Ellaster
    Facebook Twitter Instagram
    • Over Ella Ster
    • Contact
    • Schrijvers: insturen artikel
    • Stuur een nieuwstip!
    Facebook Twitter RSS
    Ellaster
    • Home
    • Nieuws
      1. Nederland
      2. Europa
      3. Wereld
      4. Goed nieuws
      Featured

      Het Andere Nieuws

      By Ella Ster28 januari 2023
      Recent

      Het Andere Nieuws

      28 januari 2023

      Truth Be Told Rally, Londen: Een stem geven aan gewonden en nabestaanden

      25 januari 2023

      Wetenschappelijke instellingen gedragen zich als gedachtenpolitie

      9 januari 2023
    • Intel
      • Benjamin Fulford
      • Clif High
      • David Icke
      • Drake Bailey
      • Journalisten
      • Kevin Annett
      • Kim Goguen
      • Klokkenluiders
      • Thomas Williams
    • Val van de Cabal
      • De Cabal
      • NWO
      • De Event
      • Vrijheidsbeweging
      • Exposé
      • English (Fall of the Cabal)
    • Research
      • Geschiedenis
      • Gezondheid
      • Kosmisch
      • Psychologie
      • Recht
      • Spiritualiteit
      • Symboliek
      • Terminologie
      • WingMakers
    • Dossiers
      • 9/11
      • Amerikaanse politiek
      • Baybasin
      • Corona
      • Demmink
      • Dominique
      • Georganiseerd misbruik
      • ITNJ
      • MH17
      • Oregon
      • Pedonetwerken
      • Valse vlag aanslagen
      • English (dossiers)
    • Gouden toekomst
    Ellaster
    Home»Val van de Cabal»De Cabal»De val van de Cabal
    De Cabal

    De val van de Cabal

    Ella SterBy Ella Ster20 maart 2016Updated:27 mei 2016Geen reacties6 Mins Read

    Men hoeft geen geleerde te zijn om te zien dat er iets heel erg mis is in de wereld. De conflicten in het Midden-Oosten en Palestina worden steeds gewelddadiger, Europa wordt overspoeld door hordes vluchtelingen, aanslagen zorgen voor het zwaarder bewapenen van de politie, inkomensverschillen worden steeds groter, banken dreigen steeds weer om te vallen, aandelenbeurzen kelderen omlaag en zo zijn er talloze andere factoren die zorgen voor een groeiende onvrede. Veel mensen zullen beamen dat er iets MOET veranderen. We lijken een breekpunt te bereiken, waarop het elastiekje, dat al heel lang gespannen staat, gaat breken.

    Wat voor de meerderheid van de mensen echter verborgen blijft, is dat er achter de schermen een wereldwijde oorlog woedt. Deze oorlog wordt niet benoemd in de reguliere kranten of op de tv. Het is de oorlog van de Cabal tegen de mensheid. Een strijd tussen het goed en het kwaad, die al heel lang speelt, maar waarvan we nu midden in de eindstrijd zitten. En het is erop of eronder.

    De verborgen agenda van de Cabal

    De Cabal (de heersende schaduw-elite) wil simpelweg de planeet Aarde voor zichzelf hebben. Door totale controle op de financiële wereld. Door het bezitten van alle grote corporaties. Door de wereld te besturen volgens hun Nieuwe Wereld Orde (NWO), een nieuwe werelddictatuur gebaseerd op een fascistische ideologie. Een deel van de Cabal wil zelfs een groot deel van de mensheid niet op deze planeet. Dat klinkt ongelovelijk hard, maar het is een feit waar sommige Cabal-leden openlijk voor uitkomen. Zij willen 90% van de bevolking uitroeien en de overgebleven 10% gebruiken als slaaf.

    Streven naar een eerlijke wereld

    De mensheid wil hun vrijheid terug en in vrede en harmonie leven. 99% van de mensheid wil geen oorlog meer. Men wil een herstel van de rechtsstaat en een veroordeling van de grootste criminelen – de drijvende krachten achter alle aanslagen en oorlogen – die tot nu toe boven de wet blijken te staan en vooralsnog vrijuit gaan voor hun oorlogsmisdaden. De mensheid wil een eerlijke wereld. Eerlijke verdeling van de rijkdom. Het armoedeprobleem in de wereld oplossen. Bovendien een einde aan het vernietigen van het milieu en uitputten van de grondstoffen van moeder Aarde.

    We staan dus op een keerpunt, of eigenlijk een afslag naar links of naar rechts. Dit betekent dat óf de Cabal gaat zegevieren (de 1% ten koste van de 99% van de wereldbevolking), óf de mensheid wint deze strijd en zal een welvaart en vrijheid krijgen die ongekend is. Het laat zich raden wat de 99% van de wereldbevolking zou kiezen. Dat is dus 7 miljard mensen tegen een (in de kern) kleine groep Cabal-leden. Dat moet de mensheid gemakkelijk kunnen winnen. Toch is het nog geen gelopen race. Waarom is dat eigenlijk?

    Cabal als machtige Goliath

    1. De Cabal zijn de machtigste en rijkste families op aarde. Ze zijn bovendien wereldwijd geïnfiltreerd in de top van invloedrijke organisaties, zoals de NAVO, Verenigde Naties, Wereldgezondheidsorganisatie, Centrale Banken, etc. Ze staan tevens aan de top van grote multinationals in onder andere: de olie-industrie, voedselindustrie, wapenhandel en media. Alleen al Rothschild bezit 53% van het kapitaal op aarde. Daardoor hebben ze veel macht en middelen. Ze kunnen legers, politici en verkiezingen ‘kopen’. Ze kunnen tegenstanders kapot procederen of ze kopen rechters en de justitietop om. Ze financieren pedonetwerken om politici mee te chanteren. Of ze betalen grote sommen geld aan huurmoordenaars om degene die niet omgekocht kunnen worden uit de weg te ruimen. > Lees hier over de Duistere Transnationale Beveiligingsstaat
    2. De Cabal bezit ook alle Main Stream Media, de reguliere kranten en televisiekanalen. Wereldwijd. Ze hebben zelfs controle over een groot deel van de alternatieve media op internet. Daarnaast hebben ze duizenden trollen in dienst die opzettelijk disinformatie verspreiden en eerlijke journalisten zwart maken. Volgens insiders wordt er 7 miljard per jaar besteed om deze machine te laten draaien. Daardoor hebben veel mensen geen idee wat er werkelijk achter de schermen speelt.
    3. De Cabal heeft zich al honderden jaren kunnen voorbereiden. Ze wisten al heel lang dat deze eindstrijd er ging komen. Ze hebben het financiële systeem zo ingericht dat mensen afhankelijk zijn geworden van banken en overheden, een groot deel van hun inkomen afstaan aan de Cabal (via belastingen) en niet meer zelfvoorzienend zijn.
    4. Alleen degene aan de top van de piramide heeft het totaaloverzicht. Er wordt heel veel informatie verborgen gehouden. Zelfs mensen in hoge posities zien vaak maar een klein stukje van de hele puzzel. Met het totaaloverzicht (ten minste van hun eigen systeem) heeft de Cabal-top een enorme voorsprong.

    Kennis is macht

    Als de meerderheid van de mensen zouden begrijpen wat er achter de schermen speelt en zich als een blok tegen de Cabal zouden keren is het over en uit. Dan is ‘De val van de Cabal’ een voldongen feit. De kans dat de mensheid, de 99%, glansrijk uit deze strijd komt is dan ook groter dan dat de Cabal’s Nieuwe Wereld Orde NWO wordt ingevoerd. Maar dan is het wel noodzakelijk dat mensen begrijpen wat er op het spel staat. Welke spelletjes er gespeeld worden. Wat er verborgen wordt gehouden. Welke misdaden door de Cabal worden gepleegd. En vooral: Wat we kunnen doen om de Cabal te verslaan.

    Een glorieuze overwinning

    Volgens verschillende journalisten en klokkenluiders die ‘dicht op het vuur zitten’ en dagelijks insiders binnen de top van allerlei organisaties spreken is het verlies van de Cabal bijna een voldongen feit. Zo zei Benjamin Fulford laatst: “We zijn er bijna, we kunnen bijna de overwinning grijpen.” En even later: “Nog één duwtje en dan kunnen we deze hobbel nemen.” (lees samenvatting van dit interview hier) Ook David Wilcock is al jaren optimistisch over het verslaan van de Cabal. Hij schrijft en spreekt al jaren over geplande massa-arrestaties en de vele deserteurs binnen de illuminati: “Het ziet er niet naar uit dat de Cabal genoeg steun of financiële middelen heeft om een succesvol tegenoffensief te bieden. Ze weten dat het komt en hun plannen zijn meer gericht op vluchten dan om te blijven en het tegemoet te zien.” (lees hier zijn commentaar van 8 februari 2016) Oud-militair Drake Bailey is persoonlijk betrokken bij de voorbereidingen van dit massa-arrestatieplan en begin dit jaar zegt hij optimistisch: “De betrokkenen van Het Plan zijn goed op de hoogte van alle achtergronden die een rol kunnen spelen bij wat er gaat plaatsvinden. Dat  ga je binnenkort zien. De uitvoering van Het Plan gaat zo goed als beginnen. Doe je gordel alvast maar om.” (Het Plan)

    Wat kun jij ondertussen doen?

    Een van onze machtigste wapens is het internet waarmee we informatie kunnen delen. Daarom is deze blog gestart. Om mensen te informeren, zowel de beginners die hier voor het eerst iets over willen lezen, als ingewijden die de laatste intel willen ontvangen die wereldwijd en razendsnel via allerlei internetkanalen wordt gedeeld en verspreid.

    Ella Ster*

    Artikelen door mij geschreven mogen elders gepubliceerd worden mits de auteur duidelijk bovenaan of onderaan het artikel staat vermeld. Daarnaast moet er onderaan een link naar mijn website komen: www.ellaster.nl

    > Meer weten? Lees het gerelateerde artikel Wie is de Cabal?

    Dit delen:

    • Klik om te delen met Twitter (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om te delen op Telegram (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend)

    Gerelateerd

    arrestaties Exposé2 Gouden toekomst illuminati NWO
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleVermoorde artsen wisten verband tussen nagalese, vaccins en kanker
    Next Article Een duurzame toekomst vraagt om een nieuw economisch model.
    Ella Ster

    Related Posts

    Lichtvelden

    3 januari 2023

    Profetieën staan niet vast

    13 december 2022

    Kinderen worden klaargestoomd voor de transhumanistische agenda

    3 juni 2022

    Comments are closed.

    Inschrijven mail-service
    Nederland

    Ontvang nieuwe berichten in je mail

    By Ella Ster16 november 2021
    • Recente berichten
    • Aanbevolen

    Verbied de regering Nederland in een oorlog te betrekken

    4 februari 2023

    Benjamin Fulford: De overgave van Baron de Rothschild zorgt voor aanzienlijke machtsverschuiving 

    30 januari 2023

    Het Andere Nieuws

    28 januari 2023

    Truth Be Told Rally, Londen: Een stem geven aan gewonden en nabestaanden

    25 januari 2023

    17 signalen dat je door een transformatie heen gaat

    21 april 2021

    Gates en Rockefellers speelden honderd jaar geleden de hoofdrol in fataal vaccinatie-experiment

    27 augustus 2020

    Benut je vrije wil, juist in deze tijd

    1 mei 2020

    David Icke: Alles wat je moet weten maar wat je nooit is verteld

    17 december 2019
    Woordenlijst
    Terminologie

    Deze termen moet je kennen, om te begrijpen wat er in de wereld gaande is – complete lijst

    By Ella Ster3 april 2020
    Onze selectie
    Pedonetwerken

    Pedofilieschandaal bij luxe modemerk Balenciaga breidt zich uit

    By Ella Ster2 december 2022
    Nederland

    Dit is waarom David Icke een bedreiging is

    By Ella Ster4 november 2022
    Pedonetwerken

    Anneke Lucas: “We praten over het meest duistere in de mensheid en liefde tegelijkertijd…”

    By Ella Ster23 oktober 2022
    Pedonetwerken

    Marc Dutroux werkte voor de Stasi om politici te chanteren met kinderporno

    By Ella Ster11 oktober 2022
    Exposé
    Coronavirus

    Covid-vaccins en PCR-testen beheerd door de Chinese Communistische Partij

    By Ella Ster17 juli 2022
    Pedonetwerken

    Beroemdheden als dekmantel voor wereldhandel!

    By Ella Ster29 juli 2022
    Coronavirus

    Weefselklonters in bloedvaten blijken zelf-assemblerende elektronische circuits te zijn

    By Ella Ster30 augustus 2022
    Coronavirus

    Baanbrekende rechtszaak tegen makers van coronavirus vanwege het bewapenen van Sars-CoV-2

    By Ella Ster22 oktober 2022
    Populaire berichten

    Verbied de regering Nederland in een oorlog te betrekken

    4 februari 2023

    Benjamin Fulford: De overgave van Baron de Rothschild zorgt voor aanzienlijke machtsverschuiving 

    30 januari 2023

    Het Andere Nieuws

    28 januari 2023

    Truth Be Told Rally, Londen: Een stem geven aan gewonden en nabestaanden

    25 januari 2023

    De dubieuze invloed op klimaatverandering, geo-engineering en weermodificatie

    21 januari 2023
    Research

    Verbied de regering Nederland in een oorlog te betrekken

    4 februari 2023

    De dubieuze invloed op klimaatverandering, geo-engineering en weermodificatie

    21 januari 2023

    Dr. Reiner Fuellmich gaat door na de breuk met de Duitse Corona-onderzoekscommissie

    3 oktober 2022
    Over Ella Ster
    Over Ella Ster

    Onder de pseudoniem Ella Ster ben ik begin 2014 begonnen met het delen van nieuwsberichten die niet bericht worden door de grote mediakanalen. Begin 2016 ben ik deze blog gestart.

    Deze blog is voor mensen die op zoek zijn naar de waarheid en alternatieve standpunten en biedt informatie die helpt om het referentiekader te verbreden. Het doel is om mensen op deze manier te helpen ontwaken.

    Door ook de donkere kant van de Cabal te belichten wordt deze ontmaskerd en ontkracht. Tegelijkertijd belicht ik ook de positieve kijk op de toekomst. Beide aspecten zijn essentieel om zo samen toe te werken naar de bevrijding van de planeet en een nieuwe gouden toekomst.

    Tags
    9/11 Annunaki arrestaties banksters Benjamin Fulford bewustzijn buitenaardsen Cabal China CIA coronamaatregelen coronavaccin coronavirus Deep State Demmink Event Federal Reserve geschiedenis Gouden toekomst Hillary Clinton illuminati koningshuis mensenrechtenschendingen Nazi's NWO Pedogate pedonetwerken Pentagon rechtszaak Rothschilds satanisch ritueel misbruik satanisme secret space program soevereiniteit spiritualiteit Thomas Williams transformatie Trump vaccinatie-agenda vaccinaties valse vlag aanslagen Verenigde Naties Vrijheidsbeweging WingMakers World Trust
    © 2016 Ella Ster

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.