Close Menu
Ellaster
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Over Ella Ster
    • Contact
    Telegram X (Twitter) YouTube RSS
    Ellaster
    • Home
    • Nieuws
      1. Nederland
      2. Europa
      3. Wereld
      4. Goed nieuws
      Featured

      De machtsstrijd tussen de oude en nieuwe garde en hoe ze technologie inzetten

      By Ella Ster23 juni 2025
      Recent

      De machtsstrijd tussen de oude en nieuwe garde en hoe ze technologie inzetten

      23 juni 2025

      Ondanks 4Chan-hack ontbreekt overtuigend bewijs dat Q afkomstig zou zijn van Mossad

      7 juni 2025

      Ella Ster in gesprek met The Maestro

      9 mei 2025
    • Intel
      • Benjamin Fulford
      • Clif High
      • David Icke
      • Drake Bailey
      • Journalisten
      • Kevin Annett
      • Kim Goguen
      • Klokkenluiders
      • Riccardo Bosi
      • Steve Pieczenik
      • Thomas Williams
    • Val van de Cabal
      • De Cabal
      • NWO
      • De Event
      • Vrijheidsbeweging
      • Exposé
      • English (Fall of the Cabal)
    • Research
      • Atlantis
      • Geschiedenis
      • Gezondheid
      • Kosmisch
      • Kunst
      • Psychologie
      • Recht
      • Spiritualiteit
      • Symboliek
      • Terminologie
      • WingMakers
    • Dossiers
      • 9/11
      • Amerikaanse politiek
      • Baybasin
      • Bodegravenzaak
      • Corona
      • Demmink
      • Dominique
      • Georganiseerd misbruik
      • ITNJ
      • Kinderhandel
      • Klimaatagenda
      • MH17
      • Oregon
      • Pedonetwerken
      • Valse vlag aanslagen
      • Weermodificatie
      • Wilfred Wong
      • English (dossiers)
    • Gouden toekomst
      • Events en workshops
    Ellaster
    Home»Research»Psychologie»De controle van regeringsleiders en val van het kabinet
    Psychologie

    De controle van regeringsleiders en val van het kabinet

    Ella SterBy Ella Ster16 januari 202128 reacties8 Mins Read

    Het politieke toneel is in wezen niet veel meer dan een poppenkast. Politici zijn de marionetten van de krachten achter de schermen. Ze zijn in de tang van degenen hoger in de machtspiramide. Die machthebbers behoren tot de mind control-groepen en beschikken over geavanceerde technologieën. Hun afkomst verklaart de Draconische maatregelen die ze steeds maar willen doorvoeren.

    In de wereldwijde machtspiramide staan de meeste politici op een behoorlijk laag niveau — net iets boven het ‘gewone’ volk — en worden aangestuurd door de bloedlijnfamilies. 60% van regeringsleiders behoort tot hun satanisch netwerk en zijn vaak al als kind onderworpen aan een op trauma gebaseerde vorm van mind control. Dit veroorzaakt een psychopathische persoonlijkheid en maakt hen uiterst manipuleerbaar.

    Die manipulatie is met toepassing van artificiële intelligentie veel geavanceerder dan veel mensen zich realiseren. Voor het gemiddelde publiek gaat dit alles wellicht hun pet te boven, het zijn zaken ver buiten hun referentiekader. Toch is het belangrijk om te beseffen dat de werkelijke macht elders ligt en de psychopathische regeringsleiders niet in het belang van hun bevolking opereren. Mind control wordt niet alleen ingezet om regeringsleiders aan te sturen, maar ook tegen de bewuste zielen die een bedreiging zijn voor het establishment.

    Marianne Stelling heeft veel inzichten in mind control. Deze inzichten heeft zij opgedaan middels downloads van informatie over haar persoonlijke ontvoeringen door diverse mind control groepen. Vanuit deze inzichten is dit artikel door haar geschreven.

    Mind control groepen en bloedlijnen

    Door: Marianne Stelling

    Het programmeren van mensen

    Mind controllers zijn in groepen georganiseerd. Zij hebben als doel het programmeren en traumatiseren van mensen, en dan vooral mensen die zij als bedreiging ervaren voor de status quo van deze wereld. Mind control groepen hebben beschikking over geavanceerde technologieën die zij in samenwerking met buitenaardse cyborg beschavingen op aarde installeren.

    Mind control groepen zijn van oorsprong georganiseerd in kleine eenheden, hiërarchisch van aard. Deze eenheden hebben betrekking op specialismes die te maken hebben met de aard van programmering van mensen.

    Het programmeren van mensen houdt in het inkaderen van hun denken en daarmee hun handelen. Hiermee ontstaat er een persoonlijkheid met rollen. We kunnen hierbij denken aan de rol van de narcist, de rollen van echtgenoot of echtgenote, de rol van ondergeschikte huisvrouw. Deze rollen zorgen ervoor dat iemand hiervan uit leeft in plaats van uit zichzelf, vanuit eigen kracht. Het creëren vanuit zichzelf, vanuit eigen kracht, moet te allen tijde voorkomen worden. Dit is namelijk een bedreiging voor de niet welwillende krachten, omdat er dan sprake is van onvoorspelbaarheid.

    Het creëren vanuit zichzelf, vanuit eigen kracht, moet te allen tijde voorkomen worden. Dit is namelijk een bedreiging voor de niet welwillende krachten, omdat er dan sprake is van onvoorspelbaarheid.

    Mind control groepen hebben elk hun specialisme. Dit moet ervoor zorgen dat zij optimaal presteren als het gaat om het programmeren en traumatiseren van mensen.

    Mind controllers en bloedlijnen

    Mind controllers zijn geboren in gezinnen waarin de vader en/of de moeder afstamt van zogenaamde bloedlijnen. Deze bloedlijnen gaan terug tot aan het begin van de aarde. De bloedlijnen beginnen met cyborg regeringsleiders die afkomstig zijn van buitenaardse planeten en naar de aarde zijn gereisd om hier bloedlijnen te starten. Deze bloedlijnen lopen door tot aan de huidige tijd.

    In bloedlijnen zijn veel koninklijke huizen aanwezig. Veel koninklijke huizen bevatten bloedlijnen die veel cyborg codes bevatten. Hier putten zijn hun artificiële kracht uit.

    Bloedlijnen moeten in stand gehouden worden met codes uit oorspronkelijke werelden. Deze codes zijn nodig om het lichaam in stand te houden. Daarom dat mensen met een oorspronkelijk bewustzijn vaak worden geboren in bloedlijnen.

    Mind controllers dragen dus zowel cyborg als oorspronkelijke codes in zich. Hierdoor hebben zijn een zogenaamd hybride bewustzijn. Een hybride bewustzijn houdt in dat er een laagje van vriendelijkheid aanwezig is die altijd naar buiten toe wordt getoond. Het andere deel van het bewustzijn wordt zelden in familiekring getoond en wordt gebruikt om hun duistere praktijken uit te voeren. Deze duistere praktijken zijn kwaadaardig van aard.

    Een hybride bewustzijn houdt in dat er een laagje van vriendelijkheid aanwezig is die altijd naar buiten toe wordt getoond. Het andere deel van het bewustzijn wordt zelden in familiekring getoond en wordt gebruikt om hun duistere praktijken uit te voeren. Deze duistere praktijken zijn kwaadaardig van aard.

    Mind control groepen en specialismes

    De specialismes van mind control groepen zijn gevarieerd. Dit heeft te maken met dat er zeer veel verschillende ingangen zijn in het uitvoeren van mind control activiteiten. Hiermee wordt bedoeld dat het uitvoeren van mind control niet eenduidig is en dat er zeer veel variëteit is in het uitvoeren van de rol van mind controller. Voorbeelden hiervan zijn het ontwikkelen van zeer geavanceerde technologie en het ontvoeren van het bewustzijn van mensen om hen te programmeren en traumatiseren.

    Mind controllers zijn zeer kwaadaardig. Deze kwaadaardigheid blijkt uit de diepe trauma’s die in mensen worden ingevoegd. Deze trauma’s reiken tot diep in het celgeheugen en het vergt buitengewoon veel inspanning om hen tot rust te brengen. Het traumatiseren van de mens met een oorspronkelijk bewustzijn is hun grootste doel.

    Mind control groepen zijn wereldwijd aanwezig. Er zijn groepen die nationaal georiënteerd zijn en groepen die wereldwijd hun activiteiten uitvoeren.

    Mind controllers en hun voeding

    Veel mind controllers hebben het uitvoeren van seksuele handelingen met mensen met oorspronkelijk bewustzijn nodig om hun lichamen in stand te houden. Dit doen zij over het algemeen via ontvoeringen.

    Veel mensen in bloedlijnen hebben satanisch ritueel misbruik nodig om hun lichaamsstructuur in stand te houden.

    Veel mensen in bloedlijnen hebben satanisch ritueel misbruik nodig om hun lichaamsstructuur in stand te houden. Dit geldt dus ook voor bijna alle mind controllers. Ook dit doen zij over het algemeen via ontvoeringen.

    Het zuiver houden van bloedlijnen

    De meeste regeringsleiders zijn in bloedlijnen geboren. Bijvoorbeeld de vader van premier Mark Rutte was een mind controller. Ook vele mensen in de entertainmentindustrie, alsmede de top van het bedrijfsleven en het leger zijn in bloedlijnen geboren. We noemen dit dan ook wel de geheime adel.

    Het zuiver houden van bloedlijnen kost veel inspanning en controle. Een bloedlijn met veel mensen met alleen aardse codes raakt in verval en verliest daarmee aan cyborg kracht. Daarom dan ook dat het er bij de adel veel aan gelegen is de bloedlijnen van de koninklijke familie zuiver te houden.

    Tot slot

    Mind controllers voeren hun activiteiten uit tot de definitieve bewustzijnsval heeft plaatsgevonden. Daarmee is hun doel bereikt, namelijk het volledig teniet doen van de creatiekracht van de mens met een oorspronkelijk bewustzijn. Deze definitieve bewustzijnsval is over enige tientallen jaren bereikt.

    © Marianne Stelling  |  mariannestelling.nl  |  matrixlagen.nl

    De val van het kabinet

    Door: Ella Ster

    Op haar website mariannestelling.nl heeft Marianne een aantal interessante beschouwingen over de val van het kabinet geplaatst. De val van het kabinet was nodig om de macht te consolideren. “Er was namelijk sprake van een kortstondig verlies van macht.” Het demissionaire kabinet heeft door de nieuwe situatie (tijdelijk) meer macht. Toch geeft Marianne ook aan dat er processen gaande zijn om Mark Rutte in hechtenis te nemen. Zij krijgt deze informatie door vanuit haar bewustzijn contact te leggen met het informatieveld, dat alles met iedereen verbindt. Zij heeft vermogens om op diepe lagen van de mens te kijken en in verschillende lagen van de matrix. Zij leest hierbij de informatievelden.

    Met haar websites wil Marianne mensen informeren over de diepere structuren die bepalend zijn voor de aansturing en manipulatie van regeringsleiders en de mensheid. Het gaat over onderwerpen, die niet door ons worden waargenomen en daardoor ook steeds maar weer door kunnen gaan. Het is informatie zoals Marianne deze waarneemt. Deze informatie vergt een open mind en het oprekken van het referentiekader, iets dat sowieso noodzakelijk is om daadwerkelijk te begrijpen wat er op aarde gaande is.

    Ondanks dat de informatie overweldigend en ontmoedigend kan zijn, brengt het ook inzicht in de mogelijkheden voor de mensheid om zich te bevrijden van de onderdrukkende structuren. Dit zijn vaak ‘kleine’ aanpassingen die geheel tegenovergesteld zijn aan hetgeen momenteel wereldwijd aan de bevolking wordt opgelegd. Bijvoorbeeld het creëren vanuit zichzelf, vanuit eigen kracht. Het nemen van eigen initiatieven. Dit zorgt voor een grote mate van onvoorspelbaarheid, waarbij de negatieve machthebbers hun grip kwijt raken. Ook het handelen vanuit gevoel leidt tot beslissingen op basis van verbinding en evenwicht. Door dingen met bezieling te doen, keren we terug tot ons oorspronkelijke zijn.

    Ella Ster* | bron: ellaster.nl

    Artikelen door mij geschreven mogen alleen 1:1 elders gepubliceerd worden mits de auteur Ella Ster* duidelijk bovenaan of onderaan het artikel staat vermeld. Daarnaast moet er onderaan de vermelding staan: “Bron: www.ellaster.nl”

    [button link=”https://petje.af/ellaster” text_color=”#ffffff” color=”#7336b9″]Steun Ella Ster met Petje Af[/button]

    .

    Wil je reageren?

    Je mag hieronder je reactie plaatsen. Reacties worden gemodereerd en het kan enige tijd duren voordat deze online verschijnen. Alleen respectvolle reacties die bijdragen tot een zinvolle dialoog worden toegelaten. Hou het wel kort en to-the-point. Maximaal ± 250 woorden. Het doel is om elkaar te informeren, niet om te ondermijnen. Wanneer er sprake is van (vermoedelijk) misbruik, kunnen we de toegang blokkeren.

    Door het plaatsen van een reactie onder een artikel laat je bepaalde gegevens achter op ellaster punt nl. Lees in onze privacyverklaring hoe er met je persoonsgegevens wordt omgegaan.

    Dit delen:

    • Klik om te delen op Facebook (Wordt in een nieuw venster geopend) Facebook
    • Klik om op LinkedIn te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) LinkedIn
    • Klik om op Pinterest te delen (Wordt in een nieuw venster geopend) Pinterest
    • Klik om te delen op Telegram (Wordt in een nieuw venster geopend) Telegram
    • Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
    • Klik om te delen op WhatsApp (Wordt in een nieuw venster geopend) WhatsApp
    • Klik om te delen op X (Wordt in een nieuw venster geopend) X
    • Klik om af te drukken (Wordt in een nieuw venster geopend) Print
    • Klik om dit te e-mailen naar een vriend (Wordt in een nieuw venster geopend) E-mail

    Gerelateerd


    Ontdek meer van Ellaster

    Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.

    Draco-Reptilianen kabinet Mark Rutte mind-control satanisch netwerk
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleDe maskers vallen af … letterlijk
    Next Article De toenemende radicalisatie van de overheid
    Ella Ster

    Related Posts

    Helen Hadsell: de koningin van manifestatiekracht

    7 februari 2025

    BBC betaalde miljoenen aan chauffeursdienst met veroordeelde pedofielen 

    29 augustus 2024

    De 10 Shaolin Deugden kunnen je leven veranderen

    31 juli 2024
    • Recente berichten
    • Aanbevolen

    Geopolitieke update met Patriot Underground en Riccardo Bosi

    4 juli 2025

    Waarom de wereldpolitiek vaak overkomt als een toneelstukje

    30 juni 2025

    De machtsstrijd tussen de oude en nieuwe garde en hoe ze technologie inzetten

    23 juni 2025

    Ella Ster te gast bij Studio Nieuwe Tijd: White Hats in control?

    16 juni 2025

    Hunebedden om te bekrachtigen, transformeren en te helen

    4 januari 2025

    De 10 Shaolin Deugden kunnen je leven veranderen

    31 juli 2024

    Hoe we ‘Goliath’ kunnen verslaan

    29 juli 2019

    Het Venus Project: creatie van een échte intelligente beschaving op aarde

    20 december 2017
    Advertentie
    Ella Ster's Mailservice
    Nederland

    Ontvang nieuwe berichten in je mail

    By Ella Ster16 november 2021
    Woordenlijst
    Terminologie

    Deze termen moet je kennen, om te begrijpen wat er in de wereld gaande is – complete lijst

    By Ella Ster3 april 2020
    Onze selectie
    Kosmisch

    Steven Greer: Openbaarmaking van geheime technologie kan de wereld transformeren

    By Ella Ster24 februari 2025
    Psychologie

    Helen Hadsell: de koningin van manifestatiekracht

    By Ella Ster7 februari 2025
    Gezondheid

    Oncoloog dr. Makis over successen in kankerbehandeling met ivermectine en fenbendazole

    By Ella Ster13 december 2024
    Exposé

    Shadowgate: “Jouw realiteit wordt gehackt”

    By Ella Ster8 augustus 2024
    Exposé
    Geschiedenis

    Het Q-team begon al een halve eeuw geleden met hun plan

    By Ella Ster2 september 2020
    Pedonetwerken

    Pizzagate: feit of fictie?

    By Ella Ster29 augustus 2021
    Geschiedenis

    De vermeende dubbelganger van Paul McCartney

    By Ella Ster29 maart 2024
    Baybasin

    Gideon van Meijeren: vrijlating Hüseyin Baybaşin wordt gefrustreerd

    By Ella Ster26 augustus 2024
    Populaire berichten

    Geopolitieke update met Patriot Underground en Riccardo Bosi

    4 juli 2025

    Waarom de wereldpolitiek vaak overkomt als een toneelstukje

    30 juni 2025

    De machtsstrijd tussen de oude en nieuwe garde en hoe ze technologie inzetten

    23 juni 2025

    Ella Ster te gast bij Studio Nieuwe Tijd: White Hats in control?

    16 juni 2025

    Ondanks 4Chan-hack ontbreekt overtuigend bewijs dat Q afkomstig zou zijn van Mossad

    7 juni 2025
    Research

    De machtige militaire alliantie die het gebruik van kernwapens niet zal toestaan

    4 juni 2025

    RFK Jr. presenteert dik MAHA-rapport ‘Onze kinderen weer gezond maken’

    30 mei 2025

    Ard Pisa over mysterieuze ondergrondse structuren en tunnelstelsel onder de piramide in Gizeh

    18 april 2025
    Over Ella Ster
    Over Ella Ster

    Onder de pseudoniem Ella Ster ben ik begin 2014 begonnen met het delen van nieuwsberichten die niet bericht worden door de grote mediakanalen. Begin 2016 ben ik deze blog gestart.

    Deze blog is voor mensen die op zoek zijn naar de waarheid en alternatieve standpunten en biedt informatie die helpt om het referentiekader te verbreden. Het doel is om mensen op deze manier te helpen ontwaken.

    Door ook de donkere kant van de Cabal te belichten wordt deze ontmaskerd en ontkracht. Tegelijkertijd belicht ik ook de positieve kijk op de toekomst. Beide aspecten zijn essentieel om zo samen toe te werken naar de bevrijding van de planeet en een nieuwe gouden toekomst.

    Tags
    Agenda 21 Amerikaanse verkiezingen Annunaki bewustzijn Bodegraven buitenaardsen China CIA coronacrisis coronamaatregelen coronavaccin coronavirus Covid-19-vaccin Deep State Demmink Event Exposé2 FBI geschiedenis Gouden toekomst illuminati Jeffrey Epstein justitie koningshuis mensenrechten mensenrechtenschendingen Nazi's NWO Oekraïne pedofilie pedonetwerken Pizzagate rechtsstaat rechtszaak satanisch ritueel misbruik satanisme soevereiniteit spiritualiteit transformatie Trump vaccinatie-agenda vaccinaties valse vlag aanslagen Vrijheidsbeweging WingMakers
    © 2016, Ella Ster
    © 2016 Ella Ster

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.