Close Menu
Ellaster
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Over Ella Ster
    • Contact
    Telegram X (Twitter) YouTube RSS
    Ellaster
    • Home
    • Nieuws
      1. Nederland
      2. Europa
      3. Wereld
      4. Goed nieuws
      Featured

      Ondanks 4Chan-hack ontbreekt overtuigend bewijs dat Q afkomstig zou zijn van Mossad

      By Ella Ster7 juni 2025
      Recent

      Ondanks 4Chan-hack ontbreekt overtuigend bewijs dat Q afkomstig zou zijn van Mossad

      7 juni 2025

      Ella Ster in gesprek met The Maestro

      9 mei 2025

      Twijfel over zelfdoding van slachtoffer Epstein

      8 mei 2025
    • Intel
      • Benjamin Fulford
      • Clif High
      • David Icke
      • Drake Bailey
      • Journalisten
      • Kevin Annett
      • Kim Goguen
      • Klokkenluiders
      • Steve Pieczenik
      • Thomas Williams
    • Val van de Cabal
      • De Cabal
      • NWO
      • De Event
      • Vrijheidsbeweging
      • Exposé
      • English (Fall of the Cabal)
    • Research
      • Atlantis
      • Geschiedenis
      • Gezondheid
      • Kosmisch
      • Kunst
      • Psychologie
      • Recht
      • Spiritualiteit
      • Symboliek
      • Terminologie
      • WingMakers
    • Dossiers
      • 9/11
      • Amerikaanse politiek
      • Baybasin
      • Bodegravenzaak
      • Corona
      • Demmink
      • Dominique
      • Georganiseerd misbruik
      • ITNJ
      • Kinderhandel
      • Klimaatagenda
      • MH17
      • Oregon
      • Pedonetwerken
      • Valse vlag aanslagen
      • Weermodificatie
      • Wilfred Wong
      • English (dossiers)
    • Gouden toekomst
      • Events en workshops
    Ellaster
    Home»Research»Geschiedenis»Op zoek naar het verloren continent Atlantis, deel 2
    Geschiedenis

    Op zoek naar het verloren continent Atlantis, deel 2

    Ella SterBy Ella Ster10 augustus 2017Updated:9 januari 2023Geen reacties9 Mins Read

    Oude verhalen over Atlantis en andere grote verloren beschavingen uit de prehistorie, zijn lange tijd door archeologen verworpen en afgedaan als mythes. Uit wetenschapelijk onderzoek blijkt echter dat deze conclusie onjuist is en er wel degelijk bewijs is dat de menselijke beschaving minimaal tienduizenden jaren ouder is dan officeel wordt aangenomen. De recente ontdekkingen van een piramide in Indonesië van meer dan 20.000 jaar oud en de megalitische steencirkels in Turkije van 11.600 jaar oud zijn significante ontdekkingen. Deze archeologische ontdekkingen bewijzen niet alleen dat de menselijke beschaving veel ouder en mysterieuzer is dan we tot nu toe dachten, ze vragen ook om een serieuze heroverweging of het verhaal over Atlantis niet toch op waarheid is gebaseerd.

    “Alles wat we hebben geleerd over de oorsprong van beschavingen kan fout zijn,” zegt Danny Hilman Natawidjaja, een senior geoloog. De ontdekking van de (diepere lagen) van de piramide Gunung Padang op Java en het tempelcomplex Göbekli Tepe in Oost-Turkije lijken sterke aanwijzingen te zijn dat Plato gelijk had en dat er tijdens de laatste ijstijd een zeer geavanceerde beschaving heeft bestaan. Een beschaving die werd vernietigd door cataclysmische gebeurtenissen, zoals wereldwijde vloedgolven en aardbevingen tijdens een periode van grote wereldwijde instabiliteit tussen 10.800 en 9600 voor Christus. [1] Volgens Danny Hilman Natawidjaja is het gebied rond Indonesië de plek van het oude Atlantis.

    gc3b6bekli-tepe_fig-2_ (Photo- N. Becker, DAI).
    Göbekli Tepe_artist_impression
    130520145289
    test

    De megaliet Göbekli Tepe (ontdekt in 2014) is 6000 jaar ouder dan Stonehenge en betekent dat de tijdlijnen zoals deze op school en universiteiten worden onderwezen, niet langer stand houden. [3]

    Graham Hancock denkt dat de overlevenden van Atlantis een verborgen boodschap in dit monument wilden overdragen. [1]

    Gunung Padang staat bekend als de: Berg van Verlichting
    Gunung Padang staat bekend als de: Berg van Verlichting
    De diepere lagen van de piramide liggen verscholen onder de grond
    De diepere lagen van de piramide liggen verscholen onder de grond
    Huidige archeologische plek
    Huidige archeologische plek
    De basaltzuilen liggen nu kriskras door elkaar
    De basaltzuilen liggen nu kriskras door elkaar
    Artistieke impressie van hoe de tempel er vroeger uit zag
    Artistieke impressie van hoe de tempel er vroeger uit zag
    Drs. Danny Hilman (midden) senior geoloog werkzaam bij het Indonesisch Centrum voor Geotechnologie en Graham Hancock (rechts) die de geoscans van Gunung Padang bestuderen.
    Drs. Danny Hilman (midden) senior geoloog werkzaam bij het Indonesisch Centrum voor Geotechnologie en Graham Hancock (rechts) die de geoscans van Gunung Padang bestuderen.

    Gunung Padang, 70 km ten westen van Bandung in Java stond al lange tijd bekend als een heilige plek. Men heeft pas recent ontdekt dat het een piramide is, grotendeels verborgen onder de grond.

    De gebruikte bouwmethoden zijn geavanceerd en te vergelijken met de technieken die zijn gebruikt bij de bouw van de Egyptische piramides. Dit wijst op het bestaan van een geavanceerde beschaving, ver voor het einde van de laatste ijstijd.

    Alleen al uit de datering van één van de bovenste lagen, blijkt dat deze 3000 jaar ouder is dan de piramide in Gizeh. Grondboormetingen en andere onderzoekstechnieken, zoals geoscans tonen aan dat het Gunung Padang bouwwerk uit meerdere lagen bestaat, waarbij een nieuwere fase steeds bovenop een oudere laag is gebouwd.

    Door grondboormetingen op 27,5 meter diepte heeft men ook bodemmonsters gevonden waaruit blijkt dat de piramide ten minste 24.000 en waarschijnlijk zelfs 26.000 jaar oud is. [5] In dat geval zou de piramide Gunung Padang zeker 19.000 tot 21.000 jaar ouder zijn dan de Egyptische piramides.

    Atlantis bevond zich in de Stille Oceaan

    Ook archeologe Drs. Carmen Boulter denkt dat Zuid-Oost-Azië het centrale gebied is waarover Plato schreef. Ze spreekt over een Indonesische piramide van 26.000 jaar oud en over een tempel in Java waarin allerlei groeperingen van de wereld worden afgebeeld — zoals: de Maya’s, de Vedisch-Indiase, Chinese, Egyptische, Soemerische en Griekse beschaving — allemaal afgebeeld in één tempel. Zij denkt dat er een centrale beschaving heeft bestaan die later over de hele wereld is verspreid. Verschillende groepen binnen deze centrale beschaving hebben elders hun koloniën gevestigd en daar hun eigen subcultuur voortgezet.

    Al deze groepen hadden kennis over astrologie, het bouwen van piramides, commercie, heilige geometrie en uitgebreide wetenschappelijke kennis, maar elke culturele groep had zijn eigen stijl. Daardoor lijken het afzonderlijke culturen te zijn die geen contact met elkaar hadden. Maar Carmen Boulter overweegt de mogelijkheid dat de uitgesproken culturele verschillen, oorspronkelijk verschillende groepen binnen de Atlantische cultuur waren. Net zoals we binnen de Westerse cultuur verschillende culturele en religieuze stromingen kennen.

    De Atlantische cultuur was wereldwijd verspreid

    Carmen Boulter vermoedt dat er één hoofdcultuur bestond, waaruit al deze culturele subculturen zijn voortgekomen. Er zijn inderdaad sterke aanwijzingen dat er een veel oudere beschaving heeft bestaan, wiens land ten onder ging toen er 11.6000 jaar geleden (9600 jaar v. Chr) een wereldwijde catastrofe plaatsvond. De overlevenden hebben zich vervolgens over de hele wereld verspreid, om zich elders binnen hun eigen culturele groep te vestigen.

    Ook historicus Graham Hancock ziet frapante overeenkomsten tussen de symboliek, de legendes en architectonische bouwstijlen tussen verschillende antieke culturen, die afzonderlijk van elkaar geëvolueerd lijken te zijn. Hij denkt niet alleen dat deze oude culturen overlevenden zijn van een veel oudere beschaving, zijn ontdekkingen wijzen er tevens op dat deze beschaving van tienduizenden jaren oud, aan een wereldwijde vloed ten onder is gegaan. [1]

    Paradijs op aarde tijdens de ijstijd

    Boulter stelt dat er op aarde een locatie bestaat die in alle opzichten voldoet aan Plato’s beschrijving van Antlatis. Er zijn drie vulkanen en er komen 3 tectonische platen samen. Dit is niet het gebied in het midden van de Atlantische oceaan, maar het bevindt zich rond de evenaar in de Stille Oceaan. Terwijl het Noord-Amerikaanse en Europese continent in de ijstijd met een dikke ijslaag was bedekt, was dit deel van de wereld een waar paradijs. Uit de recentelijk ontdekte piramide op Java blijkt nu dat er tijdens de ijstijd op die plek in de wereld al een zeer oude beschaving heeft bestaan. Volgens haar menen verschillende archeologen dat in dit gebied rond Indonesië het oude Atlantis kan hebben bestaan.

    In die tijd was Indonesië nog verbonden met Sundaland, een groot grondgebied in Zuid-Oost-Azië in de Stille Oceaan, dat aan het einde van de ijstijd grotendeels aan enorme overstromingen ten onder ging, waarna Indonesië zijn huidige vorm kreeg. [4] Ook het bestaan van de Hill Tribes die over een groot gebied in de Pacific zijn verspreid— en terug zijn te vinden in een gebied dat zich helemaal uitstrekt van Japan, de Fillipijnen, Indonesië tot aan Australië — is een sterke aanwijzing dat in dit deel van de oceaan vroeger wellicht door een groter eiland met elkaar verbonden was.

    Donkergrijze gebied was het Sundaland in de ijstijd
    Donkergrijze gebied was het Sundaland in de ijstijd
    In de ijstijd zat Java vast aanZuid-Oost-Azië
    In de ijstijd zat Java vast aanZuid-Oost-Azië
    Aangenaam klimaat in Indonesië tijdens de ijstijd
    Aangenaam klimaat in Indonesië tijdens de ijstijd

    Carmen Boulter wijst erop dat we echter een mindset hebben waarbij we ervan uitgaan dat Atlantis Westers was. Uit allerlei archeologisch onderzoek blijkt inderdaad dat de antieke culturen rond de Middellandse Zee een connectie hadden met een veel oudere beschaving, zoals blijkt uit de Atlantische en Egyptische kunstschatten van meer dan 10.000 jaar voor Christus die recentelijk in Turkije gevonden zijn. Boulter denkt dat deze antieke beschavingen rond de Middellandse Zee waarschijnlijk koloniën waren, maar niet het centrale gebied, waarover Plato het had.

    Volgens sommige (niet wetenschappelijke) bronnen waren er honderdduizenden jaren geleden 3 werelddelen met beschavingen die verloren gingen: Atlantis, Lemuria en Kumari Kandam. Talloze archeologische vondsten rond de kustlijn van India, Indonesië, Paaseiland, Bimini eilanden en Ierland die veel ouder zijn dan de officiële beschavingen, wijzen erop dat deze claim minstens een kern van waarheid moet hebben. [1] [2]

    Atlantische stedenbouw

    Men had in die tijd de gewoonte om steden met cirkelvormige kanalen te bouwen. restanten van een dergelijke stedelijke structuur zijn volgens Carmen Boulter op diverse plekken op de wereld teruggevonden.

    Volgens Carmen Boulter is Atlantis dan ook vooral een cultuur en in mindere mate een land of een gebied. Het was een zeevarend volk dat zich over de hele wereld heeft verspreid. In de Atlantische tijd bouwden ze hun steden op een bepaalde manier, met cirkelachtige kanalen, waarbij de schepen via een ingang rond de stad voeren, hun vracht losten, vervolgens verderop een nieuwe vracht oppikten en via een andere uitgang de haven uitvoeren. Bij deze bouw bevond het stedelijke centrum zich in het midden van deze kanalen, waaromheen de mensen woonden. Er zijn volgens haar verschillende plekken op de wereld waar resten van een dergelijke stedelijke structuur zijn gevonden.

    Beschaving is tienduizenden jaren ouder dan in de geschiedenisboeken staat

    Historicus Graham Hancock denkt zelfs dat de antieke beschavingen zoals de Grieken, Egyptenaren en de beschaving in Mesopetamië zijn voortgekomen uit een veel oudere beschaving die ongeveer 11.600 jaar geleden verloren ging. Zijn ontdekkingen wijzen erop dat deze antieke beschavingen rond de Middellandse Zee, niet alleen veel ouder zijn dat de officiële lezing ons wil doen geloven, maar de overlevenden zijn van een oorspronkelijke beschaving waarover Plato en ook andere geschriften van getuigen. [1]

    Dat betekent echter niet dat het oude Atlantis zich rond de Middelandse zee of in de Atlantische Oceaan bevond. “We willen Atlantis graag zien als Westers en niet Aziatisch. Dus er wordt heel veel moeite gedaan om ons in die denkrichting te blijven sturen, terwijl het bewijs iets anders laat zien,” zegt Carmen Boulter. Ze denkt dat veel informatie over Atlantis, is bedoeld is om ons bewust af te leiden van de échte waarheid. Zij gaat ervan uit dat de overlevenden van de Atlantis ramp, elders op de wereld iets van hun eigen culuur probeerden te behouden. Ze hadden het gevoel van noodzaak om hun cultuur en kennis veilig te stellen.

    Griekse en Egyptische beschaving waren overlevenden van Atlantis

    Volgens Graham Hancock was Egypte één van de plekken waar de Atlantiërs neerstreken en hun oude cultuur opbouwden. Op de muren van de Edfu-tempel op de westoever van de Nijlvallei, staat in de inscripties geschreven dat de oude Egyptenaren niet Egyptisch waren, maar oorspronkelijk op een heilig eiland midden in een grote oceaan woonden, dat aan een verschrikkelijke ramp van vloedgolven en branden ten onder ging. Het doel van de overlevenden die zich in Egypte hadden gevestigd, was niets minder dan de heropbouw en het herleven van hun verloren thuisland. [1]

    Inscripties op de Edfu-tempel

    > lees verder in deel 2.2: Grafheuvels en piramides bevatten verborgen spirituele kennis

    Ella Ster* | bron: ellaster.nl

    Artikelen door mij geschreven mogen alleen 1:1 elders gepubliceerd worden mits de auteur Ella Ster* duidelijk bovenaan of onderaan het artikel staat vermeld. Daarnaast moet er onderaan de vermelding staan: “Bron: www.ellaster.nl”

    Bronnen:

    [1]  “Magicians of the Gods”; Graham Hancock
    [2]  “Land of the Pharaohs”; Andrew Power
    [3]  The Tepe Telegrams
    [4]  Atlantis in the Java Sea
    [5]  Officiële website van Graham Hancock
    [6]  Ancient structure in Indonesia could be up to 20,000 years old
    [7]  8 Mysterious Facts about Gunung Padang

    Lees ook:

    >  Deel 2.2: Grafheuvels en piramides bevatten verborgen spirituele kennis
    >  Egyptische kunstschatten van 10.000 jaar oud uit de Atlantis-periode ontdekt
    >  Op zoek naar het verloren continent Atlantis, deel 1

    Dit delen:

    • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
    • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
    • Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) Pinterest
    • Klik om te delen op Telegram (Wordt in een nieuw venster geopend) Telegram
    • Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
    • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
    • Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
    • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print
    • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail

    Gerelateerd


    Ontdek meer van Ellaster

    Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

    Atlantis Exposé2 geschiedenis
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleLiefdeloosheid creëert dood. Liefde creëert leven
    Next Article Grafheuvels en piramides bevatten verborgen spirituele kennis
    Ella Ster

    Related Posts

    De machtige militaire alliantie die het gebruik van kernwapens niet zal toestaan

    4 juni 2025

    Lezing: Het plan om de wereld te redden

    11 mei 2025

    Ard Pisa over mysterieuze ondergrondse structuren en tunnelstelsel onder de piramide in Gizeh

    18 april 2025
    • Recente berichten
    • Aanbevolen

    Ondanks 4Chan-hack ontbreekt overtuigend bewijs dat Q afkomstig zou zijn van Mossad

    7 juni 2025

    De machtige militaire alliantie die het gebruik van kernwapens niet zal toestaan

    4 juni 2025

    RFK Jr. presenteert dik MAHA-rapport ‘Onze kinderen weer gezond maken’

    30 mei 2025

    Lezing: Het plan om de wereld te redden

    11 mei 2025

    Hunebedden om te bekrachtigen, transformeren en te helen

    4 januari 2025

    De 10 Shaolin Deugden kunnen je leven veranderen

    31 juli 2024

    Hoe we ‘Goliath’ kunnen verslaan

    29 juli 2019

    Het Venus Project: creatie van een échte intelligente beschaving op aarde

    20 december 2017
    Advertentie
    Ella Ster's Mailservice
    Nederland

    Ontvang nieuwe berichten in je mail

    By Ella Ster16 november 2021
    Woordenlijst
    Terminologie

    Deze termen moet je kennen, om te begrijpen wat er in de wereld gaande is – complete lijst

    By Ella Ster3 april 2020
    Onze selectie
    Kosmisch

    Steven Greer: Openbaarmaking van geheime technologie kan de wereld transformeren

    By Ella Ster24 februari 2025
    Psychologie

    Helen Hadsell: de koningin van manifestatiekracht

    By Ella Ster7 februari 2025
    Gezondheid

    Oncoloog dr. Makis over successen in kankerbehandeling met ivermectine en fenbendazole

    By Ella Ster13 december 2024
    Exposé

    Shadowgate: “Jouw realiteit wordt gehackt”

    By Ella Ster8 augustus 2024
    Exposé
    Geschiedenis

    Het Q-team begon al een halve eeuw geleden met hun plan

    By Ella Ster2 september 2020
    Pedonetwerken

    Pizzagate: feit of fictie?

    By Ella Ster29 augustus 2021
    Geschiedenis

    De vermeende dubbelganger van Paul McCartney

    By Ella Ster29 maart 2024
    Baybasin

    Gideon van Meijeren: vrijlating Hüseyin Baybaşin wordt gefrustreerd

    By Ella Ster26 augustus 2024
    Populaire berichten

    Ondanks 4Chan-hack ontbreekt overtuigend bewijs dat Q afkomstig zou zijn van Mossad

    7 juni 2025

    De machtige militaire alliantie die het gebruik van kernwapens niet zal toestaan

    4 juni 2025

    RFK Jr. presenteert dik MAHA-rapport ‘Onze kinderen weer gezond maken’

    30 mei 2025

    Lezing: Het plan om de wereld te redden

    11 mei 2025

    Ella Ster in gesprek met The Maestro

    9 mei 2025
    Research

    De machtige militaire alliantie die het gebruik van kernwapens niet zal toestaan

    4 juni 2025

    RFK Jr. presenteert dik MAHA-rapport ‘Onze kinderen weer gezond maken’

    30 mei 2025

    Ard Pisa over mysterieuze ondergrondse structuren en tunnelstelsel onder de piramide in Gizeh

    18 april 2025
    Over Ella Ster
    Over Ella Ster

    Onder de pseudoniem Ella Ster ben ik begin 2014 begonnen met het delen van nieuwsberichten die niet bericht worden door de grote mediakanalen. Begin 2016 ben ik deze blog gestart.

    Deze blog is voor mensen die op zoek zijn naar de waarheid en alternatieve standpunten en biedt informatie die helpt om het referentiekader te verbreden. Het doel is om mensen op deze manier te helpen ontwaken.

    Door ook de donkere kant van de Cabal te belichten wordt deze ontmaskerd en ontkracht. Tegelijkertijd belicht ik ook de positieve kijk op de toekomst. Beide aspecten zijn essentieel om zo samen toe te werken naar de bevrijding van de planeet en een nieuwe gouden toekomst.

    Tags
    Agenda 21 Amerikaanse verkiezingen Annunaki bewustzijn Bodegraven buitenaardsen China CIA coronacrisis coronamaatregelen coronavaccin coronavirus Covid-19-vaccin Deep State Demmink Event Exposé2 FBI geschiedenis Gouden toekomst illuminati Jeffrey Epstein justitie koningshuis mensenrechten mensenrechtenschendingen Nazi's NWO Oekraïne pedofilie pedonetwerken Pizzagate rechtsstaat rechtszaak satanisch ritueel misbruik satanisme soevereiniteit spiritualiteit transformatie Trump vaccinatie-agenda vaccinaties valse vlag aanslagen Vrijheidsbeweging WingMakers
    © 2016, Ella Ster
    © 2016 Ella Ster

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

     

    Reacties laden....