Dossiers
      • 9/11
      • Amerikaanse politiek
      • Baybasin
      • Bodegravenzaak
      • Corona
      • Demmink
      • Dominique
      • Georganiseerd misbruik
      • ITNJ
      • Kinderhandel
      • Klimaatagenda
      • MH17
      • Oregon
      • Pedonetwerken
      • Valse vlag aanslagen
      • Weermodificatie
      • Wilfred Wong
      • English (dossiers)
    • Gouden toekomst
      • Events en workshops
    Ellaster
    Home»Dossiers»MH17»17 onthullende vragen over het MH17-dossier
    MH17

    17 onthullende vragen over het MH17-dossier

    Ella SterBy Ella Ster9 juli 2019Updated:26 februari 202215 reacties12 Mins Read

    Voor de nabestaanden moet het MH-17-dossier gesloten worden. De conclusies van het JIT en de daaruit volgende rechtszaak, worden gepresenteerd als onweerlegbaar bewijs. Maar de Nederlandse regering kan alleen met een gefingeerd verhaal komen. Dat is de mening van onderzoekers die het MH17-dossier door en door kennen. In het JIT-onderzoek blijven veel vragen onbeantwoord.

    Het JIT-rapport en Bellingcat onderzoekscollectief

    1. Met het JIT eindrapport is toch onweerlegbaar bewijs geleverd dat de MH17 met een Russische BUK is neergehaald?

    Ondanks dat het Joint Investigation Team (JIT) en politici als een mantra blijven herhalen dat er sluitende bewijzen geleverd zijn, betekent dat niet dat die claim ook klopt. Journalisten en andere experts, die buitengewoon goed op de hoogte zijn van (delen van) het dossier, zeggen juist dat het onderzoek onvolledig, selectief en bevooroordeeld is geweest. Er zijn veel belangrijke getuigen niet gehoord. Talloze wrakstukken met belangrijke informatie zijn niet geborgd en onderzocht. Veel belangrijke vragen — zoals in dit artikel en in onderstaande video — worden in hun onderzoeksrapport niet beantwoord. Van het geleverde bewijs blijken dingen niet te kloppen.

    Het eerste dat in oorlogstijd sterft is de waarheid. Elke kant gooit graag willekeurige rookbommen.

    Jens Kries, Duitse forensisch beeldexpert

    Het Bellingcatonderzoek toont alleen aan dat er rond de aanslag een BUK-installatie in het gebied is gebracht. Er is geen overtuigend bewijs dat deze BUK is gebruikt om het vliegtuig neer te halen. Bovendien zijn er grote inconsistenties in de tijdlijn van het Bellingcat-rapport, zo schrijft Novini (ook een collectief van burgerjournalisten) op haar blog. Ook onderzoekers Max van der Werff, Karel van der Pijl en oud-journalist Karel van Wolferen zijn van mening dat er tal van zaken uit de bevindingen van Bellingcat niet kloppen. Bellingcat’s rapport is het JIT’s belangrijkste bron.

    2. Is Bellingcat een betrouwbare bron?

    Burgerjournalisten kunnen waardevolle informatie aandragen die complementair kan zijn aan andere bewijzen, afkomstig uit een breder onderzoek. Het JIT leunt in haar conclusie echter erg zwaar op één onderzoeksrapport, waar ook nog het een en ander op aan te merken is.

    Het grote voordeel van burgerjournalistiek is dat zij over het algemeen belangeloos op zoek gaan naar de waarheid. Er is geen censuur van een eindredactie, of zelfcensuur omdat men bang is anders hun baan kwijt te raken. Er zijn tal van onafhankelijke burgerjournalisten die zich hebben verdiept in het MH17-dossier. Veel van die onderzoekers en experts zetten grote vraagtekens bij het Bellingcatonderzoek. Bovendien moeten we ons afvragen of Bellingcat wel een onpartijdige en belangeloze organisatie is. Ze worden gesteund door de Atlantic Council, een denktank van de NAVO.

    Een opvallend aspect van het Bellingcat-collectief is dat de organisatie drie dagen voor het neerhalen van de MH17 is opgericht. Zijn ze speciaal voor deze zaak in het leven geroepen? Om later een zorgvuldig geconstrueerde tijdlijn te kunnen herleiden, aan de hand van zorgvuldig geplante social media berichten? Wie heeft er eigenlijk belang bij dit onderzoekscollectief?

    Recentelijk opende de organisatie een kantoor in Den Haag. Dat kantoor werd mede betaald uit een donatie van 500.000 euro door de Nationale Postcodeloterij. Dat is dezelfde organisatie die ook de Clinton Foundation met 31,3 miljoen euro sponsorde. Zou de Nationale Postcodeloterij ook burgerjournalistencollectieven zoals Novini en Café Weltschmerz gaan sponsoren? Zo niet, waarom eigenlijk niet? In die vragen zitten eigenlijk de antwoorden verscholen.

    3. Had Oekraïne plaats mogen nemen in het JIT?

    Oekraïne was en is nog steeds een van de hoofdverdachten. Het is uiterst vreemd dat zij onderdeel werden van het Joint Investigation Team (JIT). Dat is vergelijkbaar als de hoofdverdachte van een moordaanslag, onderdeel maken van het rechercheteam dat die moord onderzoekt.

    Bovendien eiste Oekraïne het vetorecht op om de publicatie van alle informatie die hen niet welgevallig was, tegen te kunnen houden. Daarmee kan het JIT per definitie nooit de eventuele betrokkenheid van Oekraïne onderzoeken en naar buiten brengen. Het JIT lijkt slechts een vehikel om ‘aan te tonen’ dat Rusland achter de aanslag zat. Rusland mocht niet aan het JIT deelnemen omdat het een van de verdachten was. De uitkomst van het ‘onderzoek’ stond daarmee in wezen al van tevoren vast.

    Voorpagina van de Telegraaf met de kop: “Moordenaars”, waarbij Rusland de schuld kreeg. Al twee dagen na de crash, nog voordat het onderzoek gestart was. In het Engels noemen we dit ‘Trial by media’, oftewel iemands reputatie beschadigen door een wijdverspreide perceptie van schuld (of onschuld) te creëren vóór een vonnis in een rechtbank.

    Het motief

    4. Wat is het belang van Rusland om een passagiersvliegtuig neer te halen, terwijl men kon weten dat men daarmee alleen maar vijanden creëert?

    In het scenario dat Rusland of pro-Russische separatisten het vliegtuig zouden hebben neergehaald, zien we “middelen” en ook “gelegenheid”. Maar er is geen motief. Toch kreeg Rusland direct na de aanslag meteen de schuld. Nog voordat het onderzoek moest beginnen. Dat is een kenmerk van een valse vlag, waarbij een andere partij de schuld krijgt van de aanslag, dan degene die daadwerkelijk de aanslag heeft gepleegd. Dat verklaart ook waarom alle aanwijzingen die juist richting Oekraïne (evt. in samenwerking met de NAVO en de Deep State) wijzen, niet grondig onderzocht mochten worden. Het onderzoek was vanaf het allereerste begin niet neutraal en er volledig op gericht om Rusland de schuld van de crash te geven. Dit beaamt ook de Maleisische premier Mahathir bin Mohamad. Hij neemt daarmee afstand van de conclusies van het JIT, waarin ook Maleisische deelnemers zitten.

    5. Wie heeft belang bij de crash?

    Dat is de belangrijkste vraag die het JIT had moeten stellen, maar nooit gesteld, noch beantwoord heeft. Vaak zijn er meerdere motieven om een dergelijke aanslag uit te voeren.

    Het belangrijkste motief was om een aanleiding te creëren, om de Oekraïne te kunnen steunen in hun strijd tegen de pro-Russische rebellen in het oosten. Deze strijd dreigde men te verliezen. Door Rusland de schuld van de aanslag te geven, ontstond er brede steun om de sancties tegen Rusland te steunen.

    De beschuldigingen aan het adres van Rusland kunnen niet los gezien worden van een bredere historische context, zoals de Russische revolutie, het oprichten van de NAVO en Amerikaanse militaire overheersing. De strijd tegen Rusland is onderdeel van een eeuwenoud plan om Rusland te verzwakken. De Deep State is al jaren bezig om Rusland te provoceren en aan te sturen op een conflict in landen zoals Syrië en Oekraïne. De propaganda van politici zoals Mark Rutte en de mainstream media, willen het publiek doen geloven dat Rusland het grote gevaar is voor onze veiligheid.

    “De NAVO is natuurlijk allang geen veiligheidsorganisatie meer. Want een veiligheidsorganisatie zorgt voor veiligheid. Als je Rusland gaat provoceren is dat alles behalve de taak van een veiligheidsorganisatie.”

    Karel van Wolferen (café weltschmerz (25:43)

    Het past ook in het plaatje van de jarenlange lastercampagne tegen Rusland. Denk aan de beschuldigingen van Russische collusie door Trump tijdens de Amerikaanse presidentsverkiezingen. Claims die inmiddels weerlegd zijn, maar waarover de mainstream media verzuimde te berichten. En de beschuldigingen van Russisch nepnieuws, waar politica Kajsa Ollongren meermalen voor waarschuwde, maar waar ze nooit bewijs voor heeft kunnen leveren.

    6. Welke handelsbelangen speelde ook een rol?

    Een ander belangrijk motief had te maken met de handelsbelangen van grote investeerders, die door de separatisten in gevaar kwamen. Het bezette gebied is rijk aan schaliegas. Die gaswinning dreigde in gevaar te komen door het conflict in dat gebied, waarbij de rebellen steeds meer terrein wonnen. Daardoor dreigden de investeringen die o.a. Chevron en Koninklijke Shell in het gebied hadden gedaan, verloren te raken. In dit artikel worden deze belangen uiteen gezet en uitgelegd waarom men een aanleiding zocht om middels de EU en de NAVO in te kunnen grijpen. Hier kun je lezen hoe Shell door de crash een mogelijkheid kreeg om onder een contract uit te komen, waarmee men miljarden dreigde te verliezen.

    Daaruit blijkt dat Nederland geen neutrale positie in deze zaak heeft. De handelsbelangen van de Koninklijke Shell, met het koningshuis als grootaandeelhouder, gaf ook Nederland een motief. De Nederlandse rol als mogelijke verdachte of medeplichtige in de aanslag is totaal niet door het JIT onderzocht of door de media benoemd.

    BUK-raket of aanval met gevechtsvliegtuig?

    7. Was er een militair vliegtuig in de buurt van de MH17?

    Er zijn verschillende journalisten die met ooggetuigen hebben gesproken die militaire vliegtuigen hebben gezien en of gehoord. Precies op de plek én het moment dat het passagiersvliegtuig werd neergehaald. De BBC maakte er een reportage over. Deze video werd meermalen verwijderd. Ook Russia Today sprak met plaatselijke bewoners, die twee andere vliegtuigen gezien hebben en meerdere knallen hebben gehoord.

    “Censuur is wat er gebeurt als machtige mensen bang worden.”

    Ooggetuigen zouden echter onbetrouwbaar zijn, zeggen sceptici. Novini burgerjournalist Stefan Beck: “Ik ben het eens dat getuigenverklaringen onbetrouwbaar zijn, maar veel getuigen zijn wél neutraal en dat is van Russische (mogelijk bewerkte?) beelden niet te zeggen. Daar komt bovenop dat er een behoorlijke overlap is bij een aantal getuigen.” Hij reisde zelf naar het gebied, spreekt Russisch en sprak met diverse plaatselijke bewoners die straaljagers hebben gezien. Ook Jeroen Akkermans van RTL en Gert-Jan Dennekamp van Nieuwsuur hebben met ooggetuigen gesproken die de aanwezigheid van militaire vliegtuigen bevestigen.

    De plek waar deze gevechtsvliegtuigen zijn gezien is nagenoeg dezelfde plaats als waar de BUK-installatie heeft gestaan. Aan de hand van de vele getuigenverklaringen die een grote overlap hebben, is het zeer waarschijnlijk dat die toestellen in de buurt van de MH17 zijn geweest. Burgerjournalist Max van der Werff heeft zelfs met tientallen getuigen gesproken die een of meerdere SU straaljagers hebben gezien. Een getuige zag hoe een straaljager de MH17 heeft aangevallen. Er waren volgens sommige getuigen in totaal drie straaljagers die voorbij vlogen.

    “Dat die tape niet deugde had ik al snel in de gaten. Dat vond ik opmerkelijk, want als er dan zoveel bewijs is, waarom ga je dan vervalst bewijs in omloop brengen?”

    Max van der werff

    8. Waarom hebben we deze beelden nooit in de Nederlandse media gezien?

    Uitsnede uit Russische grafiek van radarbeelden.

    Op 21 juli 2014 hielden Russische topmilitairen een persconferentie over de MH17-crash. Rusland beweerde dat hun vluchtgegevens aantonen dat er vlak voor de crash een Oekraïens gevechtsvliegtuig vlakbij de MH17 was. Op de beelden is te zien dat dit 2 seconden later was en het gevechtsvliegtuig een draai maakte richting de Boeing 777. Sceptici zeggen terecht dat Rusland geen onpartijdige positie in deze zaak heeft. Dat klopt. Maar ook Nederland, de Oekraïne en andere NAVO-landen zijn niet onpartijdig en hebben grote belangen in deze zaak. Deze belangen hebben niets te maken met waarheidsvinding of het streven naar gerechtigheid.

    9. Het JIT acht het toch bewezen dat de inslaggaten in het vliegtuig zeker van een BUK-raket afkomstig zijn?

    Het JIT beweert bewijzen te hebben dat er enkel sprake was van een aanval met een BUK-raket, maar komt niet met sluitend bewijs die deze claim ondersteunt. Volgens sommige experts zijn er juist aanwijzingen dat niet zozeer een BUK-raket is gebruikt om het vliegtuig neer te halen, maar eerder een air-to-air raket en of mitrailleur afgevuurd vanuit een straaljager.

    • BUK-raketten zijn gevuld met vierkante of vlindervormige shrapnels (projectielen). Bij de wrakstukken zien we echter vele ronde inslaggaten, die niet stroken met deze vorm projectielen.
    • In een BUK-raket zitten gemiddeld zo’n 2500 van dergelijke shrapnels. Er zijn slechts 2 vlindervormige projectielen terug gevonden, terwijl uit onderzoek blijkt dat bij een dergelijke aanslag 1200 projectielen in het object achterblijven. Deze vlindervormige projectielen zijn bovendien lange tijd na de crash gevonden. Het is daardoor helemaal niet zeker dat ze afkomstig zijn van de aanslag op de MH17.
    • Volgens ex-piloot Haisenko en voormalig legerofficier Bernd Biedermann zijn de ronde kogelgaten afkomstig van 30 mm mitrailleurgeschut, zoals die in een SU-25 gevechtsvliegtuig gemonteerd zijn.
    • In de wrakstukken zien we in hetzelfde object zowel inslag- als uitslaggaten. Welke conclusie kunnen we daaruit trekken? Is het vliegtuig vanuit 2 richtingen beschoten, of zijn het projectielen die van de andere kant of binnenuit naar buiten geëxplodeerd zijn?

    10. Waarom pleegde de Oekraïense piloot van het SU-25 vliegtuig die beschuldigd werd van de aanval zelfmoord?

    Kapitein Vladyslav Voloshyn, de Oekraïense piloot die door Rusland beschuldigd werd van het neerschieten van de MH17, pleegt op 19 maart 2018 zelfmoord. De UK Telegraph bericht: “Voloshyn, 29, heeft op het vliegveld van Mykolaiv gewerkt, nadat hij vertrok bij de luchtmacht. Voorheen vloog hij 33 gevechtsmissies in een SU-25 tijdens de oorlog tussen Oekraïense en Russische en separatistische troepen in Donbas in 2014.”

    Vladyslav Voloshyn kan daarom niet meer als getuige gehoord worden. Doden kunnen immers niet meer spreken. Wie heeft er belang bij zijn dood? Heeft hij zelfmoord gepleegd, of is hij ver(zelf)moord? Is het vermelden van de 33 gevechtsmissies een Vrijmetselaars-signatuur? Eveneens de numerologie van de datum: 19-3 = 1+9+3=13 en 2+0+1+8 =11 is verdacht. Ook de numerologie van de MH17-aanslag is opvallend. Daar komen we in een toekomstig artikel nog op terug.

    In een gesprek met Kees van der Pijl kaart oud-NRC-journalist Karel van Wolferen tientallen vragen aan die in het JIT-onderzoek onbeantwoord zijn gebleven.

    > Lees verder in deel 2: de overige 7 onthullende vragen die het JIT niet beantwoordde en de vele leugens die er tijdens het onderzoek zijn geproduceerd.

    Ella Ster* | bron: ellaster.nl

    Artikelen door mij geschreven mogen alleen 1:1 elders gepubliceerd worden mits de auteur Ella Ster* duidelijk bovenaan of onderaan het artikel staat vermeld. Daarnaast moet er onderaan de vermelding staan: “Bron: www.ellaster.nl”
    Editorial credit headerfoto: Shutterstock.com, overig beeldgebruik op basis van citaatrecht.

    Wil je reageren?

    Je mag hieronder je reactie plaatsen. Reacties worden gemodereerd en het kan enige tijd duren voordat deze online verschijnen. Alleen respectvolle reacties die bijdragen tot een zinvolle discussie worden toegelaten. Hou het wel kort en to-the-point. Maximaal ± 250 woorden.

    Door het plaatsen van een reactie onder een artikel laat je bepaalde gegevens achter op ellaster punt nl. Lees in onze privacyverklaring hoe er met je persoonsgegevens wordt omgegaan.

    Meer lezen:

    MH17: manipulatieve ‘waarheden’ en kritiek op de critici..!!

    Dit delen:

    • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
    • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
    • Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) Pinterest
    • Klik om te delen op Telegram (Wordt in een nieuw venster geopend) Telegram
    • Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
    • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
    • Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
    • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print
    • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail

    Gerelateerd


    Ontdek meer van Ellaster

    Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

    Deep State JIT Mark Rutte MH17 NAVO Oekraïne Rusland
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleHoe we met astrologie ons voordeel kunnen doen
    Next Article De overige 7 onthullende vragen over het MH17-dossier
    Ella Ster

    Related Posts

    Onschendbaarheid Hunter Biden en andere deepstate-spelers staat op het spel 

    20 maart 2025

    Shadowgate: “Jouw realiteit wordt gehackt”

    8 augustus 2024

    Eric van de Beek over MH17: “Meteen sloeg mijn bullshitdetector aan”

    22 juli 2024
    • Recente berichten
    • Aanbevolen

    Ondanks 4Chan-hack ontbreekt overtuigend bewijs dat Q afkomstig zou zijn van Mossad

    7 juni 2025

    De machtige militaire alliantie die het gebruik van kernwapens niet zal toestaan

    4 juni 2025

    RFK Jr. presenteert dik MAHA-rapport ‘Onze kinderen weer gezond maken’

    30 mei 2025

    Lezing: Het plan om de wereld te redden

    11 mei 2025

    Hunebedden om te bekrachtigen, transformeren en te helen

    4 januari 2025

    De 10 Shaolin Deugden kunnen je leven veranderen

    31 juli 2024

    Hoe we ‘Goliath’ kunnen verslaan

    29 juli 2019

    Het Venus Project: creatie van een échte intelligente beschaving op aarde

    20 december 2017
    Advertentie
    Ella Ster's Mailservice
    Nederland

    Ontvang nieuwe berichten in je mail

    By Ella Ster16 november 2021
    Woordenlijst
    Terminologie

    Deze termen moet je kennen, om te begrijpen wat er in de wereld gaande is – complete lijst

    By Ella Ster3 april 2020
    Onze selectie
    Kosmisch

    Steven Greer: Openbaarmaking van geheime technologie kan de wereld transformeren

    By Ella Ster24 februari 2025
    Psychologie

    Helen Hadsell: de koningin van manifestatiekracht

    By Ella Ster7 februari 2025
    Gezondheid

    Oncoloog dr. Makis over successen in kankerbehandeling met ivermectine en fenbendazole

    By Ella Ster13 december 2024
    Exposé

    Shadowgate: “Jouw realiteit wordt gehackt”

    By Ella Ster8 augustus 2024
    Exposé
    Geschiedenis

    Het Q-team begon al een halve eeuw geleden met hun plan

    By Ella Ster2 september 2020
    Pedonetwerken

    Pizzagate: feit of fictie?

    By Ella Ster29 augustus 2021
    Geschiedenis

    De vermeende dubbelganger van Paul McCartney

    By Ella Ster29 maart 2024
    Baybasin

    Gideon van Meijeren: vrijlating Hüseyin Baybaşin wordt gefrustreerd

    By Ella Ster26 augustus 2024
    Populaire berichten

    Ondanks 4Chan-hack ontbreekt overtuigend bewijs dat Q afkomstig zou zijn van Mossad

    7 juni 2025

    De machtige militaire alliantie die het gebruik van kernwapens niet zal toestaan

    4 juni 2025

    RFK Jr. presenteert dik MAHA-rapport ‘Onze kinderen weer gezond maken’

    30 mei 2025

    Lezing: Het plan om de wereld te redden

    11 mei 2025

    Ella Ster in gesprek met The Maestro

    9 mei 2025
    Research

    De machtige militaire alliantie die het gebruik van kernwapens niet zal toestaan

    4 juni 2025

    RFK Jr. presenteert dik MAHA-rapport ‘Onze kinderen weer gezond maken’

    30 mei 2025

    Ard Pisa over mysterieuze ondergrondse structuren en tunnelstelsel onder de piramide in Gizeh

    18 april 2025
    Over Ella Ster
    Over Ella Ster

    Onder de pseudoniem Ella Ster ben ik begin 2014 begonnen met het delen van nieuwsberichten die niet bericht worden door de grote mediakanalen. Begin 2016 ben ik deze blog gestart.

    Deze blog is voor mensen die op zoek zijn naar de waarheid en alternatieve standpunten en biedt informatie die helpt om het referentiekader te verbreden. Het doel is om mensen op deze manier te helpen ontwaken.

    Door ook de donkere kant van de Cabal te belichten wordt deze ontmaskerd en ontkracht. Tegelijkertijd belicht ik ook de positieve kijk op de toekomst. Beide aspecten zijn essentieel om zo samen toe te werken naar de bevrijding van de planeet en een nieuwe gouden toekomst.

    Tags
    Agenda 21 Amerikaanse verkiezingen Annunaki bewustzijn Bodegraven buitenaardsen China CIA coronacrisis coronamaatregelen coronavaccin coronavirus Covid-19-vaccin Deep State Demmink Event Exposé2 FBI geschiedenis Gouden toekomst illuminati Jeffrey Epstein justitie koningshuis mensenrechten mensenrechtenschendingen Nazi's NWO Oekraïne pedofilie pedonetwerken Pizzagate rechtsstaat rechtszaak satanisch ritueel misbruik satanisme soevereiniteit spiritualiteit transformatie Trump vaccinatie-agenda vaccinaties valse vlag aanslagen Vrijheidsbeweging WingMakers
    © 2016, Ella Ster
    © 2016 Ella Ster

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

     

    Reacties laden....