Ellaster
    Facebook Twitter Instagram
    • Over Ella Ster
    • Contact
    • Schrijvers: insturen artikel
    • Stuur een nieuwstip!
    Facebook Twitter RSS
    Ellaster
    • Home
    • Nieuws
      1. Nederland
      2. Europa
      3. Wereld
      4. Goed nieuws
      Featured

      Goed nieuws: Pfizer aangeklaagd, smart city fiasco, Covid-boetes geschrapt, Robert Kennedy jr. mogelijk presidentskandidaat

      By Ella Ster10 maart 2023
      Recent

      Goed nieuws: Pfizer aangeklaagd, smart city fiasco, Covid-boetes geschrapt, Robert Kennedy jr. mogelijk presidentskandidaat

      10 maart 2023

      Biolab in Erasmus Universiteit Rotterdam maakte dodelijker griepvirus

      5 maart 2023

      Jorn Luka in goed gesprek met Sander Compagner

      20 februari 2023
    • Intel
      • Benjamin Fulford
      • Clif High
      • David Icke
      • Drake Bailey
      • Journalisten
      • Kevin Annett
      • Kim Goguen
      • Klokkenluiders
      • Thomas Williams
    • Val van de Cabal
      • De Cabal
      • NWO
      • De Event
      • Vrijheidsbeweging
      • Exposé
      • English (Fall of the Cabal)
    • Research
      • Geschiedenis
      • Gezondheid
      • Kosmisch
      • Psychologie
      • Recht
      • Spiritualiteit
      • Symboliek
      • Terminologie
      • WingMakers
    • Dossiers
      • 9/11
      • Amerikaanse politiek
      • Baybasin
      • Corona
      • Demmink
      • Dominique
      • Georganiseerd misbruik
      • ITNJ
      • MH17
      • Oregon
      • Pedonetwerken
      • Valse vlag aanslagen
      • English (dossiers)
    • Gouden toekomst
    Ellaster
    Home»Intel»Kevin Annett»Kevin Annett over de jeugdinstellingen, vervalsen van dossiers, NLA en Pizzagate

    Kevin Annett over de jeugdinstellingen, vervalsen van dossiers, NLA en Pizzagate

    0
    By Ella Ster on 14 januari 2017 Kevin Annett

    Veel mensen willen zich liever niet verdiepen in het onderwerp kindermisbruik. Volgens Kevin vergt het een innerlijke groei om door de angst en emoties te breken. “We moeten onze eigen bewustzijn en spiritualiteit verruimen, om hier mee om te gaan,” aldus Kevin. Het onderwerp raakt dan ook de kern van het kwaad. De paradox is dat we het collectief onder ogen moeten zien om het in positieve zin te veranderen. Kevin is al decennialang bezig met deze bewustzijnsverandering. Op 6 januari 2017 sprak ik weer met hem.

    Er zijn gelukkig groepen mensen die zich blijven inzetten om deze wanstaltige praktijken aan het licht te brengen. Kevin vertelt dat er recentelijk protestacties en zuiverende ceremonies rond een aantal hotspots gehouden zijn, zoals de kathedralen in New York, Montreal, Londen en Rome. Ook zijn er demonstraties bij de gebouwen van de Europese Unie in Brussel en Genève gehouden, omdat er informatie naar buiten gekomen is over de betrokkenheid van politici.

    Deze misdaden moeten onophoudelijk aan het licht worden gebracht, met name omdat de mainstream media weigert grote namen en organisaties te vermelden. Hij vertelt: “Daders zijn heel erg bang om ontmaskerd te worden. Als een lid van een netwerk begint te praten, slaat de rest op de vlucht. Ze reageren overdreven, omdat ze weten dat ze schuldig zijn. En wij hebben de kracht van de waarheid aan onze zijde.”

    “We kunnen nooit het effect zien van wat we over het algemeen doen. We planten veel zaadjes en op een dag spat het allemaal uit elkaar.”

    Kevin Annett

    Kinderen in jeugdzorginstellingen vaker misbruikt

    Kevin beaamt dat de kinderbescherming en andere jeugdzorginstellingen wereldwijd een dubieuze rol vervullen. Hij heeft op basis van eigen onderzoek ontdekt dat kinderen die in kindertehuizen of pleeggezinnen terecht komen, 300 keer meer kans maken om misbruikt te worden. Sociaal werkers die voor die instellingen werken, worden onder druk gezet om hun mond te houden. Soms wordt zelfs geëist dat ze een geheimhoudingsverklaring tekenen, zodat ze niks over de misstanden binnen de organisatie naar buiten brengen. Dat is volgens hem een duidelijk teken dat er sprake is van criminaliteit.

    Hij ziet een heel duidelijke tendens om de slachtoffers en de klokkenluiders van ritueel misbruik in diskrediet te brengen. Zo heb je bijvoorbeeld de bedachte term lost memory syndrome, een prachtige omschrijving die tegen slachtoffers wordt ingebracht om getuigenverklaringen van tafel te vegen. En klokkenluiders die veelvuldig de praktijken van kindermisbruik naar buiten brengen, worden uiteindelijk zelf van misbruik beschuldigd.

    Het decriminaliseren van pedofilie

    Tegelijkertijd is er ook de tendens om pedofilie te normaliseren. Kevin: “In de DSM-manual wordt de verkrachting van een kind geherdefinieerd als een seksuele oriëntatie in plaats van een afwijking.” Ze decriminaliseren pedofilie door de wetgeving en de medische standaard aan te passen. In Canada staat er momenteel 1 jaar gevangenisstraf op het verkrachten van een kind, terwijl je 5 jaar gevangenisstraf kunt krijgen voor het bezit van marihuanaplanten.

    In Canada staat er momenteel 1 jaar gevangenisstraf op het verkrachten van een kind, terwijl je 5 jaar gevangenisstraf kunt krijgen voor het bezit van marihuanaplanten.

    Uiteindelijk moet de mens de politieke wil hebben om te zien wat er werkelijk speelt en daaraan daadwerkelijk iets te veranderen, aldus Kevin. Kinderhandel en pedonetwerken opereren op zeer hoog niveau, in regeringen en gerechtshoven.

    Vervalste en verduisterde dossiers

    Het juridisch systeem speelt sowieso een dubieuze rol, omdat blijkt dat het standaard is om twee parallelle dossiers aan te leggen. Een dossier met informatie waarin links naar mensen in hogere kringen zichtbaar zijn en een openbaar dossier waarbij alles is afgezwakt. Er wordt veel moeite gedaan om bewijsmateriaal te verduisteren en ervoor te zorgen dat mensen binnen de overheid nooit berecht zullen worden.

    Zelfs de historische archieven worden vervalst en Kevin noemt het boek de ‘History Thieves’, over het herschrijven van de geschiedenis. Ook verwijst hij naar een recent artikel in de Guardian waaruit blijkt dat een groot deel van de bewaarde archieven vervalste documenten bevatten, die niet de daadwerkelijke gebeurtenissen in de geschiedenis prijsgeven.

    Binnen of buiten het huidige rechtssyteem operen

    Hoewel we binnen het huidige rechtssysteem af en toe successen kunnen behalen, zoals ook de Amerikaanse organisatie NLA (National Liberty Alliance) laat zien door simpelweg rechtbankwaarnemers naar zittingen te sturen waardoor uithuisplaatsingen worden terug gedraaid, is Kevin van mening dat we onze eigen rechtbanken, zoals de ITCCS nodig hebben. “We kunnen niet rekenen op een bullebak die af en toe aardig is.”

    Pizzagate

    Kevin denkt dat er met Pizzagate, de recente onthullingen over satanisch ritueel misbruik in Washington DC, oprechte ontdekkingen zijn gedaan. Er worden machtige mensen genoemd, maar men noemt niet het systeem dat er achter zit. Het is allemaal verbonden met machtige organisaties. In Europa worden kinderen door Ndrangheta (de maffia) geleverd. Deze krachten worden in de verslagen niet genoemd. Kevin beschouwt de Pizzagate-onthullingen om die reden als een soort afleidingsmanoeuvre, die onze aandacht afhoudt van de echte daders.

    Kevin heeft onlangs een vierde boek gepubliceerd: “1497 and So On: A History of White People in Canada: OR The Caucasian Healing.” Het is verkrijgbaar bij Amazon.com.

    [columns]
    [column size=”1/3″]

    caucasian_healingThe Caucasian Healing[/column]

    [/columns]

    Helaas was de verbinding tijdens het gesprek niet optimaal, waardoor de audiokwaliteit wisselt en er audiofragmenten zijn weggevallen. Desondanks was het een boeiend gesprek en de moeite waard om te beluisteren. (Video met dank aan Paul)

    Ella Ster*  |  bron: ellaster.nl

    Artikelen door mij geschreven mogen alleen 1:1 elders gepubliceerd worden mits de auteur Ella Ster* duidelijk bovenaan of onderaan het artikel staat vermeld. Daarnaast moet er onderaan de vermelding staan: “Bron: www.ellaster.nl”

    Dit delen:

    • Klik om te delen met Twitter (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om te delen op Telegram (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend)
    • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend)

    Gerelateerd

    jeugdzorg pedonetwerken satanisme Vrijheidsbeweging
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleWereldwijd wordt de kinderbescherming als instrument gebruikt om mensenrechten te schenden
    Next Article Truth, Honor & Integrity radioshow van van Thomas Williams van 12 januari 2017
    Ella Ster

    Related Posts

    Officieel onderzoek naar kindermisbruik in 8 stappen

    12 november 2022

    Anneke Lucas: “Talking about the darkest thing in humanity and love at the same time”

    5 november 2022

    Anneke Lucas: “We moeten onszelf bekrachtigen”

    29 oktober 2022

    Comments are closed.

    • Recente berichten
    • Aanbevolen

    Klokkenluider Roelie Post: “Kinderen zijn handelswaar geworden”

    23 maart 2023

    Gecanceld en geboycot: “Wat ik allemaal heb doorstaan”

    21 maart 2023

    Goed nieuws: Pfizer aangeklaagd, smart city fiasco, Covid-boetes geschrapt, Robert Kennedy jr. mogelijk presidentskandidaat

    10 maart 2023

    9 opmerkelijke feiten rond de Amerikaanse verkiezingen

    8 maart 2023

    17 signalen dat je door een transformatie heen gaat

    21 april 2021

    Gates en Rockefellers speelden honderd jaar geleden de hoofdrol in fataal vaccinatie-experiment

    27 augustus 2020

    Benut je vrije wil, juist in deze tijd

    1 mei 2020

    David Icke: Alles wat je moet weten maar wat je nooit is verteld

    17 december 2019
    Woordenlijst
    Terminologie

    Deze termen moet je kennen, om te begrijpen wat er in de wereld gaande is – complete lijst

    By Ella Ster3 april 2020
    Onze selectie
    Nederland

    Dit is waarom David Icke een bedreiging is

    By Ella Ster4 november 2022
    Pedonetwerken

    Anneke Lucas: “We praten over het meest duistere in de mensheid en liefde tegelijkertijd…”

    By Ella Ster23 oktober 2022
    Pedonetwerken

    Marc Dutroux werkte voor de Stasi om politici te chanteren met kinderporno

    By Ella Ster11 oktober 2022
    Pedonetwerken

    Pizzagate: feit of fictie?

    By Ella Ster29 augustus 2021
    Exposé
    Coronavirus

    Covid-vaccins en PCR-testen beheerd door de Chinese Communistische Partij

    By Ella Ster17 juli 2022
    Pedonetwerken

    Beroemdheden als dekmantel voor wereldhandel!

    By Ella Ster29 juli 2022
    Coronavirus

    Weefselklonters in bloedvaten blijken zelf-assemblerende elektronische circuits te zijn

    By Ella Ster30 augustus 2022
    Coronavirus

    Baanbrekende rechtszaak tegen makers van coronavirus vanwege het bewapenen van Sars-CoV-2

    By Ella Ster22 oktober 2022
    Populaire berichten

    Klokkenluider Roelie Post: “Kinderen zijn handelswaar geworden”

    23 maart 2023

    Gecanceld en geboycot: “Wat ik allemaal heb doorstaan”

    21 maart 2023

    Goed nieuws: Pfizer aangeklaagd, smart city fiasco, Covid-boetes geschrapt, Robert Kennedy jr. mogelijk presidentskandidaat

    10 maart 2023

    9 opmerkelijke feiten rond de Amerikaanse verkiezingen

    8 maart 2023

    Biolab in Erasmus Universiteit Rotterdam maakte dodelijker griepvirus

    5 maart 2023
    Research

    Achtervolgd door je eigen schaduw: “We houden je in de gaten”

    2 maart 2023

    Verbied de regering Nederland in een oorlog te betrekken

    4 februari 2023

    De dubieuze invloed op klimaatverandering, geo-engineering en weermodificatie

    21 januari 2023
    Over Ella Ster
    Over Ella Ster

    Onder de pseudoniem Ella Ster ben ik begin 2014 begonnen met het delen van nieuwsberichten die niet bericht worden door de grote mediakanalen. Begin 2016 ben ik deze blog gestart.

    Deze blog is voor mensen die op zoek zijn naar de waarheid en alternatieve standpunten en biedt informatie die helpt om het referentiekader te verbreden. Het doel is om mensen op deze manier te helpen ontwaken.

    Door ook de donkere kant van de Cabal te belichten wordt deze ontmaskerd en ontkracht. Tegelijkertijd belicht ik ook de positieve kijk op de toekomst. Beide aspecten zijn essentieel om zo samen toe te werken naar de bevrijding van de planeet en een nieuwe gouden toekomst.

    Tags
    9/11 Annunaki arrestaties banksters Benjamin Fulford bewustzijn buitenaardsen Cabal China CIA coronamaatregelen coronavaccin coronavirus Deep State Demmink Event Federal Reserve geschiedenis Gouden toekomst Hillary Clinton illuminati koningshuis mensenrechtenschendingen Nazi's NWO Pedogate pedonetwerken Pentagon rechtszaak Rothschilds satanisch ritueel misbruik satanisme secret space program soevereiniteit spiritualiteit Thomas Williams transformatie Trump vaccinatie-agenda vaccinaties valse vlag aanslagen Verenigde Naties Vrijheidsbeweging WingMakers World Trust
    © 2016 Ella Ster

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

     

    Reacties laden....